реклама Делікат

Володимир Мамалига запитує у мера, що таке мерія

Володимир Мамалига запитує у мера, що таке мерія

«Що таке «Мерія міста Черкаси» – з таким депутатським запитом звернувся вчора на сесії Черкаської міської ради депутат Володимир Мамалига до керівництва виконавчого комітету міськради та до міського голови.

 Депутат зазначив, що останнім часом на офіційному сайті міськради, в офіційних друкованих засобах масової інформації, які фінансуються з бюджету міста Черкаси, на біг-бордах з’являються написи «Мерія міста Черкаси».

– Прошу відповідно до закону поінформувати мене про організаційно-правовий статус органу «Мерії міста Черкаси», відомості про склад засновників, відомості про керівні органи і хто які рішення дав їм право підписувати замість органів, які встановлені Конституцією і законом України, – запитав Володимир Мамалига.

Депутат зауважив, що за таким же принципом у Черкасах скоро можуть з’явитися бургомістр тощо…

«Старости», – додав жартома міський голова Сергій Одарич.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 Франц 17.11.2011 09:52
А дійсно, звідки вийшла " Мерія"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Франц 17.11.2011 09:50
А що, Мамалига вже почав "вживати"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 ПеВе. Де? 22.08.2011 11:19
Мамалига - балабол, але тут я його підтримую. Чому б уже Одаричеві бургомістром себе не проголосити? Або не вдаритися у ще "благородніші" назви: наприклад, чим поганий титул: "Граф Мошногірський і всія Черкас"? А ще як завести собі персональну "муніципальну жандармерію"... До речі, звідки у нас розвелося стільки всього "муніципального"? У нас що - муніципалітет є? Балотувався і був обраний на посаду міського голови? Так і підписуйся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Володимир МАМАЛИГА 22.08.2011 06:38
На мою думку: "МЕРІЯ" - це таємничий орган, який складається з "МЕРА" та членів. От про членів я і схотів дізнатися. І це був не письмовий запит, а усне запитання. Читайте закон :)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Психиатр 21.08.2011 16:04
Пан мєр дайте Мамалыге работу, а то он с ума всех сведет своими шизофреническим и запросами, комментариями и прочим бредом. Или сопьется...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Вітя Бульба 21.08.2011 15:22
Мамалига! Приїдь допоможи картоплю викопати! В нашому сільмазі за тиждень по статистиці випивають 100 пляшок пальонки "Пшенична"! Лопата є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Глас народа 21.08.2011 01:50
Господи,когда этот *** уже за***!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Єлєна 19.08.2011 18:14
ба, який допитливий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Войовничий 19.08.2011 14:20
Гідне депутата Черкаської міської ради Мамалиги заняття-писати змістовні, актуальні й корисні для громади запити. :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Всевидящеє око 19.08.2011 13:41
Цитую Дем:
Работал этот Мамалыга одно время на Азоте, но понял, что там таки трудиться надобно и пошел в болтуны на ТВ, а там и в депутаты протиснулся. Чего бы такое поделать, только бы ничего не делать. ***

Альо,гараж! Мамалигу недолюблюю, але дозвольте запитати вас персонально - а ви, мабуть на "Азоті" працюєте, рук не покладаєте біля станка, що в робочий день коменти строчите???