реклама Делікат

У топ-5 прогульників сесій Черкаської облради увійшли: Микола Кулінський (92%), Олександр Черевко (76%), Олександр Румик (66%), Володимир Гаркушин (63%), Олександр Сингаєвський (61%).


Всього ж у ті чи інші роки більше 50% сесій пропустили 30 народних обранців.

Не краще брали участь депутати в роботі постійних комісій. Жодного разу за всі 4 роки не відвідав засідання комісїі Олександр Черевко. Проігнорували 100% в різні роки Андрій Крохмаль, Микола Плужник, Анатолій Ліпкан, Олег Яровий, Олексій Озірний, Анатолій Бондаренко, Сергій Гура.

Такими є дані дослідження громадського руху «ЧЕСНО», що у рамках підготовки до місцевих виборів провів моніторинг роботи місцевих рад, інформує кореспондент «Прочерку».

За законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань сесій чи постійних комісій протягом року, його можна позбавити мандату (ст.. 37, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»).

Деталі з прес-конференції руху ЧЕСНО згодом на сайті.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #10 Реаліст Комаров 03.10.2015 17:01
А ЧТОБЫ ПОБЕДИТЬ НА ВЫБОРАХ ЭТИМ ЛЮДЯМ ПОЗАРЕЗ НУЖНА ВОЙНА-ХОТЯ БЫ В ГОЛОВАХ ИЗБИРАТЕЛЕЙ, КОТОРЫХ ОНИ ВСЕГДА СЧИТАЛИ Л..ХАМИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 семен 03.10.2015 14:08
Цитую Реаліст:
Я б на місці Черевка теж з Тулубом в одній залі не сидів би

Як раз при Тулубі сидів як миша,а потім розслабився! :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 О.Б.КУРЕНИЙ 03.10.2015 13:20
Чувачьков с переднего плана оставить! Они, по всем описаниям, класически, па децки, кавиряються в носах! Опчем то, тем же занимается и облрада в делах своих. А он, тот, шо с права, уже каку-то там себе такы добыл козявку и вже выкулупує її з під нігтів себе на перекус. Заботятся потцаны о здоровости своей имунной системы. От им, ну никакие переделы сопственности не страшны с такими выплеканэмы на засиданнях имунитетами. Остальных, да - в расход!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Микола 03.10.2015 11:58
Цитую семен:
Цитую Лысянка:
А Толя Бондаренко видать еще не все заводы порезал в Лысянке! Смотрите Черкащане, допустите к власти, плакать будете !!!!

Дивлюсь Одарич злякався,судячи з того як моче Бондаренка!

Господи, та хто там його може налякати? Бондаренко? Так вже лякав-лякав, тільки сам і переляканий і ходив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Олег 03.10.2015 07:49
Цитую Реаліст:
Я б на місці Черевка теж з Тулубом в одній залі не сидів би

Хто знає Черевка, знає також, що він сидить лише там, де є перспектива грошей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 семен 02.10.2015 19:29
Цитую Лысянка:
А Толя Бондаренко видать еще не все заводы порезал в Лысянке! Смотрите Черкащане, допустите к власти, плакать будете !!!!

Дивлюсь Одарич злякався,судячи з того як моче Бондаренка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 Реаліст 02.10.2015 15:20
Я б на місці Черевка теж з Тулубом в одній залі не сидів би
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Громадський активіст 02.10.2015 14:01
Цитую Отакої:
Ну и нормалек, прогульщик Черевко теперь студентов учит. Прогульщик Бондаренко в мери прется.... "Элита" е ма е, Черкащины....
В любом демократичном государстве ужеб были политические и государсвенные тр...ы... а тут "элита". Тьфу.

Вірно сказано!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Лысянка 02.10.2015 13:42
А Толя Бондаренко видать еще не все заводы порезал в Лысянке! Смотрите Черкащане, допустите к власти, плакать будете !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 Отакої 02.10.2015 13:09
Ну и нормалек, прогульщик Черевко теперь студентов учит. Прогульщик Бондаренко в мери прется.... "Элита" е ма е, Черкащины....
В любом демократичном государстве ужеб были политические и государсвенные тр...ы... а тут "элита". Тьфу.