реклама Делікат

Колишній міністр оборони, народний депутат України родом із Звенигородщини Анатолій Гриценко вважає хибним рішенням Президента, за яким начальника Генштабу-Головнокомандувача Збройних Сил генерала Куцина включено до складу Ради національної безпеки і оборони України.


«Це хибне рішення. Втрата шансу на оздоровлення ситуації в армії. За здачу Криму генерала Куцина треба було звільнити з посади і віддати під суд. Разом з іншими високопосадовцями, які теж уже мали би давати покази в Генпрокуратурі», – вважає Анатолій Степанович.

Нагадаємо, що Петро Порошенко ввів до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Валерія Гонтарєва, Павла Клімкіна і Михайла Куніцина та затвердив у персональному складі Віталія Ярему.

Вивів зі складу РНБО Петро Олексійович Андрія Дещицю, Степана Кубіва та Олега Махніцького.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #8 енот 26.06.2014 15:13
подсижуе порошенка....неймется великому стратегу.наполеону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Нестор Іванович 25.06.2014 10:21
Повністю підтримую Гриценка, за здачу Криму (порушення суверенітету і територіальної цілосності держави ) НІХТО не відповів. Водночас законодавство України чідко визначає, хто несе персональну відповідальніст ь за цей злочин. Я особисто не знаю ні Куцина, ні інших генералів Генштабу, але їхні дії у військовому протистоянні з терористами мякокажучи непрофесійні, а подекуди і злочинні. Якщо верховний головнокомандув ач спирається на таких генералів, то боюся, що ні до чого доброго це не приведе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Громадянин 24.06.2014 17:40
Як хочеться щоб українці зажили нормально, без війни, без зрад та продажних чиновників, адже вони на це заслуговують!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Ніяких переговорів!!! 24.06.2014 16:30
Переговори з терористами в цивілізованому світі ведуть лише ТЕРОРИСТИ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Майдан 24.06.2014 12:50
Цитую марина:
Цитую Майдан:
Геращенко намагається виправдати вчорашній воровський сходняк в Донецьку.Так Україна ще не принижувалась.Всістися за стіл з терористами і вбивцями,то нонсенс...Зраду виправдати не можливо.Пані Геращенко,ви покриваєте ЗРАДУ !!! Скоро число мешканців Ростова поповниться біженцями з українського політичного вєртєпа.Україна ніколи не пробачить вашу зраду.ГАНЬБА !!!


А что лучше , чтобы кровь продолжала литься? Мы же не дикари, и в конце концов на дворе 21век, а не средневековье. С такими горе-политиками скоро довоюемся...

З терористами і вбивцями ,порядні і поважаючи себе люди, не говорять,їх знищують.Поки погань буде на українській землі,кров буде литись.Мир можливий тільки після перемоги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 марина 24.06.2014 12:36
Цитую Майдан:
Геращенко намагається виправдати вчорашній воровський сходняк в Донецьку.Так Україна ще не принижувалась.Всістися за стіл з терористами і вбивцями,то нонсенс...Зраду виправдати не можливо.Пані Геращенко,ви покриваєте ЗРАДУ !!! Скоро число мешканців Ростова поповниться біженцями з українського політичного вєртєпа.Україна ніколи не пробачить вашу зраду.ГАНЬБА !!!


А что лучше , чтобы кровь продолжала литься? Мы же не дикари, и в конце концов на дворе 21век, а не средневековье. С такими горе-политиками скоро довоюемся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Майдан 24.06.2014 12:08
Геращенко намагається виправдати вчорашній воровський сходняк в Донецьку.Так Україна ще не принижувалась.Всістися за стіл з терористами і вбивцями,то нонсенс...Зраду виправдати не можливо.Пані Геращенко,ви покриваєте ЗРАДУ !!! Скоро число мешканців Ростова поповниться біженцями з українського політичного вєртєпа.Україна ніколи не пробачить вашу зраду.ГАНЬБА !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 незнайка 24.06.2014 11:06
Сдача украинского ШЕЛЬФА сошла с рук?