реклама

реклама

Слідчий комітет Російської Федерації по Північно-Кавказькому федеральному округу порушили кримінальну справу щодо низки громадян України.

Фото з персональної сторінки депутата в соцмережі "Фейсбук"

Фото з персональної сторінки депутата в соцмережі "Фейсбук"


Як йдеться в повідомленні СК РФ, справи, відкриті проти українців, які перебували у лавах УНА-УНСО: Андрія та Олега Тягнибоків, Ігоря Мазура, Валерія Бобровича, Дмитра Корчинського, Дмитра Яроша, депутата Черкаської міської ради Володимира Мамалиги та інших поки не встановлених слідством осіб.

Під час розслідування кримінальної справи про бойовиків під керівництвом Шаміля Басаєва і Хаттаба з військовослужбовцями 76-ї Псковської дивізії ВДВ на території Чеченської Республіки нібито були отримані відомості про організацію банди з членів УНА-УНСО та їх участь у бойових діях проти російських військових в період 1994-1995 років.

Керівниками цього угруповання називають Мазура, Бобровича, Корчинського та інші, а брати Тягнибоки, Ярош і Мамалига входили до її складу.

«Тепер стає очевидним, що багато радикальних українських активістів, які закликають до знищення російських громадян і просто росіян, мають великий досвід не тільки закликів, але й тортур і вбивств російських громадян причому на території Росії», – вважають в російському відомстві.

Слідчі зібрали «достатньо доказів, які дозволяють найближчим часом винести постанову про притягнення зазначених осіб як обвинувачених, заочному обрання щодо них запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та оголошення їх у розшук».

Сам Володимир Мамалига в коментарі «Прочерку» зізнався, що довго сміявся, коли дізнався про порушення кримінальної справи.

«Москалi охр*нелi! Ми ж виконували гуманiтарну мiсiю!» – прокоментував таку заяву слідчого комітету РФ Володимир Володимирович на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Раніше РФ оголосила в міжнародний розшук Дмитра Яроша, лідера Правого сектора, і ще одного з активістів цієї організації Олександра Музичка. Басманний суд Москви в середу заочно заарештував Яроша за звинуваченням у закликах до тероризму.

Крім того, Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно посадовців Генпрокуратури України. Крім того, без уваги не залишились виступи українського підприємеця, теле- і радіоведучого Геннадія Балашова.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #21 ПОКРАЩЕННЯ ЗГИНУЛО!!! 17.03.2014 12:28
Навіть ставить на одній сторінці поруч імена Д.Яроша, справжнього Героя Украіни, та перевертня та провокатора Мамалиги соромно. Хай цей хамелеон доповість громаді про його стосунки з В.Олійником,та про ті інструкції які він одержує з Москви від Олійника, який, доречі, теж є агентом ФСБ, як і Мамалига? І нарешті, хай доповість за які заслуги Мамалига був зарахований в помічники "народного депутата" Олійника? Чи може хтось вважає що це випадковість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Бєндєровец 17.03.2014 11:40
Находясь, в период известных событий, в Приднестровье уже тогда ходили слухи о провокаторской деятельности Мамалыги. Говорят что и пристрастили его к алкоголю ФСБешники, во время вербовки и доверительных бесед. Воистину говорят, что все тайное, со временем, становится явным!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Пшонка 17.03.2014 09:15
Шановне ПОКРАЩЕННЯ, яке ЗГИНУЛО! Так, існує версія, що наш візаві В.Мамалига усе своє життя працює на "кантору", самі здогадайтесь на яку! За що і був з позором виключений із славних рядів УНА-УНСО разом з провокатором Дмитром Корчинським, і така версія має право на життя! А може Мамалига тепер подасться у нелегали, піде у підпілля, та буде звідти "полум'яним словом" боротися з російськими окупантами? Я думаю, що ми його недооцінюємо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Бєндєровец 16.03.2014 23:40
Цитую Олег:
Вова едет в Магадан.

Вова не поедет в Магадан! Он бы с цветами и ключом от города встречал бы оккупантов, а рядом с ним был бы Радуцкий, с которым потом бы сразился, в подхалимаже, за место бургомистра оккупированного города. Да не сбудутся их мечты прорваться к власти и мы очистим наш город от этой региональной накипи!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 АЗІРОВ 16.03.2014 22:10
Цитую УНСОвець:
Мамалига був на той час членом виконкому партії та заступником голови. Ігор Мазур (Тополя) був в його підпорядкуванні . Принаймні тут москалики наплутали. Вся справа суцільна плутанина. Об....на десантура не знала на кого списати свої програши. От і вигадали страшилку про УНА-УНСО. А насправді хлопці там виконували гуманітарну місію по завданню України.
Героям слава!

Невже герой Мамалига? Цей регіанальний клоун герой? Я бачу ти такий УНСОвець як я марсіанін! Всі в УНСО знають хто такий Мамалига...Звичайний пристосовуванец ь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 ПОКРАЩЕННЯ ЗГИНУЛО!!! 16.03.2014 22:02
Цитую Пшонка:
О, це дуже небезпечний для Росії "воїн-бойовик"! З'їздив до Ічкерії у період бойових дій кореспондентом, пофоткався - а вдягає маску учасника визвольних війн.

Шановний пан Пшонка! Ви помиляєтесь! Наш шановний візаві, про якого тут іде мова, по деяким відомостям з лав УНА-УНСО, є штатним провокатором і агентом ФСБ. Вся ця "шумиха" є ні чим іншим, як прикриттям ФСБ для свого агента. Дивлячись на, так званну, "політичну" діяльність пана Мамалиги стає зрозуміло, що ці твердження мають рацію. Що тільки вартує його діяльність в телекомпанії АНТЕНА! Ніхто не зробив більше для "перемоги" Партії Регіонів на Черкащині ніж Мамалига разом зі своїм "подєльніком" Воротніком. Зараз він звичайно "рядиться" в ряди патріотів, але...достатньо ознайомиться с заявами Мамалиги під час ціх революційних подій і все стає зрозуміло.(дивись ПРОЧЕРК від 19.01.2014) Тому, безумовно, потрібна люстрація, для викриття провокаторів і шпигунів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Дід Трохим 15.03.2014 13:59
Це вони хочуть сказать, шо під приводом арешту Вовандера вторгнуться в Черкаси? Г...и, харашо ж розрахували, ... хто захищать буде :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Скептик 15.03.2014 11:40
Що очікувати від російських а....тів далі?
"Генпрокуратура России завела уголовные дела против лидеров "Правого сектора" по фактам неудачных запусков ракет в 2010-2013 годах"? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 УНСОвець 15.03.2014 07:16
Мамалига був на той час членом виконкому партії та заступником голови. Ігор Мазур (Тополя) був в його підпорядкуванні . Принаймні тут москалики наплутали. Вся справа суцільна плутанина. Об....на десантура не знала на кого списати свої програши. От і вигадали страшилку про УНА-УНСО. А насправді хлопці там виконували гуманітарну місію по завданню України.
Героям слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Быстряков 14.03.2014 22:50
Цитую Слава нації:
та на володю кримінальну справу потрібно тут заводити. і не за націоналізм, а корупцію

Куди ж він статки ховає? Щось не бачу значних придбань.