реклама Делікат

Зважаючи на нагальне питання з МСЕК по Україні, наявність чималої кількості працівників з інвалідністю у міських радах, в органах виконавчого апарату, місцевого самоврядування міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до правоохоронних органів.

43042

– Звертають до правоохоронних органів здійснити повну й об’єктивну перевірку працівників міської ради на отримання статусу інвалідності під час військового стану. Таке враження, що тут я, мої заступники та декілька працівників не мають інвалідності. Вважаю, що лише об’єктивне втручання правоохоронних органів має поставити крапку у цьому питанні. Суспільство надзвичайно стурбоване і реагує на це питання, – сказав у своєму відеозверненні Анатолій Бондаренко.

За його словами, працівників виконкому з інвалідністю немає, окрім секретаря Юрія Тренкіна. Після перелому у його нозі стоїть пластина, це трапилося на початку війни. Тоді Юрій Тренкін і на милицях виконував свої посадові обов’язки.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 Катерина 24.10.2024 15:50
Кажуть що нема ким замінить воїнів .тому що ідуть у СЗЧ які вже по 2,5роки,Всих інвалідів на фронт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #13 Віктор 24.10.2024 06:28
Держіть, держіть, держіть злодіїв!!! А до військового стану можна було? Ги... ги... І не сядуть, і гроші пенсійному фонду не вернуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #12 Наполеон Бонапарт 24.10.2024 04:30
Потрібно допитати голів медкомісій кому в незаконний спосіб надали довідки. Це полегшить роботу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Пацифист 24.10.2024 00:13
«Потрясите» налоговых полицейских. Там через одного «инвалиды» , причём стали ими во время «исполнения служебных обязанностей» (например пьяный танцевал и упал со стола).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #10 ЮЗР 23.10.2024 21:15
Так у тебе ж Трынькин "Инвалид"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+54 #9 Ч 23.10.2024 19:34
"Згідно з опрацьованою на цей час інформацією, на Черкащині 60 прокурорів органів прокуратури мають статус особи з інвалідністю. Це становить 27,4% від загальної кількості працюючих там прокурорів. 59 з них отримали його ДО повномасштабног о вторгнення".

Це тільки статистика по прокурорам. А якщо гарненько потрясти усіх чиновників, то цифри можуть бути вражаючі.
Мер очевидно знає більше, якщо просить перевірити тих, хто отримав інвалідність ПІД ЧАС повномасштабног о вторгнення. Сподіваючись таким чином врятувати більшість "інвалідів" які встигли хапнути інвалідність раніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+50 #8 Відчувається потужність! 23.10.2024 19:14
Хренькіна-хуйкіна пластинчатого, та його адвоката, так воспелі в камєнтах, шо ті, сцикливою модераторшою вирішено було взагалі не публіковати. Тіпо - фсё збойнуло та повисло як хрін над язиком у героя інвалідних коміксів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Відвертий 23.10.2024 17:43
........ Хто сам вирішив для себе що мусить бити орду,той давно долучився. І за "бронюванням" не ховається як оце збіговисько. А їх функції здатна виконувати жінка відповідної кваліфікації.
Все просто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Парижський обсерватор 23.10.2024 17:24
Бачив недавно одного, по костюму с отлівом, манжетах вишиванки, по всих законах моди на скіко нада по законах тутошньої моди, стіко й стирчавших з попід коротких рукавів його сако. Явно черкаського походження крупного храмого. Каштани афро-африканцям продавав, у площаді Конкорд. З табличкою на шиї "На нові пластіни".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Карлуша 23.10.2024 17:03
"Гдє етот чьортов інвалід?" Трєнькін: "Нє шумі, я інвалід..."
https://www.youtube.com/watch?v=grv2yZ5LdMs&t=49s