реклама Делікат

На наступній сесії Черкаської міської ради депутати розглянуть кандидатуру заступника міського голови, запропоновану в. о. мера Віктором Білоусовим. Про це сам Віктор Федорович повідомив під час прес-конференції, відповідаючи на запитання «Прочерку».


– Є кандидатура. Це спеціаліст. Безпартійна людина, – коротко відповів пан Білоусов.

Утім, на прохання «Прочерку» назвати ім’я та прізвище ймовірного заступника мера, Віктор Білоусов відмовився.

– Сині очі. Середнього зросту. Нормальний чоловік, – єдине, що сказав Білоусов.

Нагадаємо, що попередній заступник міського голови Черкас Борис Євмина звільнився у серпні у зв'язку з переходом на роботу до Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області, де обійняв посаду начальника.

реклама

Коментарі  

 
+6 #22 От души 08.10.2013 11:15
Я так понимаю, что кареглазым, зеленоглазым, сероглазым никогда не стать заместителями Белоусова... а также и тем, кто выше среднего роста, а если еще и с высшим образованием, то - вообще хана....:cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 Виктор 08.10.2013 09:02
Я так думаю, что как только Белоусов увидел "Сині очі" так и понял - быть ему моим заступником!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Олег 08.10.2013 08:44
А может это Волошин (ну если глаза цвета волошки)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Зви Сало 08.10.2013 08:40
Цитую Алоизыч:
Даже не думал, что мои кретерии отбора 1930-х понадобятся коммунистам через сколько лет. Данке, я прослезился.


АХАХА. коментар тижня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Пані 08.10.2013 08:03
Цитую Морда:
Одарич и Белоусов - это диагноз всем нам. Чего мы их терпим ?


Ну ти порівняв слона і моську?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Отдел кадров 08.10.2013 06:24
Цитую Черкащанка:
А может это Оля С*соева или еще ктото с горисполкома?

Оле кареглазая, к тому же не совсем чоловик. Неформат, кароче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Алоизыч 08.10.2013 06:20
Даже не думал, что мои кретерии отбора 1930-х понадобятся коммунистам через сколько лет. Данке, я прослезился.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Зви Сало 08.10.2013 03:23
Цитую Морда:
может он нетрадиционной ориентации будет ? очи и т д


Так серед комуністів - більшість п*******в! Тільки п*****с буде задоволений розкуркулювання м, депортаціями, голодоморами, мордуваннями, вбивствами і при цьому - сяятиме від щастя будівництва КОМуНІЗМУ в окремо взятай странє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Кленов 07.10.2013 23:13
Цитую Фугас:
Кажется, в.о. совсем заработался. Надо спасать человека, Витя-Космос нам ни к чему.

Ну такая вот тенденция.Вот скоро у нас будет цельный президент Виталик Космос.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 ги-ги 07.10.2013 22:08
Это Радик наверное с голубизной в глазах спешит на помощь :lol: