реклама Делікат

Президент Віктор Янукович висловить свою позицію щодо акцій протестів в Україні найближчими днями. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.


«Президент ніде не ховається, він в Україні, але проводяться консультації високого рівня. А опозиція не закликала президента до діалогу, до круглого столу. Це що європейський підхід? Це просто діють, як папуаси», – сказав регіонал.

21 листопада уряд ухвалив розпорядження, яким призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Прем’єр-міністр Микола Азаров пояснив це проблемами в економіці і необхідністю поліпшити відносини з Росією. Це стало причиною масових протестів у Києві та інших містах з вимогою підписати угоду з Євросоюзом. Відбуваються також і акції, спрямовані проти ЄС.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 БЮТ 26.11.2013 11:28
В Чорнобаївському р-ні є діалог,є круглий стіл.Голова адміністрації рівновіддалений від політичного та президентського фанатизму. Надав нам посади, підтримав наш бізнес,звільнив від бюджетних затримок,допомі г в вирішенні проблем, які виникли ще при нашій владі.Заздріть!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Йо-ма-йо 26.11.2013 10:31
цікаво а в черкасах цей запроданець появляється? думаю, що ні. бо люди б на куски рвали проклято олійника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 проф. плейшнер 26.11.2013 10:08
так он же платит за это, джинса вечно жива!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Нестор Іванович 26.11.2013 09:08
В розумінні Олійника європейський підхід, це коли їхній (ПеРдунський)пр езидент безпардонно бреше всьому світові і власному народові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Славко 25.11.2013 20:43
Ой, як же цей Олійник служить Януковичу! А згадайте, як він у 2004-му, з помаранчевим шарфиком виступав у Черкасах на помаранчевому мітингу і так його хаяв! Кричав на його адресу: "Кум кумом, а з вишні злазь!" А тепер став головним спікером у донецької банди. Що ж, це його вибір. Він себе самознищив, бо люди йому не пробачать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Людина 25.11.2013 20:05
ПРОХАННЯ ДО "ПРОЧЕРКУ". ПОЖАЛІЙТЕ ЛЮДЕЙ І ЦЮ М....Ь БІЛЬШЕ НЕ ВИСТАВЛЯЙТЕ. ТІЛЬКИ ПРИ ОДНОМУ ВИДІ ЙОГО П*КИ ПІДНІМАЄТЬСЯ ТИСК.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #5 З народу 25.11.2013 16:32
Іуда, який міняє партію в залежності від ситуації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Почую кожного!!! 25.11.2013 16:28
Куди ти будеш ховаться? Час невгамонний і якщо комусь і зійде з рук їх зрадницька позиція, то тобі ніколи. І якщо помаранчева влада дуже телерантно ставилась до своїх опонентів, то такого більше уже не буде. Тебе сховають десь в донбаській копанці, на інше і не розраховуй. І таких як ти будуть пачками видавати з різних країн, на неньку, для справедливої кари.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 дувш 25.11.2013 16:16
може і розумна людина.апе всі репліки і коментарі в світлі його життєвого і партійного життя звучать якось підло.Сьогодні з одними,а вчора з каневом,якось чекаєш підлоти якоїсь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Dobrij 25.11.2013 16:02
Нигде не прячется. Наверно, в Аргентине уже, с чужим паспортом! :lol: