реклама Делікат

Нещодавно голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб зустрічався з представниками французької компанії «Бондюель». Він сподівається, що на Черкащину «Бондюель» повернеться вже наступного року. Про це губернатор повідомив журналістам сьогодні під час прес-конференції.

– По «Бондюелю» було багато спекуляцій, пам’ятаєте? Так от ми зустрічалися з керівництвом компанії. Там у них у самих в собі… Найняті менеджери хотіли когось обдурити... Але в цілому вони не збираються йти з Черкащини. Вони знайшли вигідні можливості під час сьогоднішньої кризи в інших країнах купити п’ять готових заводів. І вони це зробили. Але вони повернуться до цього проекту і будуть його реалізовувати. Обов’язково. Так ми домовилися. Сподіваюся, найближчим часом. Може, навіть наступного року, – сказав представникам ЗМІ Сергій Борисович.

Нагадаємо, що компанія «Бондюель» планувала на землях Худяківської сільської ради збудувати завод із виробництва консервованих овочів, що мали надходити як для вітчизняного споживача овочів, так і на експорт. Проте пізніше компанія відмовилася від своїх планів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Нестор Іванович 27.09.2013 11:56
... на Черкащину «Бондюель» повернеться вже наступного року. Це точно, Тулуб піде і "Бондюель" повернеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Енні 26.09.2013 20:28
Скоро у нас буде новий губернатор. Домовлятися треба буде вже з іншим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Довідка 26.09.2013 18:06
Цитую Моралист:
Цитата:
Кто-то мне объяснит, о чём это?

Цитую Кукурузовод-мостостроител:
Согласен с Моралистом. Я так и не понял, откуда такой заголовок. Это типа как про китайцев, что собирались строить мост.


"Але вони повернуться до цього проекту і будуть його реалізовувати. Обов’язково. Так ми домовилися. Сподіваюся, найближчим часом. Може, навіть наступного року"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Loki 26.09.2013 17:08
"От ненависти до любви - один транш!!"(С)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Оля 26.09.2013 16:45
Домовились?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 незнайка 26.09.2013 16:22
Литературный персонаж давно научил Когда деньги а когда стулья Только в школе старая швабра-училка врала утверждая В 1980 ГОДУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Кукурузовод-мостостроител 26.09.2013 16:07
Согласен с Моралистом. Я так и не понял, откуда такой заголовок. Это типа как про китайцев, что собирались строить мост.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Думаючий 26.09.2013 16:02
цитати класиків не редагуються бугага
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Моралист 26.09.2013 16:00
Цитата: "Так от ми зустрічалися з керівництвом компанії. Там у них у самих в собі… Найняті менеджери хотіли когось обдурити... Але в цілому вони не збираються йти з Черкащини".
Кто-то мне объяснит, о чём это?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 ирина 26.09.2013 15:57
..сподівайтеся й надалі....