реклама Делікат

Незважаючи на застуду, яка повернула уманського фотографа Романа Чорномаза додому з передової, нині він знову на Майдані.


«Приїхав в Київ. Походив на Майдані по передовій. Мені важко описати те, що бачив. Просто тупо нема слів, котрі би були доречними. Це пиз*ець. Або вони нас або ми їх. Валіть всі на Київ. Проривайтеся. Розгрібайте на*ер ті всі кучі, що їх на дорогах понасипали і заходьте у Київ. На майдані зараз повно людей і, сподіваюсь, що до ранку стоятиме. Я наразі стомлений поїхав на конспіративну квартиру кілька годин поспати бо виснажений. Боже, нас рятуй!

Якщо ви завтра підете на роботу як наче нічого не сталось то ви раби, тупі роботи і просто лошари», – написав в соцмережі «Фейсбук» Роман Чорномаз.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 H2o 19.02.2014 22:36
странно,я тоже народ,но не поднимаю тему насильства и захвата власти как опозиция и Вы.
Цитую voleyland:
[quote name="Н2о"]кто это "Вы"?не обобщайте! чего аППазиция не вносит законопроектов? не голосует за бюджет(даже ПРОТИВ)? а просто бежит из здания?

Мы - это не оппозиция, а простой народ. Может слышали, что в Украине есть ещё и народ? Во всяком случае пока есть - пока вы не всех уложили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Черкасець 19.02.2014 19:33
Ну, дивно чути від фаната ф.....та звинувачення в бік українців. А стосовно його подальшої долі - народ вирішить)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 voleyland 19.02.2014 13:48
[quote name="Н2о"]кто это "Вы"?не обобщайте! чего аППазиция не вносит законопроектов? не голосует за бюджет(даже ПРОТИВ)? а просто бежит из здания?

Мы - это не оппозиция, а простой народ. Может слышали, что в Украине есть ещё и народ? Во всяком случае пока есть - пока вы не всех уложили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Н2о 19.02.2014 13:06
кто это "Вы"?не обобщайте! чего аППазиция не вносит законопроектов? не голосует за бюджет(даже ПРОТИВ)? а просто бежит из здания?

Цитую voleyland:
[quote name="Н2о"]месть говорите? недальновидный вы наш.....тогда этот беспредел никогда не закончится,и такой страны не будет вообще!! где же ВАША демократия?

Так я же об этом уже столько раз высказывался. Где вы были раньше? На что вы все рассчитывали, когда вместо того, чтобы пойти хоть в чём-то на уступки, продолжали безбожно давить оппонентов? Вы рассчитывали, что если у вас сила, то можно абсолютно всё? Вы же не оставляете людям выбора и теперь вам уже ничего другого не остаётся как этих людей истреблять в буквальном смысле, потому что вы же сами и перешли черту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 voleyland 19.02.2014 12:46
[quote name="Н2о"]месть говорите? недальновидный вы наш.....тогда этот беспредел никогда не закончится,и такой страны не будет вообще!! где же ВАША демократия?

Так я же об этом уже столько раз высказывался. Где вы были раньше? На что вы все рассчитывали, когда вместо того, чтобы пойти хоть в чём-то на уступки, продолжали безбожно давить оппонентов? Вы рассчитывали, что если у вас сила, то можно абсолютно всё? Вы же не оставляете людям выбора и теперь вам уже ничего другого не остаётся как этих людей истреблять в буквальном смысле, потому что вы же сами и перешли черту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 voleyland 19.02.2014 12:26
Цитую Українка:
Правильно! Саботуйте роботу -- не будьте рабами. Лікарі, хай люди мруть, а ви не йдіть працювати -- не будьте рабами! Пожежні, не тушіть пожежі, хай воно все горить синім полум'ям, а ви не йдіть -- не будьте рабами! Водії, створіть транспортний колапс, але не будьте рабами! Продавці, не смійте продавати людям хліб -- не будьте рабами! Паралізуйте країну -- не будьте рабами!!! Ніхто нічого не робіть!!! СКІЛЬКИ МОЖНА НАГНІТАТИ ОБСТАНОВКУ, ПІДБУРЮВАТИ ЛЮДЕЙ, СІЯТИ ПАНІКУ??? КРАЇНА МАЄ ВИСТОЯТИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ -- КОЖЕН МАЄ РОБИТИ СВОЮ СПРАВУ!!! А ЕКСТРИМІСЬКІ ЗАКЛИКИ НІ ДО ЧОГО ДОБРОГО НЕ ПРИЗВЕДУТЬ!!! ЛЮДИ, МАЙТЕ РОЗУМ!!! СВІЙ, А НЕ ПОЗИЧЕНИЙ!!!(ім хо)


Саботировать поздно. Нас просто убивают. Сейчас нужно выжить, чтобы потом мстить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Богдан Черкаси 19.02.2014 12:24
Сам ти РАБ "уманський фотограф" коли як зомбі ведешся на терористичні заклики майда*нів! Тобі тяжки зрозуміти що майда*н це не вся Україна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Н2о 19.02.2014 12:20
месть говорите? недальновидный вы наш.....тогда этот беспредел никогда не закончится,и такой страны не будет вообще!! где же ВАША демократия?
Цитую voleyland:
Цитую Н2о:
гидко стає читати Прочерк. зовсім не об*єктивні матеріали. Однобоке висвітлення подій.Пишите по принципу: Всі,хто думають інакше-ворог!


Что хотите ещё раз услышать официальную версию о том, что люди на Майдане убивают сами себя? Объективный вы наш, запомните, даже если несправедливост ь побеждает, остаётся ещё месть. И неважно когда она свершится. Но она будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Черкассы 19.02.2014 11:34
Цитую Виталий Черкассы:
Вибачте, але не всі стали д.....лами і не у всих б....дерські корні!

а.. так ты перекотиполе, брат каин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Черкаський люд 19.02.2014 11:31
Хвала "Прочерку"!!