реклама Делікат

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб на приватному рейсі вилетів вчора з Києва в Донецьк о 16:00. Про це повідомили на Громадському телебаченні.

Відповідний документ оприлюднив також в соцмережі «Фейсбук» «ударівець» Віталій Іляшенко.

«Ймовірно, що через декілька днів він буде вже закордоном разом із сім’ю», – припустив Іляшенко.

Натисніть на фото для збільшення

Натисніть на фото для збільшення

 


Нагадаємо, про Іспанські апартаменти родини Тулуба вже писали у ЗМІ. Після трагічних подій у Києві, коли стали вбивати мітингувальників, закордонні апартаменти Тулуба обклеїли листівками.

Фото Лева Хмельковського

Фото Лева Хмельковського


реклама

Коментарі  

 
0 #22 Дожились 21.02.2014 12:25
И зачем было портить фасад ОДА, заваривать двери, если в планах у Тулуба было "здрыснуть" в своё "убежище"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Дожились 21.02.2014 12:23
Цитую Вікторія:
Вчора близько 14-15 години дня в Києві, в АП та на рівні представників держав ЄС була озвучена інформація стосовно виводу за кордон понад 4 мільярди долларів США до яких причетний С.Тулуб.З документів ЄС - Геманія, до корупційної схеми вимивання грошових коштів відношення має близько 12 осіб у тому числі посадові особи правоохоронних органів з Києва та Черкас.

Кто бы сомневался! Откуда ж у него виллы в Испании? Жаль, что в Жулянах их никто не задерживал, а то б заставить их отчитаться перед народом за каждую украденную копейку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Голос народу 21.02.2014 12:18
КРИСА ТІКАЄ З КОРАБЛЯ. !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 спостерігач 21.02.2014 11:54
Герої України загинули на майдані. А цьому .ерою цю зірку треба засунути в сра........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Хома 21.02.2014 11:29
В Черкасах ситуация как в Донецке и Крыму, потому что тут правит непуганый Тулуб. Если бы получил вовремя по мордам, была бы другая ситуация, и сейчас бы не лежали в больницах покалеченные люди и журналисты. Но в Черкассах слишком мало решительных и отчаянных...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 ПР 21.02.2014 11:26
Те, що обіцяє і робить влада, катастрофічно далеке від потреб країни. Поки що її рятують помилки опозиції. Однак Партія регіонів стрімко вичерпує свій електоральний ресурс. Це значить, її основні спонсори почнуть вкладати кошти в молодші й перспективніші проекти — як це вже не раз бувало в Україні. Тому є всі передумови, що ці вибори стануть останніми, коли Партія регіонів матиме велику підтримку на виборах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Часи і звичає 21.02.2014 11:18
Ох, а як помпезно починав, все поставили через сито "подобається-неподобається Серію Борисвичу", за честь було підійти ближце 10м до тіла, перевірка на лояльність визначалася готовністю виконати будь які чванливі примхи, дурним тоном стала відсутнісь на стінах і столах патрета тіла з яким нам поталанило, одним словом суцільний одоблямс та нечуваний облізамс, хто цим не гребував того зразу в політичні бізнесові дамки......
Хтоб міг подумати, що це чужерідне тіло так швидко накиває п"ятами ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Чухасы 21.02.2014 10:17
Вернись, мы все простим !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Скептик 21.02.2014 10:02
Лети, голубь! Мы так давно этого ждали! Вот только боюсь, не с нашим счастьем: окажется еще, что Тулуб, да не тот.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Мефодій 21.02.2014 09:46
Цитую Oculus Rift:
Ничего не сказала рыбка,
Лишь хвостом по воде плеснула
И ушла в глубокое море.
Долго у моря ждал он ответа,
Не дождался, к старухе воротился —
Глядь: опять перед ним землянка;
На пороге сидит его старуха,
А пред нею разбитое корыто.

Там Геша Харьковский всё ходит по цепи кругом и Миша на ветвях сидит.