реклама Делікат

Команда «вільних демократів» вважає, що 1 червня, на День міста Черкаси, в. о. міського голови Віктор Білоусов порушив законодавство. Про це інформує прес-служба партії.


«Вільні демократи» «підловили» тимчасового мера Черкас на тому, що ПК «Дружба народів» надала йому безоплатно приміщення для проведення урочистого прийому з нагоди Дня міста.

«Якщо торік офіційний прийом проводився переважно за спонсорські кошти, то цього року за усе сплачували з міського бюджету. Депутат від групи «Партія вільних демократів» Володимир Шиятий поцікавився у Віктора Білоусова кошторисом проведення урочистого прийому. У відповіді за підписом Віктора Білоусова зазначалося, що зал для проведення урочистого прийому надала «Дружба народів»… на безоплатній основі. Також для чиновників, депутатів і VIPів безкоштовно грав і камерний оркестр обласної філармонії. Більше того, як вдалося з’ясувати, про безоплатне надання зали «Дружбу народів» просив сам Віктор Білоусов», – йдеться у повідомленні «вільних демократів».

А це, за законом, заборонено. Зокрема, згідно ст. 17 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції» «органам місцевого самоврядування забороняється одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуги та майно, крім випадків, передбачених законами або чинними міжнародними договорами України».

Утім, міліція порушення у роботі Білоусова не виявила.

«Депутати від групи «Партія вільних демократів» звернулися із відповідним листом до обласної прокуратури. Обласна прокуратура відправила звернення в міську, а ті – до Соснівського РВ УМВС. Відповідь надіслав підполковник Руслан Висоцький – нині звільнений


У своєму листі пан Висоцький зазначає, що «було проведено перевірку, за результатами якої було складено висновок та ухвалено рішення зняти матеріали ЄО з обліку у зв’язку з відсутністю порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо обмежень використання службового становища секретарем Черкаської міської ради Білоусовим В.Ф», – зазначає прес-служба «Партії вільних демократів».

реклама

Коментарі  

 
+2 #28 Антикорупціонер 13.08.2013 14:04
Цитую Обхохочешься:
А кто такойц Шиятый?

Я сам у шоці! Кто воно, шо воно та звідки? Чи не забагато уваги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Обхохочешься 13.08.2013 11:40
А кто такойц Шиятый?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Рухівець 13.08.2013 11:34
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Фугас:
Да, повод для кипиша смешной. Но после таких мелких конфузов на загнивающем Западе очень крупные чиновники подают в отставку.
Та там, я думаю, ніякого конфузу не було. Прийом був офіційним міським заходом, яких Сергій Олегович в тій же ж "Дружбі" напроводив - купу. Сказати, чи написати можна всяке... І писати, писати, писати - так, щоб відписуватися замахалися. Як в тому анекдоті: "А твоя дочка - повія..." З прицілом на ситуацію, коли народ починає думати: "Чи він вкрав, чи в нього вкрали, а без крадіжки таки не обійшлося..." Це відомий прийомчик псування іміджу опонентові. Мені жаль, що інструментом у його здійсненні є
персона на ім'я Володмир Шиятий.


Шиятий зл*дій ще той!
Адже починав з того, що з гуманітарки, яку завозив Чорновіл з Канади, знімав брючні ремні і продавав на базарі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 ЛВВ 13.08.2013 11:21
Да, юридическая служба горисполкома прокололась, чем и подставила Белоусова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 АГА 13.08.2013 09:18
Цитую Виктор:
АГА, а чем Вы не г*дость??? Я однопартиец Одарича, и что? Коренной черкащанин. Позволю себе спросить, а что именно Вы АГА сделали своими руками для города? Или своего двора? Или своего дома?

Может проще таким как Вы купить билет и отправить в тьму-таркань? Чтобы в МОЕМ городе не портили воздух. Вариантов как минимум два имеют право на существование, не забывайте пожалуйста.

Это ты пришелец в моем городе я здесь родился и вырос а тебя с ОД*РЫЧЕМ и ВД нужно с города прогонять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 Оксана Колісник 13.08.2013 09:16
Цитую Фугас:
Да, повод для кипиша смешной. Но после таких мелких конфузов на загнивающем Западе очень крупные чиновники подают в отставку.
Та там, я думаю, ніякого конфузу не було. Прийом був офіційним міським заходом, яких Сергій Олегович в тій же ж "Дружбі" напроводив - купу. Сказати, чи написати можна всяке... І писати, писати, писати - так, щоб відписуватися замахалися. Як в тому анекдоті: "А твоя дочка - повія..." З прицілом на ситуацію, коли народ починає думати: "Чи він вкрав, чи в нього вкрали, а без крадіжки таки не обійшлося..." Це відомий прийомчик псування іміджу опонентові. Мені жаль, що інструментом у його здійсненні є персона на ім'я Володмир Шиятий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 observator 13.08.2013 08:50
Цитую Фугас:
Да, повод для кипиша смешной. Но после таких мелких конфузов на загнивающем Западе очень крупные чиновники подают в отставку.

Вовсе не смешно, когда чиновная коммунистическа я м*рда принуждает музыкантов филармонии, НАСТОЯЩИХ профессионалов, за бесплатно аккомпанировать своему восшествию на трибуну. Типа за челядь придворную МАСТЕРОВ держит, п***ль номенклатурная?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Оксана Колісник 13.08.2013 08:17
Таке щось придумав Шиятий... Називається : "аби не мовчки"...Або ж один зі стандартних прийомчиків інформаційної войнухи. Дріб'язково і негідно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Фугас 13.08.2013 07:43
Да, повод для кипиша смешной. Но после таких мелких конфузов на загнивающем Западе очень крупные чиновники подают в отставку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Денис Колесник 12.08.2013 23:54
Цитую Виктор:
АГА, а чем Вы не г*дость??? Я однопартиец Одарича, и что? Коренной черкащанин. Позволю себе спросить, а что именно Вы АГА сделали своими руками для города? Или своего двора? Или своего дома?

Может проще таким как Вы купить билет и отправить в тьму-таркань? Чтобы в МОЕМ городе не портили воздух. Вариантов как минимум два имеют право на существование, не забывайте пожалуйста.


Все не успокоишься — Михалыч?