реклама Делікат

Президент Петро Порошенко прибув у навчальний центр Держприкордонслужби, що в Оршанці під Черкасами.

1

Тут сьогодні проходять урочистості з нагоди 101-ої річниці прикордонної служби України. День прикордонника Україна відзначає 30 квітня.

Петро Олексійович побуває на заключній стадії навчань, візьме участь в урочистостях.

Командно-штабні навчання тривали три тижні. За легендою, прикордонники зупинили прорив углиб України диверсійної групи на бронетехніці.

2

3

реклама

Коментарі  

 
-3 #10 Роман 05.05.2019 23:59
Цитую МАМАЙ:
Раніше потрібно навідуватись і в Холодний яр !

Не потрібно! Ні раніше, ні пізніше. Не потрібно ТАКІ місця перетворювати у місця показушного псевдопатріотиз му, псевдоукраїнськ ості і політичного словоблуддя. Не потрібні камери, не потрібні журналісти. В такі місця потрібно приходити тихо, без помпи, без гучномовців, без почту улесливих лизунів. Потрібно приходити, щоб вшанувати Героїв і подумати про майбутнє своє у своїй країні, а не для того, щоб "попіаритися" перед камерами. Така моя думка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Олена 04.05.2019 14:47
Цитую ФотоГраф:
Цитую ???:
На жодному фото чи відео не побачив Вельбівця

На другому фото - дрібний зростом чувак стоїть позаду всіх (із заплющеними очима) - ото він і є.

Я ж написала, лопнеш від люті))) Це Березаня так плющить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 ФотоГраф 04.05.2019 11:47
Цитую ???:
На жодному фото чи відео не побачив Вельбівця

На другому фото - дрібний зростом чувак стоїть позаду всіх (із заплющеними очима) - ото він і є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Уманский Еврей 04.05.2019 03:17
Очень надеюсь что Зеленский объединит Украину, всех людей, те кто на мови размовляють, а также те кто говорит на русском языке. Тех кто верует в разных церквях, синагогах, мечетей. Надеюсь что он отменит языковой закон, который явно ущемляет права людей, особенно меньшинств. Надеюсь что он прекратит раскол церкви который устроил Петро П. Надеюсь что он прекратит милитаризацию страны. Надеюсь что дороги по Украине станут быть похожи на Европейские. Надеюсь что он выразит соболезнования Одесситам которые погибли в пожаре 2 Мая 2014. Надеюсь что он сумеет наладить диалог с РФ и перестанет тролить Москву, ибо Квартал 95 закончился для него. Шуточки в сторону. Надо договариваться о цене на газ. Реверсы это самообман. Это же РФ газ. У Словакии или Германии газа своего нет. Они у РФ покупают его. Украина самая бедная в Европе. Порошенко страну довёл до этого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Тю.. 03.05.2019 23:39
А чого на гелікоптерах? Треба було на маршрутці Київ - Черкаси, щоб на "окружній" Золотоноші всі кишки витрясло!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Олена 03.05.2019 19:44
Цитую ???:
На жодному фото чи відео у Оршанці не побачив Вельбівця - невже Порошенко таки здогадався звільнити цього ...?

Невже в тебе, щось із зором? Терміново звенися до лікаря голову провірити, бо ще від люті вибухне)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 МАМАЙ 03.05.2019 19:08
Раніше потрібно навідуватись і в Холодний яр !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 ??? 03.05.2019 14:08
На жодному фото чи відео у Оршанці не побачив Вельбівця - невже Порошенко таки здогадався звільнити цього ...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 бувший 03.05.2019 14:07
Только не показушно -бизнесового,а президентського , и не боятся руки отрубить, а кому то и голови. А этот приперся на 5 вертолётах, все о своей шкуре трясется,больше в стране деньги тратить некуда,а люди детям на операции собирают по всей стране. Позор такому президенту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Черкащанин 03.05.2019 11:46
Хотілося б вірить, що Зеленський приділятиме "Армії, Мові і Вірі" не менше уваги. ;-)