реклама Делікат

Учорашній футбольний матч Україна–Франція депутат міської ради, який нещодавно покинув групу «Вільні демократи», Микола Мирза дивився разом з кандидатом у нардепи, «співочим ректором» Михайлом Поплавським. Із шоуменом він товаришує вже шість років. Про це Микола Олександрович розповів у коментарі «Прочерку».

Експерт КВУ Юрій Сас назвав закупівлю в «Сільпо» «старим, як світ, агітаційним прийомом під назвою ходіння в народ»

Експерт КВУ Юрій Сас назвав закупівлю в «Сільпо» «старим, як світ, агітаційним прийомом під назвою ходіння в народ»


У розмові з журналістом Микола Мирза запевнив, що Поплавський – це один з його найулюбленіших співаків.

– Це таке щастя, що він у Черкаси приїхав! Ми вже ось так бачимося дні 3-4. Вчора й футбол разом дивилися! Я й голос зірвав, так уболівав! Потім до другої ночі заснути не міг від емоцій, – розповів Микола Олександрович.

До речі, вчора в соцмережі «Фейсбук» з’явилося фото, де Михайло Поплавський разом з Миколою Мирзою щось купують у магазині «Сільпо». Михайла Михайловича супроводжували охоронці. На шиї Миколи Мирзи видно патріотичний шарф.

На запитання журналіста, чи переїхав на час передвиборчої кампанії Поплавський до Черкас, Микола Мирза запевнив, що не знає.

– Я знаю, що він ось у Москві буде виступати. І мене запрошував. Може, й ми з дружиною поїдемо. Хочеться, звичайно, – з посмішкою зазначив депутат міськради.

Також він додав, що поки не знає, чи допомагатиме Поплавському під час передвиборчої кампанії, але «щиро до цього готовий».

Детальніше про те, як депутат міської ради Микола Мирза познайомився зі співаком Михайлом Поплавським, читайте згодом у рубриці «Пряма мова».

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 Хулиган 18.11.2013 10:22
Напишите список людей с которыми хочет дружить Мирза. Прежде чем заявлять что у тебя есть друг надо как минимум спросить у него разрешение
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Чукча 18.11.2013 10:21
А по мне лучше Поплавский пропагадирующий ураинскую песню, чем эротычный поэт с тремя сотнями баксов в руках и "дурками", с сомнительными дамами, с значительной разницей в возрасте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Віктор 17.11.2013 21:55
Цитую Валерій:
Цитую Валентина:
У г-на Чуприны как всегда тонкий намек на толстые обстоятельства.Конечно Черкассам нужно развиваться по пути наращивания мощностей и эффективного их использования на автомобильном гиганте "Богдан".Конечно за этим в обозримой перспективе будущее нашего города.Поэтому вполне логичным есть избрание народным депутатом от Черкасс Президента "Богдана" Олега Свинарчука.

Безумовно таким як Свинарчук потрібно дати наш мандат на депутатство,я за це двома руками.Тільки пізнувато він розпочав свою передвиборчу компанію і веде її вьялувато.Хочу допомогти чим зможу.До кого звертатися,де штаб?

Друже.Свинарчуку удістались заводи украдені його батьком при розвалі СРСР, який працював великою шишкою у міністерстві. Запитайте Свинарчука про розвал і продажу ЧАРЗ і взагалі, що йому заважало розвивати машинобудування .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Нарешті!!! Покращення!!! 17.11.2013 21:15
Цитую Сіренький:
Головне, аби цей блазень перестав співати. Ну як може людина, яка не має ні слуху, ні голосу, свідомо (а не як лялька, проплачена багатенькими папіками) зайнятися співом?!!
..

Не можна відмовляти людині в конституційному праві на спів.Питання тіл :lol: ьки де цей „співак“ має право „співати“.Наприклад він має повне право зайшовши до суспільного закладу, з знаком WC, співучим голосом „співати — ЗАЙНЯТО! Там би його талант розкрився в нових кольорах... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #16 Валерій 17.11.2013 18:05
Цитую Валентина:
У г-на Чуприны как всегда тонкий намек на толстые обстоятельства.Конечно Черкассам нужно развиваться по пути наращивания мощностей и эффективного их использования на автомобильном гиганте "Богдан".Конечно за этим в обозримой перспективе будущее нашего города.Поэтому вполне логичным есть избрание народным депутатом от Черкасс Президента "Богдана" Олега Свинарчука.

Безумовно таким як Свинарчук потрібно дати наш мандат на депутатство,я за це двома руками.Тільки пізнувато він розпочав свою передвиборчу компанію і веде її вьялувато.Хочу допомогти чим зможу.До кого звертатися,де штаб?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Олександр 17.11.2013 16:17
Тиждень тому Білоусов вихваляв Богдан, думаючи, що кандидатом від влади буде Свинарчук, а реальний кандидат - Поплавський.
Значить чекаємо від Білоусова на ближайшій прес-конференції чи ефірі, що він заспіває "Кропива ти моя Кропива!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 mark 17.11.2013 15:33
Цитую Loki:
"Хочеться, звичайно, – з посмішкою зазначив депутат міськради". Щасливыееее!! Бач як соскучились, 3-4 дні прям не расстаются. Заснуть он не мог от эмоций. Сам виноват, спать надо было не вместе ложиться! И голосовые связки не повредил бы! Подробностей не надо!!!!)))


Люди, я теперь знаю как поднять настроение, просто нужно почитать комментарии, и со смеху можно попадать! Я сам после такого матча не мог уснуть, так кричал, что тоже голос сорвал)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Наблюдательний 17.11.2013 14:52
Мирза вічно "кришує" те що. не тоне : то ж**івку Богословську . то пьщого (пардон. поющого) ректора (пардон. гулящого).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Валентина 17.11.2013 14:51
Цитую О.ЧУПРИНА:
Михайло Поплавський безумовно талановитий менеджер,весела й життєрадісна людина. Його кипучій енергії можуть позаздрити навіть молоді.Бажаю йому подальших успіхів... Черкасам потрібно розвивати високотехнологі чний виробничий сектор,створюва ти високоінтелекту альні робочі місця.Тільки це дасть можливість підвищення якості життя черкащан.Чи є серед кандидатів у народні депутати є той чия програма спрямована саме на це?

У г-на Чуприны как всегда тонкий намек на толстые обстоятельства.Конечно Черкассам нужно развиваться по пути наращивания мощностей и эффективного их использования на автомобильном гиганте "Богдан".Конечно за этим в обозримой перспективе будущее нашего города.Поэтому вполне логичным есть избрание народным депутатом от Черкасс Президента "Богдана" Олега Свинарчука.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Почую кожного!!! 17.11.2013 12:41
Цитую О.ЧУПРИНА:
Михайло Поплавський безумовно талановитий менеджер,весела й життєрадісна людина.Бажаю йому подальших успіхів на професійній ниві,здоров"я та добра.Але хороші дороги, сучасне транспортне обслуговування та якісна медицина,що він обіцяє черкащанам,не з"являться ні від хороших співів,ні від різноманітних шоу.Не принесуть нам процвітання й постійні вигукування лозунгів типу "Банду геть" та "Юлі волю".Чи є серед кандидатів у народні депутати є той чия програма спрямована саме на це?

Я знаю таку людину це, безумовно, Олександр Янукович! Це людина яка виключно своєму таланту та працелюбності змогла за три роки примножити свої статки в сотні разів! Я вважаю що міф про якесь суспільство рівних можливостей нарешті рналізувалось в Україні. Син простого донецького "парня", вийшовши в "степь донецкую", зміг доказати, як наполегловим трудом,можно досягнуть таких висот. Мабуть на подібного кандидата О.Чуприна, так би мовити, намекает?