реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Під час мітингу, що відбувся сьогодні на Соборній площі, об’єднана опозиція презентувала владі подарунки.

 

Губернатору Черкас Сергію Тулубу та міському голові Сергію Одаричу «пощастило» отримати Ордени народної неслави I ступеня «Му-му» за «невиконання передвиборчих обіцянок, постійну брехню та розбудову донецького «бємпрєдєлу» на Черкащині.

Не забули мітингувальники і про першу особу держави. Віктору Януковичу урочисто вручили квитки в один напрямок: «Пекарі – Межигіря: Вартість квитка для Президента 0 грн, для іншого бидла 1000 доларів, – зазначено на проїзному.

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 321 17.10.2011 10:26
Будка веселенька. Тільки з розміром не вгадали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Бандеровец 16.10.2011 08:36
Молодцы, не слушайте критикантов, они проплаченые, с этой властью нужно бороься, это понимают 90 процентов население! Даценко молодец, не боится!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Критик-а 16.10.2011 00:11
Скільки вже можна розігрувати ці спектаклі, які навіть народ зібрати не можуть! Да... та його команда, з вас погані актори, купіть собі квиток в один кінець і не заводьте людей в оману, нехай хоть хтось ще думаю що у нас в країні є опозиція, а не актори, як ви, майте совість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Овод 15.10.2011 19:54
Цитую Герцен:
Між людьми вештався Гресь . Був такий голова облради, який тепер в дуже глибокій опозиції
А для кого ПР будує Нову Україну, вірно для людей, а народу дирку від бублика, а тому Апазіціонер з людьми, а не з народом. Ой як хочеться свій бізнес зберегти В Черкасах...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Крук 15.10.2011 07:14
Потрібно було б фотографувати опозиціонерів ще з ближчої відстані, щоб хоч якось виправдати назву "об'єднана" і десь приписати 2-3 сотні учасників.
Шановні самоназванні апазиціонери - ви та ваші ідеї настільки відірвані від людей, що кількість учасників мітингів щоразу це підтверджують.
Та й влада вже не робити іміджевих подарунків, як то бійки з "невідомими молодиками" чи посадка в СІЗО за хуліганку.
а про старе мусолити вже й людям набридло. Спробуйте замість собачих будок та орденів, замість дискредитації всіх опозицій крім власної, хоч раз запропонувати власну розробку альтернативи діям влади, і розповсюджуйте інформацію не на "прочерку" та "провінції" а агітацією попід хати, так як ваші іміджеві вороги - комуністи робили ще на початку ХХ століття - дивись і люди почнуть вас помічати та розуміти.
А в теплому кабінеті, де вміщаються всі місцеві апазиціонери ви так і будете апазицією тільки у власній уяві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Олеся 14.10.2011 20:19
Вы посмотрите на лица этих митингующих. Те кто еще не работает и те кто уже не работает. Вот и все митингующие...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Герцен 14.10.2011 20:04
Між людьми вештався Гресь . Був такий голова облради, який тепер в дуже глибокій опозиції
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 опозиція 14.10.2011 17:47
Даценко - полный ........., сколько лет в опозицыи, столько и ............. всякий бред, вчера лаял на одних, сегодня - других, завтра - третьих, на цепь и в будку Даценка(размер под себя он сделал)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Природолюб 14.10.2011 17:42
Щоб хто не говорив, а Тулуб змусив усіх попрацювати :P , ось і Даценко навіть будку спробував побудувати (якась негарна вийшла), дивись, незабаром і дійсно щось корисне зробить, якщо, звісно, здатний, ...................... :roll: