реклама Делікат

Портрет Юлії Тимошенко пензля художника Володимира Кузьменка подарувала опозиційному кандидату в нардепи по 197-му виборчому округу Леоніду Даценку дружина митця. Про це під час вчорашньої прес-конференції повідомив сам Даценко, продемонструвавши журналістам полотно.


За словами політика, портрет було намальовано приблизно 10 років тому.

– Юлія Володимирівна на цьому портреті молодша на десять років, вона ще на волі, – з сумом прокоментував подарунок Даценко. – Я сприймаю це, як народне благословення на служіння виборцям, Черкащині й тій команді на чолі з Юлією Володимирівною, яка мене сьогодні підтримує й висунула кандидатом у народні депутати.

Даценко висловив сподівання, що до відкриття саміту Україна-ЄС лідер опозиції «без ланцюгів» відбуде на лікування до Європи.

– Сподіваємося також, що українська влада все ж таки ухвалить рішення про повну реабілітацію – і юридичну, і політичну – Юлії Тимошенко, і вона, як один із лідерів, а фактично – лідер об’єднаної опозиції зможе взяти участь у виборах 2015 року, – підсумував Даценко.

Фото Ольги Компанієць

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #17 Богун 30.10.2013 18:59
Купив я Юліний портрет. Я ж язиком тудим сюдим,
Тепер усе, народ повіре То там лизнув, то там одмірив.
І не політик, я - паєт, Поки тут з Юлі колотнеча й дим
Політикам народ не віре. У мене Сєня всьоже віре.

Так хочеться мені туди, Сказав: "Давай катай паєт,
До Ради в вихрі увірваться, Паєт народ наш не обіде
Наллю народу я води, В паєта тільки нєт манєт
Ну як в мене не закохаться? Тому і вдруге не заїде". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 лейбл 30.10.2013 16:37
[quote name="Гаргантюа і Пантагрюель"]Якщо Даценкові заплатити, то він завтра ж у газеті "Дзвін" надрукує на Юлю компромат. Уже так робив.[/quote


Ну ему привычнее друкувать компру на Яценюка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 будячок 30.10.2013 16:30
Цитую Гаргантюа і Пантагрюель:
Якщо Даценкові заплатити, то він завтра ж у газеті "Дзвін" надрукує на Юлю компромат. Уже так робив.

В САМУЮ ЯБЛУЧКУ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: жаль, що лайкнути можна тільки раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Гаргантюа і Пантагрюель 30.10.2013 16:10
Якщо Даценкові заплатити, то він завтра ж у газеті "Дзвін" надрукує на Юлю компромат. Уже так робив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Правда 30.10.2013 13:14
Даценко так сказав, як до Юлі ставиться ненависна до"злочинної влади" опозиція. Перед виборами можна дістати із закутку запилений портрет Тимошенко, яка "лічно" благословила Льоню неодмінно стати народним обранцем. У Булатецького портрет свіжіший.
З таким же суиои опозиція чекає звільненя свого лідера
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Верный ленинец 30.10.2013 11:49
Цитую Нестор Іванович:
Цитую верный ленинец:
Ха-ха-ха! ну облажался поэт!!!!! Тут вона ще на волі, - з сумом заявиви Даценко... Ха-ха-ха! А тепер уже в тюрмі,- додав Поет і відразу повеселів!


Прикольний коментар. Ленінєць похоже зранечку уже чарупинку потягнув. А може іне одну. Ох і торкнуло.


Вибачте, Нестере, не знав що ви маєте выдношення до цієї статті. Але у вас так і написано: "Юля ще на волі",- з сумом сказав Даценко. Я ж нічого не вигадав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 bamberby 30.10.2013 11:33
Повісити портрет Юлі на стіну це ще не значить отримати благословіння народу!
За час який минув після виборів-2012, Даценко тільки те і робив, що звинувачував владу, робив гучні заяви та піарився у ЗМІ.
Жодних конкретних результатів його діяльності, як народного обранця та представника громади не було помітно. То навіщо нам потрібен ще один дармоїд державного бюджету?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 верный ленинец 30.10.2013 11:18
Цитую незнайка:
Интересует мнение п Карася!


А що значить "п" перед карасем? це та лайка,що ми всі подумали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Нестор Іванович 30.10.2013 11:11
Цитую верный ленинец:
Юлія Володимирівна на цьому портреті молодша на десять років, вона ще на волі, – з сумом прокоментував подарунок Даценко

Ха-ха-ха! ну облажался поэт!!!!! Тут вона ще на волі, - з сумом заявиви Даценко... Ха-ха-ха! А тепер уже в тюрмі,- додав Поет і відразу повеселів!

"Юлії Тимошенко, як один із лідерів", хто другий усі теж знають - Льоня даценко. Ха-ха! Ну дает


Прикольний коментар. Ленінєць похоже зранечку уже чарупинку потягнув. А може іне одну. Ох і торкнуло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Чукча 30.10.2013 11:00
О!!! Началось, сейчас усье и вдруг вспомнили за Юлю. Теперь ближайшие два месяца будут таскать ее портреты как собака фуфайку, фотографировать ся в обнимку с ними и говорить, что у Юля кому-то говорила, что у нее прямо рвется, обливается кровью сердце и ночи напролет они бредит... как же я без Даценка и Булатецкого жила и жить будууууу... :cry:
Как-то прошло незамеченным, во время врадиевского кресного хода на Киев, несли ли они портрэт свого кумира? Или может потеряли во время "дурки"? Или послали на зону хоть объедков Юле со стола после празднования дня рождения в Манхетене??