реклама Делікат

До 70-річчя визволення Черкащини від німецько-фашистських загарбників 14 грудня Черкасами пройде факельна хода. Про це під час сьогоднішньої наради у МВК повідомила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

За її словами, естафета триває за ініціативи голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба. Розпочалася вона з Драбова.

– Усі охочі жителі міста в сумерках (попередньо ми плануємо о 18:00) від Богдана Хмельницького разом з факелами пройдемо до Пагорба Слави. Це буде такий пам’ятний похід, – розповіла Лілія Маліщук.

Читайте також: Тулуб із Черняком пройшли факельною ходою (ФОТО)

Відповідна пропозиція викликала дискусії з боку представників верхівки міської влади.

– З факельними походами тільки фашисти ходили… – прокоментував заступник міського голови Павло Карась.

Слова заступника підштовхнули на роздуми і в .о. міського голови Віктора Білоусова. Зокрема, він зазначив: щодо проведення цього заходу «треба порадитися з ветеранами».

реклама

Коментарі  

 
0 #18 дед воевал 30.10.2013 15:44
Цитую Карасик:
Влучно сказано про свободiвцiв :lol:
Вони теж плюбляють зi смолоскипами ганяти.
Отже, Карась розставив усi крапки над "i" :lol:
Все таки свобода - фашисти! :lol:
Недарма фарiоншу такими листiвками зустрiчали :lol: :lol: :lol:

Конечно, фашики! Одно ещё выступление чего стоило!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Ковпак 30.10.2013 15:24
Компартия = НСДАП. А в нас мер комуніст. Тому і факельна хода
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Карасик 30.10.2013 15:02
Влучно сказано про свободiвцiв :lol:
Вони теж плюбляють зi смолоскипами ганяти.
Отже, Карась розставив усi крапки над "i" :lol:
Все таки свобода - фашисти! :lol:
Недарма фарiоншу такими листiвками зустрiчали :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 сонечко 30.10.2013 12:22
Шановні піарщики можливо вже досить роздувати скандали з нічого. Ви знайдете будь-який привід щоб зайвий раз облити владу брудом. Ви не задумувалися, що народу вже набридли постійні ваші пусті галасування та обіцянки.
Краще б на реальних справах показали, що ви краще за них. Та й взагалі проявіть шану до подвигу воїнів-визволителів багато з яких відали своє життя щоб у майбутніх поколінь над головою було мирне небо, щоб ми ніколи не знали того страшного слова - ВІЙНА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 bamberby 30.10.2013 12:06
Завжди дивувався глибинності мислиння цього видатного громадського діяча.
Тобто із слів Пашка виходить, що факельну ходу використовують тільки фашисти? А якже Свободівці яким їсти не давай тільки б з факелами походити?
Паша злазь з пічки та кінчай нести несенітниці
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Правобережний 30.10.2013 10:54
Паша тю на тебе, комуняки у свій ранній період теж полюбляли ходити із факелами, давні римляни це започаткували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Лідія 30.10.2013 10:52
А сам губернатор не нагадує фашиста? Та після його правління- як після фашистів- пустота залишається. Ще можна врятувати Черкащину, тільки Тулуба з неї треба гнати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Воля 30.10.2013 08:57
Свобода теж полюбляє з факелами марши робити, нічого не нагадує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Григорий Калечин 29.10.2013 22:25
Паша по всем вопросам спец. Медицину давно забросил. Имеет мнение даже как разводить птиц.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Руїни подолано!!! 29.10.2013 17:36
А головний "антіфашист" Тітушко був?