реклама Делікат

Свою першу прес-конференцію в статусі секретаря Черкаської міськради провів Олександр Радуцький.

Він розповів про рішення сесії, про господарську діяльність міста та про конфлікти, пов’язані з обранням виконкому.

– Із перших днів роботи я розумів, що не все так добре, як про це каже влада, – зазначив Олександр Романович.

Він наголосив, що його робота повинна виходити за межі підготовки проектів рішень на сесію міськради тощо.

Саме тому наприкінці минулого тижня за сприяння Радуцького було включене тепло в кількох будинках міста.

При цьому Радуцький зазначив, що не перетягує на себе ковдру та не починає забирати в когось чиїсь повноваження.

– Я просто допомагаю Одаричу розібратися в ситуації, – сказав Радуцький.

При цьому Олександр Романович прикро зауважив, що хоч він працює на посаді секретаря не перший день, Одарич не дзвонив і не питав, чи гарно працюється і чи є проблеми. Разом із тим, Олександр Романович також не дзвонив Одаричу. Каже, що мера днями забрала «швидка» і він на лікарняному. Тож Радуцький не хоче турбувати Одарича.

Деталі прес-конференції – згодом.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Черкащанка 04.11.2014 11:21
Цитую федор принципиальный:
Ходят слухи о неожиданной болезни одара,якобы в суде его хотели повязать,поэтом у он и симулировал

Так суд же знову назначили на 19 листопада от Сергій Олегович і захворів. Народ ви що думаєте що Сергій Олегович немає права хворіти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 федор принципиальный 03.11.2014 22:40
Ходят слухи о неожиданной болезни одара,якобы в суде его хотели повязать,поэтом у он и симулировал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 старожил 03.11.2014 19:40
С.О. потому не звонил, потому что знает, что раз к власти прорвался Радуцкий, значит будет всё ОК!))) Уж он-то постарается показать, что даже в отсутствие мэра работка кипит!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Фотограф 03.11.2014 15:44
Цитую Працівник:
Олександре, де обіцяне колесо огляду?
Де плити, які зняли біля Долини троянд?

Ну ладно "обіцяне", де ділося те колесо огляду, що було???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Майдан 3 03.11.2014 14:52
Радик може без надмірного галасу робити справу, чи ні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 незнайка 03.11.2014 14:50
Будут ли и когда возмещены убытки горбюджета незаконными увольнениями сотрудников?В остальном пусть Анжела разбирается
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Україночка 03.11.2014 13:57
Цитую УКРАЇНА:
перевірте його .... здібності,.....,це вже не смішно..Влада,влада,а Радуцький хто?Виконком ригівський коли змінять?Тендорний комітет?Коли працювати будуть?М...зота..

Замінять тоді, коли звільнять Директора департамента економіки УДОД ІРИНУ ІВАНІВНУ. Права рука ОДАРИЧА. Там де УДОД, там і толку немає ніде.ЇЇ департамент займається тендерами, а вона вірно служить і служила партії регіонів. А наставник у неї Беззубенко-регіонал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 федор принципиальный 03.11.2014 13:54
Саша лихо кинул словоблуда,вклю чив тепло на Хоменко,одара за борт,старые методы,обо....лся одар и сразу же заболел,уточнит е,кто выписал больничный и что за болячка,ждет его судьба мони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Муська 03.11.2014 13:37
Радуцький став до роботи.
------
На парках відлежався, теперь наконец встав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 ЛВВ 03.11.2014 13:35
Рано робити висновки.