реклама Делікат

14 серпня, о 12.30 черкаські байкери планують зібратися на мітинг біля ОДА. Вони хочуть привернути увагу владців до відрізку дороги, на якому загинув байкер з Одеси.

«Збори біля ОДА в середу, о 12-30! Зміст акції-привернення уваги до "нічиєї" дороги на виїзду на Смілянський напрямок. Вимагаємо від влади зібратися і нарешті вирішити, хто буде доглядати цей кілометр асфальту», - зазначив Микола Кудрявцев в «Фейсбуці».

реклама

Коментарі  

 
-1 #12 Владимир 14.08.2019 08:43
Читаю коменты и не понимаю откуда сколько тупых далб...ов.!
Человек погиб из-за вечно дырявой дороги!!! Не будьте такими равнодушными скотами!......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Гы 13.08.2019 16:42
Байкери, якби на своїх мопедах глушаки поварили, бо так ревуть, коли їдуть, що нема куди сховатися пересічному володарю мерседесу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 хаха 13.08.2019 16:04
Цитую СОЛДАТ:
Цитую хаха:
Цитую SMS:
Цитую хаха:
В среду в 12-30 , соберутся взрослые бородатые безработные , позовите Центр занятости пусть им направления на работу раздадут.


откуда инфа про безработных, чудила?

чудила , сам подумай в рабочий день в разгар рабочего дня в 12-30 они приедут митинговать , то кто они ? естественно безработные . или они в обеденный перерыв на полчасика проскочат . :lol:

А тебе в голову не приходило что все эти люди могут работать например с 16 до 24.И не обязательно на каком-то предприятии.Сейчас многие зарабатывают неплохие деньги дома сидя по ночам за компом.Или ты еще той закалки пацанчег?....заводской гудок...проходная...партком...профком...аврал....пивко после смены.Очнись.Мир стал другим. :lol: :lol: :lol:

да хватит их отмазывать , спалились бороды безработные , подкиньте бедолагам денег и они о ямах сразу же забудут :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 :::::::::: 13.08.2019 15:58
Цікаво, що "хаха-чуділа" в робочий день за робочим компот строчить дурнуваті коменти про байкерів і обзиває їх "безробітними".
Дивись, мозолі клавою не натри,"трудяга"! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 СОЛДАТ 13.08.2019 15:51
Цитую хаха:
Цитую SMS:
Цитую хаха:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 007 13.08.2019 15:38
Цитую хаха:
Цитую SMS:
Цитую хаха:
В среду в 12-30 , соберутся взрослые бородатые безработные , позовите Центр занятости пусть им направления на работу раздадут.


откуда инфа про безработных, чудила?

чудила , сам подумай в рабочий день в разгар рабочего дня в 12-30 они приедут митинговать , то кто они ? естественно безработные . или они в обеденный перерыв на полчасика проскочат . :lol:

100%, а потім їм іще до півночі по місту ганяти, а додому приїде він же зразу не засне, бо голова як мідний котілок гуде від реву свого пердулета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 хаха 13.08.2019 15:18
Цитую SMS:
Цитую хаха:
В среду в 12-30 , соберутся взрослые бородатые безработные , позовите Центр занятости пусть им направления на работу раздадут.


откуда инфа про безработных, чудила?

чудила , сам подумай в рабочий день в разгар рабочего дня в 12-30 они приедут митинговать , то кто они ? естественно безработные . или они в обеденный перерыв на полчасика проскочат . :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 SMS 13.08.2019 14:25
Цитую хаха:
В среду в 12-30 , соберутся взрослые бородатые безработные , позовите Центр занятости пусть им направления на работу раздадут.


откуда инфа про безработных, чудила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 ред 13.08.2019 12:20
А вы постройте там какую нибудь забегаловку, сразу хозяин земли найдется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 хаха 13.08.2019 12:16
В среду в 12-30 , соберутся взрослые бородатые безработные , позовите Центр занятости пусть им направления на работу раздадут.