реклама Делікат

У Черкасах по вулиці Волкова – у дворах будинків 75 та 95 - відкрили нове сучасне спортивне містечко. Там встановлено комплекс вуличних тренажерів, турніків та облаштовано багатофункціональний майданчик для гри у футбол, волейбол, баскетбол та інші види спорту.


Кілька місяців тому на місці спортивного майданчика була пустка та купи сміття. Тепер там зможуть займатись спортом як діти, так і дорослі зі всього мікрорайону, повідомляє прес-служба депутата Черкаської міськради від Партії вільних демократів Андрія Більди.


- Це один із п’яти майданчиків, будівництво яких розпочали ще рік тому. І він став першим, який вдалось добудувати та ввести в експлуатацію, - зазначив під час відкриття депутат Черкаської міської ради Андрій Більда. – Під час будівництва спортивного майданчика виникли труднощі із фінансуванням, оплачено роботи лише на 30%. Але мені вдалось знайти однодумців, які вклали особисті кошти і добудували майданчик. Я вдячний цим людям, котрі допомогли довести справу до кінця і подарували жителям мікрорайону можливість активно займатись спортом. Це - генеральний директор ПАТ «Темп» Олександр Згіблов та будівельники, які виконали роботи по встановленню обладнання в борг.


Як зазначає Олександр Згіблов, подібні майданчики встановлюють і в інших містах країни. Однак саме для цього спортивного майданчика зробили спеціальну більш високу та міцну огорожу, оскільки він розташований у досить людному житловому масиві.

реклама

Коментарі  

 
-3 #13 Знаючий 12.10.2013 14:02
Вобщето Держролнагляд встановив, що майданчики Аоту не відповідають ГОСТАМ. Тому замість 35 Жуковська втсановила тільки 5.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Остап 12.10.2013 09:12
Цитую федор принципиальный:
А комиссия определила,что "Темп" гонит брак и очень опасно для здоровья их не доработанные и собранные конструкции.

и какая комиссия ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Остап 12.10.2013 09:11
Цитую федор принципиальный:
А комиссия определила,что "Темп" гонит брак и очень опасно для здоровья их не доработанные и собранные конструкции.

....издеть все герои. Возьми и сделай лучше. Возьми и сделай !!!!!! ... и не ...изди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 любиБожеПравду 12.10.2013 00:01
перед тим , як розказувати, хто , піариться, на благо жителів міста, чи за вкрадені гроші будує дитячі майданчики для жителів міста, вИ ЖЛОБИ, на вкрадені вАМИ коз*ами гроші, поставте хоча б лавочку біля будинку, щоб людям було де присісти.
Одні просто крадуть і все в свою пельку пхають, КОЛИ ВИ ВЖЕ ПОДАВИТЕСЯ?, а інші, ще мають, хочаб трохи совісті на вкрадені гроші, щось і для людей зробити.
зрозуміло, що всі до кормушки лізуть, не для тог щоб "ЗРОБИТИ КРАЇНУ КРАЩОЮ", а для того, щоб свої пельки понабивати, і своє фінансове становище підняти, то майте совість, ЖЕРІТЬ так, щоб хоч якісь кришки, у вигляді дитячих майданчиків, тренажерів і Т.П. падало для громади, яку вИ всі разом, не залежно від партійної принадлежності, дорвавшись до кормушки, обкрадаєте.
P.S. безпартійний.
брешуть всі, притому нахабно , один-одному, і всьому обманутому НАРОДОВІ УКРАЇНИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Фидор Опциональный 11.10.2013 22:46
Цитую федор принципиальный:
А комиссия определила,что "Темп" гонит брак и очень опасно для здоровья их не доработанные и собранные конструкции.
гонишь ты, феденька. Катайся на площадках Жужи, только попу не набей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Черкащанка 11.10.2013 20:43
Люди ну неужели вы не понимаете что и Одарыч и Бильда пиарятся перед выборами ведь не за горами 2015 год. Подумайте сами.Одарыч очень переживает чтобы его не забыли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 1 11.10.2013 20:02
жаль детей и их руки и колени на этой каменной крошке
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 федор принципиальный 11.10.2013 19:29
А комиссия определила,что "Темп" гонит брак и очень опасно для здоровья их не доработанные и собранные конструкции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Геннадий Колизеев 11.10.2013 18:45
Это они перед выборами пиарятся. Установили даже не за свои деньги. Украли у вас миллионы, а построили на 5 копеек. Радуйтесь ! Одарич - великий *ер
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Сиплий 11.10.2013 17:03
Більді респект, Темпу - респект, команді Одарича - респект.

Білоусову, Мельнікову і Радуцькому - великий мінус. Про**али вони своє щастя.