реклама Делікат

В. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов просить пришвидшити темпи введення в експлуатацію соціальних будинків у мікрорайоні «Яблуневий». Таке завдання департаменту архітектури він поставив на останній нараді в міськвиконкомі.

– Їх вже треба вводити врешті-решт в експлуатацію! Вони давно вже готові! Там залишилося лише території облагородити й можна вручати ключі. Можна без перерізання стрічки. Але там вже все готове, – зазначив Білоусов.

Нагадаємо, після свого призначення колишній заступник міського голови Борис Євмина заявляв, що соціальні будинки в «Яблуневому» є аж ніяк не «соціальними», адже «вартість одного квадратного метра такого житла становить приблизно 5600-5800 гривень». Така ціна, на його переконання, є дуже дорогою.


реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Алекс 26.09.2013 10:03
Может цена и не дешевая..но для новостроя совсем не дорогая. И правильно делает Билоусов что подгоняет строителей. Им если пинка под з*д не дашь - ничего делать не станут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 незнайка 25.09.2013 15:45
Про молочные реки с кисельными берегами я в детских сказках читал Похожую пургу мела училка-старая шв*бра в школе Старая кр*са врала даже срок указывала в 1980 ГОДУ МЫ ВСЕ БУДЕМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Соціал 25.09.2013 14:23
Аби ше й зарплату соціальну... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Знаючий 25.09.2013 12:08
Дивний той Євмина.
При будівництві вартість була 4500, а він на 5600 нарахував. Це що пропонований відкат був?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 незнайка 25.09.2013 11:49
Удешевлять-выводить каникулярным летом на субботник школяров голыми руками убирать мусор на берегу Днепра 500 трудоустроенных в здании мисьрады Удешевляй и вручай ключи Флаг в руки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 ирина 25.09.2013 11:48
йолы-палы...нашли где строить( с видом на АЗОТ)!!! да не раздайте,а продайте участки с аукционов ( сделайте наделы по 10 соток)(без права перепродажи,и только под строительство)з емлю в р-не полигона!! сколько вопросов снимите!!!!! не надо ЖДАТЬ крупного инвестора-никогда!!! он(инвестор) не придет в Черкассы( выгоды нету). Комуникации проложите( работа людям,а деньги в бютжет от продажи) инфраструктура новая(новые рабочие места)...было бы желание....так нет..как же без ОТКАТОВ ТО???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Фугас 25.09.2013 11:43
Билоусов, даже не думай. Ключевручение - преренция героя. А тебе доверят ножницы на подносе держать. В лучшем случае. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Дорослий 25.09.2013 11:43
Свого нічого не створили, а пенку знімають з проектів Одарича.