реклама Делікат

Сьогодні більшість депутатів Черкаської міської ради підтримали депутатський запит Максима Шило щодо демонтажу на перетині вул. Смілянської та 30-річчя Перемоги(на Літаку) радянських зірок із зображенням Кремля.

Також зазначив передбачити кошти в міському бюджеті на виготовлення Малого Державного гербу України та гербу міста Черкаси, щоб замінити ними символи окупанта.

До процесу обговорення нового вигляду об'єкту буде залучено депутатів міської ради та громадськість.

реклама

Коментарі  

 
+9 #25 Шамшит Мило 17.03.2016 08:56
"Свобода" дуже часто конкретно тупить. При цьому не усвідомлює, що ллє воду на млин наволочі, яка ненавидить Україну і мріє про дискредитацію націоналізму. Відносно Кремля на значку Шило правий, а відносно Другої світової - тупонув, як туплять про неї в два різних боки Путін і Фаріон. ІМХО, кретинізм у політиці не може бути оправданий жодною благою ціллю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Свідомий громадянин 17.03.2016 01:51
Шило - з Гум-пр. ліцейною освітою читай про вашу партію - аналогію:
Возвысим голос против уклонистов и политических предателей, отдадим все силы народу и государству! Я предаю огню сочинения Фридриха Вильгельма Фёрстера.Нет растлевающей душу половой распущенности! Да здравствует благородство человеческой души! Я предаю огню сочинения Зигмунда Фрейда. Нет фальсификации отечественной истории и очернительству великих имен, будем свято чтить наше прошлое! Я предаю огню сочинения Эмиля Людвига и Вернера Хегемана (нем.)русск..Нет — писакам, предающим героев мировой войны. Да здравствует воспитание молодежи в духе подлинного историзма! Я предаю огню сочинения Эриха Марии Ремарка.Нет засорению и уродованию родного немецкого языка. Крепите заботу о языке — величайшем сокровище нашего народа. Пожри, огонь, сочинения Альфреда Керра (англ.).Нет — наглости и самоуверенности . Да — уважению и почтительности к немецкому народному духу. Пусть пламя поглотит сочинения Тухольского и Осецкого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Максим Шило 16.03.2016 23:50
Цитую Оверко:
[quote name="Максим Шило"...

І додам те,що навчався в гуманітарно-правовому ліцеї і тому розумію, про які речі пишу. І надалі буду викорінювати з нашого міста «совковість».

Максюша, мабуть швидше прийдеться "викорінитись" з міста тобі і тобі подібним "патріотам", для яких перемога над фашизмом нічого не дала.Взагалі про таких горе депутатів складається думка, що чим би дитятко не бавилось, лиш би не плакало.А бо про таких депутатів є ще одне прислів'я-дурному і буй цяцька, де в слові буй перша літера трохи інша.

Успіхів у «викоріненні»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Оверко 16.03.2016 19:40
[quote name="Максим Шило"...

І додам те,що навчався в гуманітарно-правовому ліцеї і тому розумію, про які речі пишу. І надалі буду викорінювати з нашого міста «совковість».
Максюша, мабуть швидше прийдеться "викорінитись" з міста тобі і тобі подібним "патріотам", для яких перемога над фашизмом нічого не дала.Взагалі про таких горе депутатів складається думка, що чим би дитятко не бавилось, лиш би не плакало.А бо про таких депутатів є ще одне прислів'я-дурному і буй цяцька, де в слові буй перша літера трохи інша.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #21 Максим Шило 16.03.2016 12:43
Цитую Свідомий громадянин:
Шановний ви при розумі??? вчіть історію, в т.ч. історію України (з першоджерел)! Яким треба бути покидьком, щоб не бачити жодної перемоги для України в Другій світовій війні!!! (натякну - почитайте документи, щодо планів гітлера у відношенні України та української нації...- українців просто вже не було б, якби не Перемога)Та й взагалі, Шило, пряме запитання - ти в цьому житті щось корисне створив? Я маю наувазі для країни і суспільства? відповім сам - НІЧОГО!!! То хоч не суй своє... в те, в чому взагалі не орієнтуєшся! І додам Свобода починає нагадувати одну політ силу, яка колись так само знищувала памятки історії та спалювала книжки - Шило ти не здогадався про яку партію мова?!!!


Шановний, це ваші проблеми, якщо ви не слідкуєте за тим, чим я займаюся.

І додам те,що навчався в гуманітарно-правовому ліцеї і тому розумію, про які речі пишу. І надалі буду викорінювати з нашого міста «совковість».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #20 Максим Шило 16.03.2016 12:40
Цитую Ти думав, що сказав?:
Цитую Максим Шило:
І я одразу зазначу, що не бачу жодної перемоги для України в Другій світовій війні.

Слухай, Шило! Я, як і ти - націоналіст. Так само, як і ти, вважаю усі радянські зірки недоречними на вулицях Черкас, особливо ж - із зображенням х***лового Кремля. Але те, що ти ляпнув про "відсутність жодної перемоги України у Другій світовій" - це не розумніше за те, що ляпає про Другу світову Путлєр. :-x Ще раз переконався - Фаріон заразила всю "Свободу" невиправним кретинизмом думок, які діють лише на шкоду українському націоналізму. ...................


Ти спочатку з'їздь хоч до одного ветерана УПА в Черкасах, а потім пиши про ставлення українських націоналістів до Другої світової війни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Прикро 16.03.2016 11:18
Прикро, що людина з отаким деформованим (збоченим) і вкрай куцо-обмеженим світорозумінням ще й навчається у ВНЗ (чи числиться).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #18 Свідомий громадянин 16.03.2016 00:47
Шановний ви при розумі??? вчіть історію, в т.ч. історію України (з першоджерел)! Яким треба бути покидьком, щоб не бачити жодної перемоги для України в Другій світовій війні!!! (натякну - почитайте документи, щодо планів гітлера у відношенні України та української нації...- українців просто вже не було б, якби не Перемога)Та й взагалі, Шило, пряме запитання - ти в цьому житті щось корисне створив? Я маю наувазі для країни і суспільства? відповім сам - НІЧОГО!!! То хоч не суй своє... в те, в чому взагалі не орієнтуєшся! І додам Свобода починає нагадувати одну політ силу, яка колись так само знищувала памятки історії та спалювала книжки - Шило ти не здогадався про яку партію мова?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #17 Ти думав, що сказав? 15.03.2016 23:17
Цитую Максим Шило:
І я одразу зазначу, що не бачу жодної перемоги для України в Другій світовій війні.

Слухай, Шило! Я, як і ти - націоналіст. Так само, як і ти, вважаю усі радянські зірки недоречними на вулицях Черкас, особливо ж - із зображенням х***лового Кремля. Але те, що ти ляпнув про "відсутність жодної перемоги України у Другій світовій" - це не розумніше за те, що ляпає про Другу світову Путлєр. :-x Ще раз переконався - Фаріон заразила всю "Свободу" невиправним кретинизмом думок, які діють лише на шкоду українському націоналізму. ...................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #16 Максим Шило 15.03.2016 22:34
Цитую Оверко:
[quote name=Максим Шило

А де я вказав, що це в рамках закону про «декомунізацію» ?

Я втілюю в життя програму ВО «Свобода» та дотримуюся ідеології українського націоналізму.

пане Максиме, ви взагалі розумієте що це за зірка? Якщо вже вулиця називається 30 років Перемоги то цілком доречно і зоображення ордена Перемоги на її початку.І я не розумію що поганого в назві вулиці названої в честь перемоги над фашизмом і в ордені присв'яченому цій перемозі великий вклад в яку зробив і український народ.Я пан Максим на всих останніх виборах завжди віддавав свій голос за "Свободу", а ви своїми недолугими діями кидаєте тінь на весь націоналістични й рух.Потрібно хоч трішки головою думати, що є комуністичні символи, а що символами перемоги над фашизмом.

Шановний, де ви бачили на теренах України війська фашистської Італії?

І я одразу зазначу, що не бачу жодної перемоги для України в Другій світовій війні.