реклама Делікат

Від сьогодні 40-річний Віталій Бойко призначений помічником в. о. міського голови Віктора Білоусова. Про це сам Віктор Федорович повідомив під час вранішньої наради в міськвиконкомі.

За словами Білоусова, його новий помічник має три освіти (закінчив Білоцерківський державний сільськогосподарський інститут, Кіровоградський державний університет за спеціальністю «Економіст», а також Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України).

Віталій Бойко має досвід роботи в апараті облдержадміністрації. З 2005 року працював заступником начальника інспекції з питань прав споживачів.

реклама

Коментарі  

 
+2 #22 ТЕТЯНА 19.11.2013 20:12
і знову Т У Л У Б Щ И Н А
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 федор принципиальный 19.11.2013 16:12
Чапаев без образования,а ходит в народных героях,нынешние по три образования,а сумели разграбить страну тихо,без шума и пыли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #20 Отаман 19.11.2013 14:47
І не тільки Козацьку. Он ще Ільїна капітально ремонтують. Вікторе Федоровичу, не звертайте увагу на Моську, продовжуйте робити добрі справи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Q17 19.11.2013 14:40
А СКІЛЬКИ У ПАЛАЦІ МОЛОДІ НА СИСОЄВУ ПО ТРУДОВИМ ДОГОВОР....АМ ПАШУТЬ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Паша 19.11.2013 14:26
Хоть при Белоусове Козацкую заасфальтировал и, а то у предшественнико в руки все не доходили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Скептик 19.11.2013 14:04
Да, еще один - "оттуда". Теперь понятно, почему Белоусова назвали "компромиссной фигурой": теперь городом руководят из областной администрации. Так что, это не компромиссная фигура, а самая беспринципная фигура из всех, кто работал на должности городского главы. Потому и поставили.
Зачем мэрии специалист по защите прав потребителей, если впору искать специалиста по защите прав избирателей?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Хмм 19.11.2013 13:58
Цитую Правдолюб:
У Одарича цілий штат був помічників і радників, разом із піар службою. А Білоусов виконуючи повноваження міського голови ще й справляється із функціями секректаря міської ради. І економія коштів бюджету і справи робляться.


Я щось явно пропустив... Які справи робляться? Огласите весь список, пожалуйста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Зарина 19.11.2013 13:42
Цитую За Білоусова:
Білоусов хоча б порядок навів у міськвиконкомі. При Одаричу працювало на 70 осіб більше ніж при Білоусову. Вікторе Федоровичу, люди за Вас!

Цитую За Білоусова:
Білоусов хоча б порядок навів у міськвиконкомі. При Одаричу працювало на 70 осіб більше ніж при Білоусову. Вікторе Федоровичу, люди за Вас!

Цитую За Білоусова:
Білоусов хоча б порядок навів у міськвиконкомі. При Одаричу працювало на 70 осіб більше ніж при Білоусову. Вікторе Федоровичу, люди за Вас!

Если не знаеш не говори а сколько их сейчас работает по трудовым соглашениям с немаленькой зарплатой?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #14 Козак 19.11.2013 13:22
Білоусов нормальник чоловік. Побільше б таких, то був би толк
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Фонд 19.11.2013 13:09
"....Віталій Бойко має досвід роботи в апараті облдержадмініст рації. З 2005 року працював заступником начальника інспекції з питань прав споживачів....."


Не смешите таким "досвітом" восмилетней давности!!!!!