реклама Делікат

Проект по скверу «Юність», реконструкцію якого розпочнуть у наступному році, вже готовий. Наразі завершують проектно-кошторисну документацію і подають її на експертизу. Про це під час засідання виконкому повідомив керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко, підприємство якого і є замовником робіт. Про це пише ВИЧЕРПНО

skver-unist-710x434

- А хто бачив проект? — поцікавився заступник міського голови Сергій Гура. — Архітектура цей проект не бачила, ні головний архітектор не бачив, ні заступники, а ви вже говорите про якийсь кошторис? Давайте перед тим як виготовляти якісь кошториси ще раз узгодимо з головним архітектором ескіз проекту.

- Ми все покажемо — і вам, і архітектурі, — запевнив Володимир Стойко.

Цей проект потрібно вивісити в центрі міста, щоб з ним могла ознайомитися громадськість, у свою чергу сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Ми з громадськістю ніколи не узгодимо, бо всі мають своє бачення», — відзначив дехто з членів виконкому, зауваживши, що з виглядом майбутнього скверу має визначитися головний архітектор міста.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 федор принципиальный 23.11.2016 12:06
Громадкисть уже знайомилась с проэктом и категорически была против строительства высоток возле драмтеатра и чем все это закончилось ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Дид Панас 23.11.2016 11:47
Восхищен !!! ларёчки с шаурмой, и пивасом от Демиденка ) палатки дурацкие, совочковая планировка ландшафта какбудто в 70-тые перенёсся, нелепые фонтаны - ни к селу ни к городу - учитесь фонтаны строить у немцев - если сами не можете - те умеют сделать водоём так - чтобы использовать воду экономно и освежать территорию - а не эта аляповатщина - лишь бы бабло стырить-в Мюнхене же бываете, руководство ?? там возле ратуши просто шикарный фонтан где немцы любят тусить - по нему и походить можно, и все время свежо, и красиво сделано - нам в этом городе жить - делайте как для себя - сколько можно строить колхоз и лишь бы было, лишь бы бабло освоить ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Онук Адреевича 2 роки 23.11.2016 11:26
Ещё не умерла Украины и слава, и воля,
Ещё нам, братья украинцы, улыбнётся судьба.
Исчезнут наши враги, как роса на солнце.
Будем господствовать и мы, братья, на своей сторонке.
Душу и тело мы положим за нашу свободу,
И покажем, что мы, братья, казацкого рода.
На русском потому что как и дед не знает рiдної мови,або крадений Windows.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Мао 23.11.2016 11:16
Дорог нет зато будут скверы с плиткой решил зализяка.. Страна дебилов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 карлсон 23.11.2016 10:25
Ага, театр уже достроили :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 ах 23.11.2016 09:57
спочатку упорядкуйте фасади будинків перед сквером "Юність", а потім сквер без кіосків....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Андреевич 23.11.2016 09:45
Такую херню с киосками даже мой внук нарисует.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Олексій 23.11.2016 08:55
Цитую Мавр:
Все,крім кіосків! Там де нарисовано 9,буде 20!
Нехай хоч десь лишиться шматок природи!
Геть цей проект!

Цілком підтримую, тим паче, що через дорогу працює продуктовий магазин, а кіоски потрібно встановлювати на периферії, а не в центрі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Правда 23.11.2016 08:49
Скажіть будь ласка, якого х*я там вліпили кіоски!!!!!??? Який це срако-рахітектор малював це? Зробіть нормальний великий фонтан, а не як щось схоже на "біде" біля Палацу Піонерів, зробіть хвойні насадження або клумбу з квітами які цвітуть майже весь рік... А будуть стояти генделі та кіоски - спалить нах*й все під корінь! Вибачте за емоційність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Андрей 23.11.2016 00:42
А фонтан будет? Или перетянут от Цдют с писающими мальчиками и дельфинами?
Никаких киосков и генделыков там не должно быть и близко! Их и так уже на каждом шагу...