реклама Делікат

Студент-психолог, який навчався на другому курсі Уманського державного педагогічного університету, покінчив життя самогубством під вікнами власного гуртожитку, інформує «Вечірня Умань».

О дев'ятій ранку його тіло виявили перехожі на дереві між гуртожитком та школою для нервово-хворих дітей.

Причини, чому хлопець покінчив життя самогубством, нині встановлюють правоохоронці.

Cтуденти розповідають, що хлопець – сирота, свого часу жив у дитбудинку. Останнім часом часто сумував. Друзі вважали, що це звичайна осіння депресія. Але, оскільки він психолог, то думали, що впорається сам.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Боровик 01.10.2013 08:11
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Саух:
Оксано, ти не "умнічай", а краще якщо себе називаєш журналістом, добийся щоб цей великий начальник розмістив свою автобіографію, а як точно закон називається це не головне, треба щоб ці царьке його виконували, навіщо тоді його приймати,якщо навіть правоохоронні органи його не виконують
Я за цим законом іншого добиваюся. А Ви, якщо біографією того пана переймаєтеся, то й добивайтеся. І, помітьте, для того, щоб це зробити Вам зовсім не обов'язково ні бути, ні називатися журналістом. Що ж до бідолашного хлопчика, то поглянули б там на психологічний стан юних психологів усіх. Бо ж заняття психологією для емоційно нестійких людей можуть бути небезпечні.

Знову цей вумний троль з"явився. Вже спеціаліст в психології.... Ню-ню...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Уманский Еврей 01.10.2013 00:43
Это трагедия. Ему нужна была психиатрическая помощь, но никто не распознал что что-то творилось у него в душе и в голове. По человечески жаль его и его близких.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Віктор 30.09.2013 22:31
Цитую Гурген...:
Аксана, ти тріпологієй занімаєшся і большє нічєм, чєловєк правільно пішіт, щто нам пріслалі кота в мєшку, а ми дажє нє знаєм його автобіографії, а он почему то уже три місяца ее не размещает на сайте УМВД...

Якою мовою це вис...то????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Оксана Колісник 30.09.2013 16:14
Цитую Гурген...:
Аксана, ти тріпологієй занімаєшся і большє нічєм, чєловєк правільно пішіт, щто нам пріслалі кота в мєшку, а ми дажє нє знаєм його автобіографії, а он почему то уже три місяца ее не размещает на сайте УМВД...
А що Ви особисто зробили для того, щоб змусити його виконати вимоги закону? Вам що, надиктувати запит? То напишіть мені на мій мейл, я Вам "рибу" пришлю... Ви три місяці згоряєте від цікавості, то вже ж пора якось щось і зробити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Просто виборець 30.09.2013 12:56
ЗУ "Про доступ до публічної інформації для Ліпандіна В.В. повинний бути як псалтир і ігнорувати його він не має права, якщо він поважає Конституцію Украіни і законодавство України...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Гурген... 30.09.2013 12:00
Аксана, ти тріпологієй занімаєшся і большє нічєм, чєловєк правільно пішіт, щто нам пріслалі кота в мєшку, а ми дажє нє знаєм його автобіографії, а он почему то уже три місяца ее не размещает на сайте УМВД...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #4 Оксана Колісник 30.09.2013 11:51
Цитую Саух:
Оксано, ти не "умнічай", а краще якщо себе називаєш журналістом, добийся щоб цей великий начальник розмістив свою автобіографію, а як точно закон називається це не головне, треба щоб ці царьке його виконували, навіщо тоді його приймати,якщо навіть правоохоронні органи його не виконують
Я за цим законом іншого добиваюся. А Ви, якщо біографією того пана переймаєтеся, то й добивайтеся. І, помітьте, для того, щоб це зробити Вам зовсім не обов'язково ні бути, ні називатися журналістом. Що ж до бідолашного хлопчика, то поглянули б там на психологічний стан юних психологів усіх. Бо ж заняття психологією для емоційно нестійких людей можуть бути небезпечні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Саух 30.09.2013 11:28
Оксано, ти не "умнічай", а краще якщо себе називаєш журналістом, добийся щоб цей великий начальник розмістив свою автобіографію, а як точно закон називається це не головне, треба щоб ці царьке його виконували, навіщо тоді його приймати,якщо навіть правоохоронні органи його не виконують
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Оксана Колісник 30.09.2013 11:22
Цитую ПРОХАННЯ:
Згідно ЗУ "Про публічну інформацію" прошу пане Ліпандін В.В розмістити свою автобіографію на сайті УМВС в Черкаській області
Закон називається "Про доступ до публічної інформації" :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 ПРОХАННЯ 30.09.2013 10:42
Згідно ЗУ "Про публічну інформацію" прошу пане Ліпандін В.В розмістити свою автобіографію на сайті УМВС в Черкаській області