реклама Делікат

Бондаренко (2) «І це говорить Президент України, депутатська фракція від політичної сили якого в Черкаській міській раді не ходить на сесію у повному складі і саботує прийняття міського бюджету на 2019 рік», - реагує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на припущення Порошенка щодо розгляду питання дострокових виборів мера Черкас.

«Шановний Петро Порошенко! Довожу до вашого відома, що я неодноразово публічно пропонував депутатам скласти мандати і разом зі мною піти на перевибори. Моя пропозиція в силі. Повторюю це перед громадою.

Будь ласка, посприяйте, якщо вже мова про це зайшла.

І взагалі це дивно, що міського голову навіть для протоколу не запросили на зустріч із Президентом», - пише в «Фейсбуці» Бондаренко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вважає, що Верховній Раді слід взяти на контроль питання щодо діяльності міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та за необхідності розглянути питання дострокових виборів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #11 балан дан 27.01.2019 15:47
Цитую дан балан:
пролетит Бондаренко как фанера, ежели будут выборы.

не пролетит, в ход пойдет третья не разорвавшаяся граната кинутая под окно железному лысянцу 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Надія. 21.01.2019 11:43
Каструля в конвульсіях?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Черкасчанин 21.01.2019 10:34
Абиделса,да??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Цинік 21.01.2019 10:13
Петре Олексійовичу, спочатку женіть Толька в Лисянку поганою мітлою...а потім і самі за ним ідіть...може хто новий прийде...може легше буде...бо бариги-популісти вже достали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #7 За бют! 21.01.2019 10:05
Цитую Срочно до лікаря, Тоха!:
А ти ж, толік, розказував, що Юлька точно стане президентихою :lol: :lol: :lol:
То в чьом джєло? "Падай на больнічку" (ти вже натренований це робить) і валяйся там - смокчи гематоген до квітня - в очікуванні бабульки на троні)))


Не факт, що юльці потрібен мер безгосподарник з нікчемним рейтингом. Толя може гірко помилиться у своїх сподіваннях. Бальнічка може не помогти :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 vv 21.01.2019 08:32
Виборці пана Бондаренка не задоволені роботою Порошенка.
Хаха, як же я сміюсь. Хто заважає працювати мєру? Ну звичайно клятий Порох! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 Абідно, однака 20.01.2019 23:27
міського голову навіть для протоколу не запросили на зустріч із Президентом», - пише в «Фейсбуці» Бондаренко.
Що, теж двері блокували, як у Смілянській міськраді :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Срочно до лікаря, Тоха! 20.01.2019 22:40
А ти ж, толік, розказував, що Юлька точно стане президентихою :lol: :lol: :lol:
То в чьом джєло? "Падай на больнічку" (ти вже натренований це робить) і валяйся там - смокчи гематоген до квітня - в очікуванні бабульки на троні)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #3 дан балан 20.01.2019 22:19
пролетит Бондаренко как фанера, ежели будут выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 Ответ Чемберлена 20.01.2019 22:12
- Вас господь попустит… Смотрите, это московский провокатор! Отец украинской коррупции в верхних эшелонах власти!