реклама Делікат

На вчорашній сесії Черкаської міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету.

Відповідно до проекту рішення, депутати уточнили міський бюджет на суму офіційних трансфертів. Це – цільові кошти з обласного бюджету на виплату обласних стипендій дітям-переможцям конкурсу, членам МАН (41 тис. 175 грн), 320 тисяч гривень – субвенція з обласного бюджету на виконання інвестиційних проектів, а саме – на будівництво пам’ятника відомому лікареві-хірургу, архієпископу, який був канонізований та причислений до лику святих – Святителю Луці. До цих коштів депутати спрямували додатково 580 тисяч гривень з міського бюджету. Пам’ятний знак має бути споруджений в Першотравневому парку, біля Свято-Михайлівського собору.

За пропозицією депутата міськради, начальника управління вуличної інфраструктури Черкас Сергія Отрешка, 98 тисяч гривень внесено до статутного фонду КП «ЧЕЛУАШ». Їх буде використано для придбання та встановлення нових зупинок у місті. (Ці кошти депутати перерозподілили за рахунок зменшення асигнувань на 58 тисяч гривень, передбачених на розробку концепції міської набережної та 40 тисяч гривень – на придбання снігозбиральної техніки).

65 тисяч гривень спрямовано на виготовлення проектно-кошторисної документації з проведення ремонтних робіт доріг на двох міських вулицях: Вербовецького (від вул. Калініна до вул. Портової) та Одеської (від вул. Лісова до вул.Онопрієнка), інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
+6 #11 ОК 15.11.2013 11:29
Цитую Я черкащанин:
Думаю, такой человек достоин памятника.



Але ж мова не про його заслуги, а про суму виділену з бюджету міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 стабилизец 15.11.2013 11:09
Нецелевое использование бюджетных средств налицо, потому как церковь отделена от государства. Тем более памятный знак это что, табличка стоимостью в поллимона ? Инвестиция предполагает вложение средств во что-то полезное, работающее как на общество, так и на инвестора, а не обустройство поповских территорий. Эгей, прокуратура, хде ты ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 ПРихожанин 15.11.2013 07:23
Явно дерибан напополам. Почти лимон Софроний мог бы освоить на той колокольне, что застопорилась: или гнать вверх дальше, или доводить до конца то что есть и закрывать тему. Но тож бы было видно по расходу, щас все неглупые люди. А так - памятник, тонкая сфера: хто знает, сколько он может стоить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 незнайка 15.11.2013 06:34
Голосовать большинством под керивныцтвом коммуниста за такой бюджет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Оксана Колісник 15.11.2013 00:47
Нічого не маю проти Святого Луки - дійсно, достойний був чоловік. Але кошторис подивилася б.І чому місто має викладати на цей пам'ятник свої кошти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Я черкащанин 15.11.2013 00:10
Валентин Феликсович Войно-Ясенецкий (св. Лука Крымский) - выдающийся хирург, теоретик и практик гнойной хирургии, изобретатель регионарной анестезии, профессор медицины. Свою медицинскую деятельность начал в с. Деньги Золотоношского района. Священником, а потом и епископом стал в годы, когда священнослужите лей особенно активно преследовали. Многие годы провел в заключении и в ссылках, причем никогда и нигде не прекращал оказывать людям медицинскую и духовную помощь. Во время войны, когда Сталин перестал активно преследовать церковь, архиепископа Луку отпустили из ссылки, разрешили служить и оперировать, и даже наградили за выдающиеся заслуги перед медициной высшей государственной премией - Сталинской. До самой смерти св. Лука, ставший Крымским архиепископом, не прекращал лечить людей и проповедовать. Это - личность международного масштаба, его очень уважают и ценят в Украине, России, Греции. В Черкассах жили и умерли родители св. Луки.
Думаю, такой человек достоин памятника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 ДідТрохим 14.11.2013 23:08
Скіко стоїв тіко памятник Лєніну. І ці туда ж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Фугас 14.11.2013 22:59
Ну у пакращувача и аппетит...Это даже с 50% отката задофига!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Всезнайка 14.11.2013 22:33
Шок. Пусть Сафроний этим занимается. Причем тут бюджет города? Схаменіться люди добрі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 От души 14.11.2013 21:46
Не хилый памятничек получится:))) за такие деньги... я так понимаю, это самое необходимое на сегодняшний день в Черкассах... :-*