реклама Делікат

Депутат Черкаської міськради Іван Сухарьков, спілкуючись з жителями мікрорайону «Дніпровський» отримав інформацію про те, що в недобудованих будинках по вулиці Ватутіна збираються наркомани. Про це депутат повідомив у «Фейсбуці».

Депутат стверджує, що сам перевірив інформацію і побачене його вразило.

«Будинки практично повністю знищені вандалами. Зняли металопластикові вікна, вирвали зі стін електропроводку, зняли лінолеум, зрізали паркан, поламали двері, розібрали драбину…А колись це будівництво анонсувалося міським головою як реалізація програми доступного житла з початковим бюджетом 2,2 мільйони гривень. Жителі мікрорайона вимагають навести порядок в недобудовах. Прошу також правоохоронні органи звернути увагу на ситуацію, що склалася і провести перевірку використання бюджетних коштів», – зазначив депутат.


 

 

 


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #10 Україна 13.04.2015 06:27
СУХАРЬКОВ В МІЛІЦІЮ ЗАЯВУ ПРО ЗЛОЧИН НАКАТАВ? СПРАВА ВІДКРИТА? КРАЖА РОЗСЛІДУЄТЬСЯ??? АТОВЦЯМ ВІДДАТИ ЖИТЛО СЛАБО????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Знаючий 12.04.2015 21:33
Дешевий піар !!!!! Валати із сторінок фейсбука або друкованого видання зможе кожен. Підкажіть який смисл даної статті !! Яким чином дана публікація вирішить питання по суті !!! Ви, як депутат маєте опікуватись проблемами та вирішувати їх на своєму " депутатському" місці, а не валати із сторінок преси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 небайдуже 12.04.2015 20:58
просто жах . Хто відповідатиме?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 блазень 12.04.2015 20:02
Хтось колись попіарився, урочисто відкрив-чого не зробиш заради двох-трьох фоток на фейсбуці-все, тема закрита ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Serg 12.04.2015 13:12
А зачем их вообще строили? Такая реклама была! Одарич и Карась распинались, как их мощнейшие умы придумали решение жилищной проблемы с помощью строительства бюджетного жилья. Но там с самого начала у них что-то не пошло. Ну а теперь понятно, на рекламе такой "конфетки" далеко не уедешь и эта цяця стала Одаричу не нужна. Интересно, сколько они очередной раз денег горожан на ветер пустили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 незнайка 12.04.2015 09:09
Неужели Одарич тогда не знал что в минимальный прожиточный минимум не водят деньги на приобретение жилья Похоже все это строилось с расчетом на уклоняющихся от уплаты налогов Нэ той тепер миргород хорол-ричка нэ та Собирай теперь Одарич НАЛОГИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Україна 11.04.2015 21:14
Ці злодюги депутати за наш кошт вибори провести вирішили,згомня чили план розвитку,переви щили бюджет і замість енергоефективно сті,замість доріг та ремонту нагального в школі вирішили по мажеритарним дворам та провулкам,гойда лки,парканчики та ліхтарики натикати."Дивіться черкащани,Одари ч місто розвалив,дорог нема,а ми добрі вам качельку поставили.Да щоб вам блазням повиснути на тих качельках.Люди не дурні,як стіна порушилась картинки не вішають,купляют ь цеглу,а не шпалери як ви понавирішували.Досить дурнів з нас робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Тася 11.04.2015 21:09
Виборами запахло,повилаз или благодєтєлі.Рік,майже,палки в колеса Одаричу вставляють тепер собак всіх на нього вішають.Ви,депутати-бездари рік пробейдались по міжсобойчиках,р ік свої питання рішали,.... свої влаштовували.Сухарьков з новим "другом" Радуцьким,який до виборів гнав як АЗОТ черкаських дітей труїть(тепер вже ні,бо Радуцький вже "друг" АЗОТа)схеми малювали ,як за міські гроши "подаровані "за гривню шт.Жуковською три роки тому Фірташевські тролейбуси дорожче впихнути.Що там Сухарьков ,як схема провалилась, нас лякав,хапайте бо в Дніпропетровськ поїдуть?Що поїхали?Глянули та жахнулись?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Черкаси 11.04.2015 20:22
Досить "грати на л..ха",Одарич мер,а не хозяїн міста,хай Сухарьков кухню відкриває.Всі рішення приймаються міськрадою та виконкомом.Одарич як мер їх підписує або ветує,і хай Сухарьков несе свою відповідальніст ь чого там нема охорони.Одарич рік як мер?Вибори були 25 травня,вже 25 травня Сухарьков відмітив в 2015-му?Скільки часу то БЮТ то Сухарьков з Жуковською з комісією та судами гальмували результати виборів???Коли Одарич ксіву отримав?Скільки місяців міськрада не працювала поки вони кооліцію дружби проти Одарича формували?БЮТ,СВОБОДА,РПЛ та підрижки АЗОТовського фірташміста сплотились проти ВД та Одарича.Хто кл..уна Радуцького в секретарі пропхав і що тепер з роботою міськвиконкому?Цирк?Цей цирк місту дорого коштує!!!!Насту пні вибори голосую за Одарича і ВД,більше розпорошувати голос не буду,минулого разу за партію,мажерита рника і мера,всі різнопартійні обрав.Досить розмаіття,мер +команда і жодного цирку з хотєлками.ПН.. Сухарьков,рига ....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Віктор 11.04.2015 20:09
Хіба не можна комусь виділити це житло? Скільки людей мучиться без кутка, а тут така безгосподарніст ь!!!