реклама Делікат

Сьогодні працівники департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР та підпорядкованих закладів освіти, культури та спорту спільно прибирала прилеглу територію та приміщення закинутого дитячого садочка в одному з мікрорайонів міста.

278319432_506723680991380_4928818362901827396_n

Так, за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка, приміщення дитячих садочків, які вже роками не використовувались, будуть переобладнані в місця тимчасового проживання для переселенців. Там буде зроблено косметичний ремонт, підключено до комунікацій та обладнані всі належні умови для того щоб люди, які втратили домівки на територіях де йде війна, змогли облаштуватися і розпочати нове життя вже в Черкасах.

278326697_506723857658029_4910300097964895885_n

«Освітяни, спортсмени, бібліотекарі, працівники департаменту освіти та гуманітарної політики та міської ради - всі ми разом сьогодні зробили неймовірне. До нашого міста щодня приїжджають люди, які втратили житло, і наш обов’язок їм допомогти. Тож дякую всім за гарну роботу, далі ми будемо робити в приміщенні косметичний ремонт. І вже зовсім скоро садочок, в якому майже 15 років не було нікого, стане новим домом для уже наших містян!» - подякувала колективам заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

278294241_506723974324684_7198497496062493345_n

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Василь 19.04.2022 22:14
Йопт, так важко написати, в якому районі і на якій вулиці цей садок?
Велика таємниця?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Тамара 19.04.2022 13:01
А сміття й досі лежить не вивезене...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 /Solid 16.04.2022 11:59
Цитую /Solid:
Нема придатнішого житла?
А тут - за*рать, щоб подім "геройськи" відтирать.
Стіни чорною цвіллю вражені, яке "привели до ладу"?
Це окремий шмат роботи на місяцІ теплої сухої погоди!
Шпалєри на цвілі сирі стіни поклеїли.
Чий не "лад".

НЕ ЗГОДНІ тільки "Якови Миколайовичі". Їм цей "красівий садік" нравиться.
А вони б самі в такому жили? Не думаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 /Solid 16.04.2022 11:57
"Якова Миколайовича" сьогодні пре.
І про прихватизацію "красівих садіків" заяви робть.
Чого раніше мовчав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 /Solid 16.04.2022 08:02
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Стас:
Абсурд. Є готова пуста дитяча поліклініка на Благовісній

ЇЇ вже підготували до прихватизації :)

Ні, для прихватизації якісніше ремонтують.
А це так. Суботнік бюджетників зі шпалерами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 /Solid 16.04.2022 08:01
Нема придатнішого житла?
А тут - за*рать, щоб подім "геройськи" відтирать.
Стіни чорною цвіллю вражені, яке "привели до ладу"?
Це окремий шмат роботи на місяцІ теплої сухої погоди!
Шпалєри на цвілі сирі стіни поклеїли.
Чий не "лад".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Яків Миколайович 15.04.2022 17:44
Цитую Стас:
Абсурд. Є готова пуста дитяча поліклініка на Благовісній

ЇЇ вже підготували до прихватизації :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Стас 15.04.2022 07:29
Абсурд. Є готова пуста дитяча поліклініка на Благовісній
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Дякую 14.04.2022 22:00
до розказали.Закинутий,саме те ,точніше пам'ятник бездарності влади,це ж треба уміти довести комунальну власність до такого скотського вигляду.