реклама Делікат

Верховна Рада України не відправила уряд Миколи Азарова у відставку. Відповідне голосування відбулося у парламенті сьогодні, інформує «Українська правда».

«Їм не звикати в Сірка очі позичати. До речі, Захарченко (міністр МВС України, – ред.) не прийшов», – підписала фото в соціальній мережі депутат Ірина Геращенко

«Їм не звикати в Сірка очі позичати. До речі, Захарченко (міністр МВС України, – ред.) не прийшов», – підписала фото в соціальній мережі депутат Ірина Геращенко


За відставку уряду Миколи Азарова проголосували лише 186 народних депутатів.

Примітно, що за відставку Азарова проголосували 1 депутат від Партії регіонів та 1 депутат-комуніст.

Перед самим голосуванням лідер фракції Компартії Петро Симоненко запропонував опозиції свій варіант проекту постанови про відставку уряду, де комуністи виписали свої претензії до Кабміну.

За його словами, усі члени КПУ підписали цей проект і готові його проголосувати.

Лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк з трибуни парламенту заявив, що опозиція готова проголосувати за цей проект.

Але спікер Ради Володимир Рибак поставив на голосування проект опозиції, за який комуністи голосувати не захотіли.

Рибак сказав, що проект комуністів ще треба зареєструвати і аж тоді його можна буде розглядати.

Після провалу відставки Азарова опозиція кинулася блокувати трибуну і президію Ради, але спікер встиг закрити ранкове засідання.

Відповідно до закону, цього року ініціювати відставку уряду Азарова уже неможливо.

«Литвин, Єремєєв, Жванія з позафракційних не голосували за відставку уряду. Бережна, Бондар, Тигипки з ПР, які так сміливо у «Фейсбуці» засуджували силовиків і якими всі тут так захоплювалися, не голосували за відставку уряду. Комуністи – продажні і брехливі падлюки – не голосували за відставку уряду. Отже, всі члени ПР (окрім Благодира), всі коммі і позафракційні, які не голосували за відставку Азарова, взяли на себе разом зі своїм президентом відповідальність за кров на Майдані. Все. Тепер опозиція змушена радикалізуватися», – підсумувала сьогоднішнє голосування на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» куратор Черкащини у Верховній Раді від партії «УДАР» Ірина Геращенко.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Н2о 04.12.2013 09:27
а чому ви думаете,що непродумала? вони просто елементарно цього не хочуть...Цитую Микола:
Тисячі людей прийшли вимагати відставки уряду, а опозиція не продумала елементарний хід розвитку подій і втратила шанс. Комуняки ж говорили про відставку уряду через його непрофесійність і будуть голосувати тільки по цим причинам. Таке враження що ні Яценюк, ні Кличко не бажають цього робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Уманский Еврей 04.12.2013 03:43
Слепому было ясно что в отставку правительство Азарова не отправят. Это Тягнибоки и его подобные только провоцируют чтобы народ возмущался. Верните подростков обратно в школы. Хватит им дурака валять на майданах Украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Микола 04.12.2013 00:17
Тисячі людей прийшли вимагати відставки уряду, а опозиція не продумала елементарний хід розвитку подій і втратила шанс. Комуняки ж говорили про відставку уряду через його непрофесійність і будуть голосувати тільки по цим причинам. Таке враження що ні Яценюк, ні Кличко не бажають цього робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Н2о 03.12.2013 23:43
выбор конечно не ах.Или за безмозглую,нагл ую,бандитскую власть,или же за убогую,пустую,ж аждущую реваша,власти и денег опозицию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Нестор Іванович 03.12.2013 21:33
С этой организацией СЧИТАЕТСЯ власть ...

Щось мені підказує, що не счітається, а відщитує і то не всім.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Нестор Іванович 03.12.2013 21:31
Цитую Виктор:
Цитую За справедлівисть:
Цитую Виктор:
И после этого еще на выборах будут голосовать за Поплавского и Червонописского ставленников ПР? :-*


Не треба змішувати, а точніше плутати "одне" з Іншим.
Почитайте заяву Червонописького на сайті УСВА! (http://www.usva.org.ua/).

Прочитал, и что?


Друже Вікторе не шукайте ....... у цього червонопіського і його прихлєбаїв розум, у них там одне г...........!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 данилич 03.12.2013 19:26
За яку відставу ви хотіли голосувати, тільки такі д...ли як булатецький, кролік та безм*зглий хочуть дорватися до влади, і.....ти, адже стабільність країни, її політична незалежність це не те, що 22.06.1941 збирався зробити адольф!!! Кролік д....л, безм*зглий - д...л, фашист - д....л!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Виборець 03.12.2013 18:19
Цитую За справедлівисть:
[quote name="Виктор"]
Именно организация приняла решение делегировать СВОЕГО представителя в законодательную власть страны самого авторитетного и самого опытного из своих побратимов для решения именно их "проблем", которых, поверьте, не мало.

Шкода, що це не прочитають всі виборці в/о №197, а то дехто з них ще може наївно повірити в те, що Червонописький збирається вирішувати проблеми всіх мешканців цього округу, а не тільки своїх побратимів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 За справедлівисть 03.12.2013 17:31
Цитую Виктор:
Прочитал, и что?


Что-бы было понятнее, специально для "Викторов" на русссском языке: Червонопиский - глава Украинского союза ветеранов Афнистана. Это самая УВАЖАЕМАЯ, самая организованная, самая сплочённая ветеранская организация среди ВСЕХ стран-республик бывшего СССР и не только.
С этой организацией СЧИТАЕТСЯ власть (как цетральная, так и местная) и не только в нашей стране. Именно организация приняла решение делегировать СВОЕГО представителя в законодательную власть страны самого авторитетного и самого опытного из своих побратимов для решения именно их "проблем", которых, поверьте, не мало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 комент 03.12.2013 16:46
Цитую За справедлівисть:
Цитую Виктор:
И после этого еще на выборах будут голосовать за Поплавского и Червонописского ставленников ПР? :-*


Не треба змішувати, а точніше плутати "одне" з Іншим.