реклама Делікат

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова «Громадянської позиції», родом із Звенигородщини Анатолій Гриценко щойно зареєстрував заяву про складення депутатських повноважень на ім'я голови парламенту Володимира Рибака. Про це Анатолій Степанович повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


За словами пана Гриценка, він обирався «до парламенту України, а не Північної Кореї».

«Працювати у Верховній Раді, яка своїми законами порушує базові конституційні права 45 мільйонів громадян і замість зміцнення демократії та верховенства права перетворює українську державу на диктатуру, – я не можу. Це суперечить моїм життєвим принципам і цінностям», – категорично запевнив Анатолій Степанович. – «Заявляю про складення повноважень народного депутата України. Таку заяву на ім'я голови парламенту В. Рибака я щойно зареєстрував. Сподіваюся, що люди, які голосували за мене на виборах і для яких чесно працював у Раді протягом року, зрозуміють це рішення».


Посприяло такому рішенню Анатолія Гриценка, «закони, проштамповані учора чохом, без жодного обговорення». 


«Найбільш реакційні з них – це 3879, 3587, 3855, 3883, 2178а, 2179а», – написав учора на своїй сторінці у «Фейсбуці» Анатолій Степанович. – «Хотів Вам стисло викласти «новели» Януковича. Відкинув таку думку, бо понад 10 сторінок для цього треба. Твердо пропоную Вам знайти час і прочитати порівняльні таблиці законів самим. Для початку – закон 3879»...

«Висновки мої такі:

1. В Україні відтепер громадянам заборонено все: Майдан, Автомайдан, мітинг, критика влади, захист порушених прав, чесна журналістика, чесне депутатство, вільний Інтернет...

2. Все, що роблять громадяни зараз і робитимуть надалі, якщо не отримають окремого спеціального дозволу влади, нещадно каратиметься Владою: захмарним штрафом, а частіше – одразу тюрмою.

3. Будь-які спроби громадян вплинути на Владу, в т. ч. членів сімей влади – відтепер заборонені й каратимуться владою ще більш нещадно, тюрмою одразу.

Це навіть не Росія, чи Білорусь – Північна Корея... Так вирішив Янукович. Чи погодиться з цим народ, як Ви думаєте?» – поставив тоді риторичне питання Гриценко.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #12 МИКОЛА 18.01.2014 20:49
А ЩО ЗРОБИВ ГРИЦЕНКО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ АРМІЯ БУЛА З НАРОДОМ?
АДЖЕ ЗРОЗУМІЛО, ЩО ДОСТАТНЬО БУЛО Б АРМІЇ СТАТИ НА БІК
УКРАЇНЦІВ, І ЯНУКОВИЧА ВЖЕ НЕ БУЛО Б У ЙОГО ЗОЛОТОУНІТАЗНОМ У
МЕЖИГІР Ї! ГРИЦЕНКО -- НЕДАВНІЙ МІНІСТР ОБОРОНИ. ВІН ЩО, НЕ
ЗНАЄ, ЯК ЦЕ РОБИТЬСЯ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 стабилизец 18.01.2014 10:41
И это правильно, смутные времена решил пересидеть в подполье, чтобы остаться для всех хорошим. Не напрасно ведь в свое время занимал должность начальника проблемно-аналитического управления Научно-исследовательск ого центра Генерального штаба Вооружённых сил Украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Гонта - 2 17.01.2014 19:07
А тепер хід Арсенія Яценюка! А то його словесний прогон з сцени МАЙДАНу:"У нас є план, якому ви будете аплодувати вже дістав!" Покладіть 150 мандатів опозиційних народних депутатів, щоб Рада призначила перевибори!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Фотограф 17.01.2014 18:17
Сподіваюся, що люди, які голосували за мене на виборах і для яких чесно працював у Раді протягом року, зрозуміють це рішення».
----
А кто за негго голосвал? Он же по партийным спикам пролез в Раду? Пусть любезный пан расскажет что он нареформировал в бытность министром обороны. Сколько полигонов распродано, где проф. армия? пусть вспомнит скандалы когда сливочное масло солдатам закупали в 3 раза дороже чем самое дорогое было в магазинах. Кроме как за патриотичские промовки больше о нем вспомнить больше не о чем. Так, пустое место провозглашающее патриотические лозунги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Олег 17.01.2014 17:33
Зря ушёл. Теперь какое-то г..... зайдёт по списку Батьківщини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 панас 17.01.2014 15:50
В КНДР хоч якась ідеологія є, а тут шо? Бий, души, кради і смійсь в обличчя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 Фугас 17.01.2014 14:12
Цитую Семьон:
Да это делает хорошую мину на лице при плохой игре. Выгнал Сеня Яценюк Гриценка с Рады... :lol: :lol:

Гонялка у Сени не выросла Степаныча гонять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 Семьон 17.01.2014 13:23
Да это делает хорошую мину на лице при плохой игре. Выгнал Сеня Яценюк Гриценка с Рады... :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Фотограф 17.01.2014 13:11
Скажите, почему когда вы были при власти опозиция в лице регионов работала! в Раде, хотя Законы принимались памаранчевым большинством на свое усмотрение. Почему сейчас Вы не работаете в Раде на Украину а путем майданов и всевозможных мероприятий по созданию политического и экономического паралича снова рветесь к власти. Может дучше путем выборов?

Три рабочих дня в месяц Вы думаете, это про ликвидаторов аварии в Чернобыле, про подводников или хирургов-кардиологов? Трижды нет. Это про январскую сессию народных избранников. После затяжных новогодних каникул они на этой неделе впервые показались в зале заседаний, перессорились и отправились успокаиваться до 4 февраля.
Не любят, когда Верховную Раду критикуют за безделье. И за все это им своевременно платят зарплаты из того же многострадально го бюджета, из-за которого депутаты в четверг разбивали друг другу головы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Н2о 17.01.2014 13:03
потому,что по факту они и не опозиция. И они в ВС только со своими шкурными интересами.
Цитую незнайка:
Так почему же хотя бы 150 из всех оппозыцийных так не поступают?