реклама Делікат

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб на початку сьогоднішньої обласної колегії за підсумками року вирішив публічно розкритикувати керівників районів та обласних установ.


Схвилювали губернатора низькі показники соціально-економічного розвитку ряду районів.

Практично всі керівники, почувши своє прізвище, вставали, щоб вислухати критику на свою адресу стоячи.

IMG_4010

Сидячи вислухали критику лише директор ДП «Черкасистандартметрологія» Віктор Білоусов та голова Золотоніської райдержадміністрації Оксана Криницька.

Зате голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев стояв перед губернатором так довго, що Сергій Тулуб не витримав і сказав: «Та сідайте, не треба вставати».

Детальніше дивіться ВІДЕО.


Нарада триває...

реклама

Коментарі  

 
+1 #21 гонта 02.12.2012 11:15
Якби Тулуб звертався до особи і щось Йому персонально говорив, тоді варто піднятись. Але ж мова йшла за окремий показник в районі, до якого голови РДА ніякого відношення не мають. В даному разі, чиновники демонстрували свою холопську огидну натуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Новый Гость 24.11.2012 01:01
Такое покращення было и на тебе все хр****о стало.
Пришло время решил от играться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 бывалый 23.11.2012 20:26
Вставать нужно тогда, когда происходит диалог между людьми, а не монолог одного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 О.ЧУПРИНА 23.11.2012 15:41
Цитую Делишки...:
Про який ти ринг кажеш? Отпустили тебе п...ь а ти почав буханки своъ розправляти

Извините барышня,я думал что это мужик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Бред... 23.11.2012 15:36
А в чем собственно проблема? По правилам этикета, если в большом коллективе начаьник обращается к кому-то -- этому человеку нужно обязательно встать (и дело не в либезжании, делается это просто для того, чтоб все присутствующие могли видеть говорящего). Исключений несколько: 1) женщина; 2) человек с ограниченными физическими возможностями; так же можно не вставать, если об этом сказал начальник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Делишки... 23.11.2012 15:33
Про який ти ринг кажеш? Отпустили тебе п...ь а ти почав буханки своъ розправляти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 О.ЧУПРИНА 23.11.2012 15:14
Цитую Делишки...:
Діду дивись, ................

----------------------------
Адмін: погроз не пропускатимемо! Припиняйте хлопці одне одному погрожувати!

Можна все по-чесному,на рингу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 sima 23.11.2012 15:13
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Делишки...:
О.Чуприна мабуть забув як він Льошенку ж... лизав і боявся навіть одне слово промовити, тому що думав що дачу Андреєва йому той "подарував"...Посміховисько цей О.Чуприна тай годі...

Чуприна ніколи ні перед ким не плазував.За такі слова можу і в щелепу зарядити.Так що тремти аби тебе не ідентифікували.


чур, я буду снимать все на телефон! и выкину в ytube с подписью: "неудачник кандидат в депутаты переходит от обещаний к делу" :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 sima 23.11.2012 15:11
Цитую кактус:
Цитую sima:
а по-моему, ничего страшного. или Вы, может, привыкли к своему начальству жопой поворачиваться или вальяжно раскинувшись сидеть, когда с Вами говорят?

О перший чиновник, що вставав вирішив комент на свій захист написати! але ж невже не соромно? Тоді вам до психіатрі


мне до чиновника как до киева рачки. но если вы себе позволяете быть кому-то судьей, то скорее вам, как человеку с комплексом бога, нужно к психиатру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Делишки... 23.11.2012 15:10
Діду дивись, ................

----------------------------
Адмін: погроз не пропускатимемо! Припиняйте хлопці одне одному погрожувати!