реклама Делікат

Капітальні ремонти в школах Черкас ще досі не розпочалися. Принаймні підрядники, які виграли тендери і мали б ремонтувати покрівлі, не отримали авансів. Про це на нещодавній прес-конференції заявив міський голова Черкас у відставці Сергій Одарич.

– Нічого не робиться. І за цей час, що залишився, зробити вони нічого не встигнуть, – прогнозує екс-мер Черкас Сергій Одарич. – У вересні починається навчальний рік. І цього місяця зазвичай уже йдуть дощі. Через діряві покрівлі вода потраплятиме у приміщення. Тож ті ремонти, які батьки робили в класах за власні рахунки, будуть знищені.

Утім, у мерії наведені колишнім очільником міста факти заперечують. Зокрема, у коментарі «Прочерку» перший заступник міського голови Віктор Беззубенко обіцяє, що до початку навчального року ремонти в школах завершать.

– Насправді багато авансів вже проплачено. Усі ремонти до першого вересня будуть завершені. Звичайно, може, не до кінця буде все профінансовано, але компанії, які уклали угоди, зобов’язалися закінчити всі ремонти до початку навчального року, – говорить Віктор Анатолійович.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 З народу 13.08.2013 17:04
мабуть активісти хочуть до влади до грошей??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 МВК 13.08.2013 09:27
Цитую Ася:
Цитую Karton:
Саме пора,літо кінчається,пора робити ремонти.Топчій - впередь!!!!

Самі вперьод. Топчій хвора. оставьте в покое ............ человека.


Топчій треба "гнати" чим скоріше бо буде біда ;-) ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Ася 12.08.2013 19:02
Цитую Karton:
Саме пора,літо кінчається,пора робити ремонти.Топчій - впередь!!!!

Самі вперьод. Топчій хвора. оставьте в покое ............ человека.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 observator 12.08.2013 17:51
Цитую Loki:
Да скорее всего школы в скором будущем должны позакрывать. Уже сейчас достаточно 3 уроков политпросвещени я в день. Ну кому надо это остальное образование? Всем семьям с детьми раздать по паре нетелей и пусть возятся с ними. А потом, читать не то шо надо начнуть, а то и думать в разрез с планами партии. Докатятся, шо гранты на обучение будут в подарок только принимать. Нэт, с школами нада как то решать)).

Здесь Вам не там! Украина - не Россия! Это у Путина 4 предмета обязательных оставили: ОБЖ, физкультура, любовь к Путину(тот самый пролитпросвет) и ещё один предмет по выбору родителей: хошь алгебру, хошь пение... Наше в*рьё на мелочи не разменивается. Работает государственная программа ускоренного сокращения населения до полного нуля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 observator 12.08.2013 17:47
В новостях на ВИККе эта тема была недели две назад. И речь шла как раз о том .что подрядчикам не перечисляют авансы, более того, вообще финансирования нет, и неизвестно, будет ли вообще. Но Беззубенко бил себя пяткой в грудь и гарантировал, что заставит подрядчиков до 1 сентября закончить ремонты за свой счёт. А там уж видно будет, когда с ними рассчитаются. теперь вот кое-кому и авансы заплатили... Грянет 1 сентября - посмотрим на результаты!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 ирина 12.08.2013 14:47
НЕ МОГУТ РЕШИТЬ!!! а не хотят!!
Цитую З народу:
За проведені ремонт треба платити гроші. Хто нарешті з ОДА виршить питання оплати рахунків у Казначействі? Всі занають про проблему, а вирішити ніхто не хоче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 З народу 12.08.2013 13:28
За проведені ремонт треба платити гроші. Хто нарешті з ОДА виршить питання оплати рахунків у Казначействі? Всі занають про проблему, а вирішити ніхто не хоче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 незнайка 12.08.2013 13:15
Уже на субботнике голыми детскими руками мусор на берегах Днепра поубирали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 незнайка 12.08.2013 13:11
САМ п Беззубенко обицяе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Loki 12.08.2013 12:52
Да скорее всего школы в скором будущем должны позакрывать. Уже сейчас достаточно 3 уроков политпросвещени я в день. Ну кому надо это остальное образование? Всем семьям с детьми раздать по паре нетелей и пусть возятся с ними. А потом, читать не то шо надо начнуть, а то и думать в разрез с планами партии. Докатятся, шо гранты на обучение будут в подарок только принимать. Нэт, с школами нада как то решать)).