реклама Делікат

Поки представники опозиції мітингували на підтримку вступу України до Євросоюзу під стінами ОДА, на сцені, що встановлена на Соборній площі, виступали представники Партії регіонів.



Зокрема, на сцену вийшов голова фракції ПР у Черкаській міськраді Ігор Мельников. Він зазначив, що Президент України Віктор Янукович підтримує вступ України до ЄС і що Україна – це європейська країна. До нього на сцені приєднався і депутат міськради від ПР, кандидат у нардепи Олексій Арсенюк, який підтримав виступ свого колеги.


Мітингувальники засвистали регіоналів і почали скандувати «Ганьба!».

 

Опісля учасники акції почали прориватися до на сцену до регіоналів.

Утім її швидко оточили представники міліції. Регіонами швидко зникли зі сцени.

реклама

Коментарі  

 
+1 #25 Черкасець 25.11.2013 23:54
Зверніть увагу на дії міліціонерів. Не спостерігається натхнення правоохоронців у цій нікчемній протидії. Ну не потрібно їм це! Добрий знак!
Таке враження, що в опозиції залишився борисич та декілька у....ків, що залишки з його корита під’їдають, вдоволено рохкаючи, виставивши на сонце забруднене у багнюці пузо, по-св....чому не зважаючи, що невдовзі прийде колій та пустить на ковбасу зніжене тіло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Відповідь для #19 Торонто 23.11.2013 23:30
Можна подумати що попередня влада дбала не про гроші а про нас з вами. Навіть гроші МВФ не помогли бо їх завжди розкрадали. Того ми з вами не на Україні а в світах. І ми покидали країну не при регіоналах а при попередній владі. Народу треба проводити референдум щоб депутати починали реформи з себе: переводити їх на зарплату інженера/вчителя/лікаря. Нехай починають економію з себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #23 Відповідь для #19 Торонто 23.11.2013 23:29
Лозунги на захист злодіїв в законі типу Тимошенко неумістні і нікчемні. Її місце там де вона є. Вона ще гірша ніж теперешні бо крала і обманювала. На заході людей як вона називають шахраями. Шахрайство це злодійство з гарними промовами і усмішкою на лиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 Відповідь для #19 Торонто 23.11.2013 23:25
В Канаді люди получають зарплати і їм її хватає без хабарів. Тому вони бояться хабарів щоб не втратити роботу. На Україні все навпаки. Бо така система будувалася роками. І тому ні Юлі з їх нахилом до обкрадання в великих масштабах ні Сєні-деньгі вперед цивілізованих змін в країні не принесуть. Тому європейському союзу треба ставити інтереси українського народу вище інтересів шахрайки Тимошенко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Анатолий 23.11.2013 17:50
Цитую ltl:
................. да вас продала ваша ......... аппазиция с ................. и пасичником эвропе так же как и все остальных нормальных жителей..о какой эвропе может быть речь если мы нищие и еще нищее станем уже и так насилство в два раза выросло а что будет при том если мы вступим в это ..безработица-как тогда нормальный работяга семью прокормит что идти убивать ..помаранчевые только и могут шабош в стране делать ..........

поляки теж були ніщиє допоки варились в соцтаборі, а тепер ми у них на побігеньках....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 незнайка 23.11.2013 10:09
Директору крымского военного санатория БАЛШОЙ РЭСПЕКТ Истынный патриот
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Торонто з вами! 23.11.2013 01:55
За нинішньої влади долю України визначатиме Путін, якщо Євромайдани не нагадають зрадницькій та кримінальній владі хто ж таки вирішує майбутнє краіни. Гнати тупих та ненажерливих ригіоналів з усіх владних установ - Міськоі, Областноі та Верховної Ради! Бо ж вони тільки про своі кишені вболівають - ця влада існує тільки грабувати краіну, щоб пізніше у ту ж Європу емігрувати сім'ями з вкраденими грошима. Прийшов час для кожноі людини відстоювати майбутнє своїх дітей. БЕЗ СЬОГОДНІ НЕ БУДЕ ЗАВТРА! Виходьте на площі, люди. Беркуа на всіх не вистаче:).
Боритися і поборите!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Знаю. Бачу. Можемо 22.11.2013 23:11
Особливо "порадували" предствники Черкаського псевдонаціональ ного університету на сцені і біля сцени.

Їх вочевидь надіслав сам "госп*дар" всєя ЧНУ Кузьмінський Анат ІванОвич. Щоб вони сказали своє "вагоме" слово "науковців".

Раби!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Loki 22.11.2013 21:53
"ирко", "многоликое" ты "всё нашо"! Шо ж тогда ты здесь делаеш, если раз в 2004 попробовало и больше никуда? Обманюеш)). Ты тут показало себя как- "хоть куда"!! Та и правда, как же "юный регионал & заказчики"? Пропадут они без твоих мельканий в полуботах! ))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Тетяна 22.11.2013 21:47
ЛЮДИ ВИЙШЛИ. ЩЕ НЕ БАГАТО, АЛЕ ПОЧАТОК ВЖЕ Є. ПРАВИЛЬНО. ГНАТИ ТРЕБА РЕГІОНАЛІВ. ГНАТИ. ВОНИ І САМІ РОЗБІГАЮТЬСЯ ЯК КРИСИ З КОРАБЛЯ.