реклама Делікат

Народні депутати України, обраний по канівському округу, Леонід Даценко та Олександр Табалов, бізнес-активи якого знаходяться на Черкащині, – у списку тих, кому в червні 2014 року виплатили компенсації для оренди житла або винайму готельного номеру. Цей список оприлюднили на офіційному сайті Верховної Ради України.



Таку ж компенсацію, згідно з офіційним сайтом парламенту Леонід Миколайович отримав також у травні та квітні цього року.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 адекватний 29.07.2014 19:34
А це прихильникам майдану жорстока правда про здобуткти майдана. Чого Ви Даценка так паклюжите там же ще честь і совість головний гуру майдана парубій. Ми останнє отдаємо щоб наші хлопці голод перебивали а ці сиротки з мільйонними статками та зарплатами в 20 тис та плюс парубій за секретаря РНБО копійчину отримує не пропустять можливість здерти останнє з держави. Куля в лоб що своїх братанів по банді не може вмовити відказатись від обдирання держави. На Схід їх зрадників, там житло під бомбами та ракетами безплатно можна знайти. ГАНЬБА майдану та його досянгенням.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 ПересипЪ 29.07.2014 16:54
Цитую 7 сорок і 1 ворон:
Гарна компашка: Гурвіц, Пацкан, Безбах, Побер, Негой, Пресман, Побер, Фаєрман і Льоня :lol: :lol: :lol:

Льоня зайнявся масоноложеством , шоб уже ніхто ніколи не підозрював його книжечки у неправильності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 стабилизец 29.07.2014 15:30
зато Табалов громадську прыймальню открыл :-) Скоро должен нарисоваться поплавок с 200 гривнями и лифтами и олийнык з выбаченнямы и желто-голубым ирокезом :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Василиса 29.07.2014 14:54
От і вилізло жлобське нутро наверх. Ганьба тобі Льонька! Бронежилетів хоч купи для тих, хто твою пяту точку захищає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 7 сорок і 1 ворон 29.07.2014 14:30
Гарна компашка: Гурвіц, Пацкан, Безбах, Побер, Негой, Пресман, Побер, Фаєрман і Льоня :lol: :lol: :lol: А ще - Єфремов, Мочков, Поляков, Фірсов, Черняков, Чугунніков... Льоня, ти таки майже лев, з майже автоматом через плєчо. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Нестор Іванович 29.07.2014 14:26
Прийняти програми на сесіях обласної ради немає коштів . Зараз скільки онкохворих, скільки хворих на діабет та ще скільки таких хворих , немає на них фінансування , а список , будь ласка, та де ж совість. Я вже мовчу про те що війна . Ганьба таким депутатам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Льо-Няші 29.07.2014 14:21
Ганьба тобі, Льоня! Так завивав про "будку для Цюрка", а сам в історію увійдеш як прислуга Табалова і власник столичної "будки ЛьонькА", за яку грошима держбюджету заплачено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Черкащанин 29.07.2014 13:53
На то они и депутаты, чтобы жить за счёт государства. Даже в военное время.Мы должны с мизерных з/п и пенсий оплачивать своё жилье, что потом ни на лекарства, ни на полноценное питание не остаётся, а они живу нахаляву при з/п в 20тысяч! Не пора ли пересмотреть этот вопрос в Раде? А то шикуют кто в гостиницах, кто домах, кто на квартирах, а государство напрягается их содержать из бюджета!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Табалофоб 29.07.2014 13:29
Даценко постійно в одній компашці з Табаловим. У клубі збитих льотчиків "вєдомий" завжди робить так, як робить ведучий ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Аліса 29.07.2014 12:03
Саме Слово партія "Батьківщина" - ты самы регіонали. От Вам і Даценко вареного не їв , а вийшло сирим хватав . П..РАЗИТИ!!!! Ішов би захищати країну,та і помічників своїх брав , на округу нічого не роблять, а гроші отримують гарні.