реклама Делікат

Створення на Черкащині Вищої мистецької ради, до якої ввійшли авторитетні представники культури, мистецтва та науки області – це «не цензура, як хтось може подумати, а практика, яка існує у всьому світі».

Як інформує офіційний сайт облдержадміністрації, на цьому 29 жовтня під час колегії ОДА наголосив заслужений художник України, виконавчий секретар Національної спілки художників України, а відтепер – і співголова Вищої ради митців Черкащини Іван Фізер.

– Належна підготовка до відзначення у наступному році 200-річного ювілею Кобзаря – наша спільна справа: як громадськості, так і художників, архітекторів, літераторів, музикантів... Облаштування кожної історичної пам’ятки, організація та реалізація тих чи інших проектів мають пройти відповідну оцінку фахівців, – пояснив необхідність створення Вищої ради митців Іван Фізер.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Дід Трохим 01.11.2013 07:28
Маленька брехня: на Заході творчі союзи, спілки, ради, об’єднання і т.д й справді є , але вони утримуються спонсорами й меценатами і ніколи не діють від імені і під крилом влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 СЕЛЯНИН 31.10.2013 14:25
Продавшему на рынке картошку уже нет разницы покупатель ее пожарит или пюре сделает Деньги за картошку-свой труд получил Физер на рынок скульптуру не понес а задним умом посчитал что ему мало и его недоооценили Прохвессор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Loki 31.10.2013 14:06
Сповідь, ничего так, есть интересные мысли. Но у мну сложилось впечатление, шо это скорее не сповідь, а скорее запоздалое оправдание или даже раскаивание кого-то, за оставленную подпись.((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Психоаналітик 31.10.2013 13:40
А ще, виявляється, Фізер і в топонімічній комісії! Багатоверстатни к ти наш! Щось ти став нерозбірливим у зв'язках! Так буває, коли опускаєшся все нижче і нижче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Психоаналітик 31.10.2013 13:20
Роздивіться фото, які були недавно розміщені на "Прочерку": Фізер ллє сльози над своїм шедевром - Вареником. І так йому його шкода, так шкода, що аж скривися. А під відозвою про правильний курс партії по руйнуванню хати чумака Фізер підписався. І в вищій раді Фізер збирається радити. Фізер, не юродствуй і не фарисействуй!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Оксана Колісник 31.10.2013 10:53
А голова ж хто? Валентина Коваленко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 виталий 31.10.2013 09:50
Все що пов'язано з кузьмінщиною, все цензура. В ЧНУ суцільна цензура
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 СПОВІ .. 31.10.2013 08:54
І це думка дуже багатьох жителів міста, які не байдуже ставляться до нашого міста, і ті які хоч краєм своєї одежини торкаються до мистецтва.
Пробачте за сумбур і не достойні вирази. Можливо ті для кого це писалось ніколи цього і не почитають. А жаль.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 СПОВІДЬ про Вищу ра .. 31.10.2013 08:45
Та якщо Ви варті чогось, в Ваші майстерні повинна стояти черга з учнів, які будуть робити все, аби чомусь у Вас навчитися. А у нас зробили десять вищих навчальних закладів і Ви всі раді бігать з одного в другий викладать, а що викладать, якщо Ви не можете нічого путнього зробити. Смішно, соромно і страшно. Страшно за нашу черкащину, регалії собі навибивали і раді, а кожен зазирніть собі в середину і на самоті хоч собі зізнайтеся чим пишаєтесь?
А ні чим!!!!!
Тільки регаліями..
Тільки солодкими речами, які ллєте один одному в очі, а по за очі.......
Не соромтесь, схаменіться....
Яка Вища рада митців!!!!!
Не митців!
Не тим паче ні якої Вищої ради в нас бути не може, хоч як Ви її не назвіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 СПОВІДЬ про Вищу .. 31.10.2013 08:44
Скульптуру треба відчувати, вона повинна торкатися серця, до неї повинні повертатися знов і знов, а не прилизаною стояти у парку де повз нї з усмішкою йдуть перехожі, знущаючись з Вашого задуму. Краще взаглі не приймайте участь у конкурсах, не соромте Черкащину. А то у Вас то камінь не той, то грошей мало дали, то горілка невчасно закінчилась, то часу мало дали, то з пропорціями накаламутили. Як кажуть поганому танцору увесь час щось заважає. Краще магнитики ліпіть та рамки робіть.