реклама Делікат

Раніше до початку опалювального сезону запаси вугілля забезпечувалися на період до 3 місяців, а при нинішньому уряді запасів вугілля вистачить лише на 3 дні. Про це говорить Олександр Вілкул, губернатор Дніпропетровської області в 2010-2012 рр, Віце-прем'єр в 2012-2014 рр.

- На вугільному складі теплової електростанції має бути вугілля 200 тис тонн висотою з п'ятиповерховий будинок. І так завжди було - тримісячний запас вугілля для того, щоб в батареях було тепло, а в лампочках було світло. Сьогодні тут вугілля на три доби. Ось цим треба займатися. Необхідно займатися відновленням видобутку вугілля на вугільних шахтах на звільнених територіях і давати роботу шахтарям. А не купувати втридорога вугілля у ПАР, даючи зарплату африканським шахтарям. Ось цим треба займатися для того, щоб у нас було взимку тепло і для того, щоб ми «пройшли» опалювальний сезон, - сказав політик та громадський діяч Олександр Вілкул, під час зустрічі з трудовим колективом Придніпровської ТЕС.


- У квартирах українців повинна бути гаряча вода і теплі батареї. Причому завжди, а не лише напередодні виборів. І тарифи на комунальні послуги не повинні займати весь сімейний бюджет. Протягом чотирьох років ми забезпечували стабільність тарифів на ЖКГ шляхом впровадження енергозбереження. На 20% знизили споживання газу. Сьогодні ж ситуація критична, - сказав Олександр Вілкул.

Чинна влада пішла найпростішим шляхом - на 60% підвищила тарифи, відібравши останні гроші у людей. І це ще не все. «Нафтогаз» заявив, що ціни на газ для населення буде збільшено ще в чотири рази до рівня тарифів для промислових підприємств. Таким чином, з листопада цього року українці почнуть отримувати нові платіжки за опалення, і вже тоді в середньому одна сім'я за місяць буде платити від 600 до 1000 гривень за послуги ЖКГ.

- Для того щоб захистити українців Верховній Раді необхідно прийняти пакет законів, спрямований на зниження тарифів шляхом енергозбереження, переходу на альтернативні джерела енергії, такі як палети, вугілля, торф. Причому тим людям, хто буде встановлювати обладнання українського виробництва, буде компенсуватися частина вартості самого обладнання. Таким чином, шляхом імпортозаміщення ми надамо підтримку вітчизняним виробникам і запустимо наше машинобудування, - підкреслив Олександр Вілкул.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Патріот 15.10.2014 09:47
Як же вони своєю "турботою" достали,стільки людей ростріляти в лютому,розпалит и війну ,вкрасти гроші і так продовжувати лізти до корита.Як достала та імпотентна влада,коли ригокомуняки сядуть???? Остання межа то нова ВР,як не почнуть садити,ляжуть всі,дограєтесь з народом,смітник и то квіточки. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Міха 15.10.2014 09:42
http://stopotkat.net/news/view/39427 ЩЕ ОДНА "ЗІРКА" ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ,БАБА НАТАША. А ЩО ЯРЕМА,НЕ В КУРСІ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Міха 15.10.2014 09:37
Ти чого тут "співаєш",вали до свого "електората" на окупованні теріторії,розка жи їм який ти "розумний",їдь в Горловку,живи в Єнакієво,гастро люй і плануй в Луганську,поділ ись планами і отримуй "подяку" за зроблене.Хто "ПУТІНСПАСИ" на режимний об"єкт пустив???? РИГИ В САД,НФІГ З ВІЛЬНИХ ТЕРІТОРІЙ ВСІХ,ВСІ БАЙКИ НА ТЕРІТОРІЮ ДНР ТА ЛНР,ТУДИ ВСІХ,ТАМ ЗВІТУВАТИ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Міха 15.10.2014 07:46
А як коротше,то хочеш "Даунбас" по всій країні,голосуй за ригів Опозиційного бандформування.(колеги- Тігіпко ,комуняки та всі "Зелені")Вілкули побудують вам "республіки",кадирівців смотрящіми поставлять в церквах Путіна вивісять.Цікаво,там шахтарі в шахти спускаються,вуг ілля в Рашу вивозять,вони чекають платню з Київа?Вони бачать на кого працюють,куди все крадеться,чому зарплату ми платити маємо?Хто енергетикою володіє?Ахмєтов,давай чувак,купляй пальне!!!Держав а приватний бізнес татаріна не має спонсурувати,ов оща нема,не оберайте нових лобістів,бо так і будете їх утримувати.Жуковська в ВР фірташу проференції (український газ Фірташу,покупни й народу)відстоюв ати буде,гарна вона вам,качелю поставила,то тримайте її поряд,може ще щось вам дасть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 АнтиРиг 15.10.2014 07:26
Погуді гудок !!!!!Це все наслідки вашого керування!!! І відсутність коштів,які десь по світу на Камазах і офшорах гуляють,війна яку ви розпалили,дибіл и яких ви виростили,то все ваші заслуги...........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 українець 15.10.2014 07:03
Це наче поліцай і прихвостень фашистів,на звільнених теріторіях десь в 43-му,почне критикувати Совнарком і лякати труднощами війни.Чувак,а чого вугілля нема?А ну скажи!Де вугілля?Хто як не риги з комуняками 23 роки накачували "особливий" Донбас,хто трикольорні мітинги звозив,згоняв,р озпалював?Хто Путіна кликав?Не ваш нині "Опозиційний Блок"?Уряд ізза кого мусить купляти вугілля деінде?Гроши хто вкрав,в березні казна була пуста,кредити,а війна скільки їсть?Завали свій хлєбальник Вілкул,ти яким чином вугілля добудеш?Здасиш країну,ляжеш під Орду,і знову,на відміну від Українців,у вас з Ахмєтовим все добре буде.Повернете рабів,на "гранти" відбудуєте свою власність,і підете в плюс,за рахунок нашої свободи і незалежності?ПНХ Вілкул,відмийся від української крові,ви вже накерували .............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 незнайка 15.10.2014 05:04
Верю что и тебе ЛЮСТРОВАННАЯ не сказала куда все вплоть до отчетной документации ЗНЫКЛО со складов КП ОБЛПАЛЫВО Аэропорт она ликвидировала а склады фунциклируют
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Тася 14.10.2014 22:07
В якого Сірка можно позичати очі ,щоб після всього що вони зробили,вилазит и і щось триндіти??? Грошей по вінця має,тікай нафіг ,ні мало.Їх же скоро роздирати на шматки почнуть.Совісті нема,так і інстинкти самозбереження отрафовані.Сьогодні там позбавлення недоторканості Олійника обіцяли,і що,де потвора????................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Loki 14.10.2014 20:32
Отец на антрацит переходить призывает? Значит будут строить под него боулинг клубы. ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 черкащанин 14.10.2014 19:44
все це вже чули...І що зробили побачили.Зубожіння,кров, війна,це єдине що ви принесли Україні.Вам би застрелитись .