реклама Делікат

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради керівництво управлінської компанії «Нова якість» повідомило про те, що за результатами наради з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком механізм зменшення тарифів на комунальні послуги було знайдено.

На сьогоднішньому засіданні виконкому було ухвалено рішення по 25-ти будинках, в яких буде зменшено тариф в середньому на 21 %.

- Як і обіцяв, мені вдалося домовитися із власниками управлінської компанії «Нова якість» про те, що тариф на обслуговування багатоповерхівок буде зменшено, - повідомляє Анатолій Бондаренко. – Така можливість з’явилася за рахунок того, що мешканці цих багатоповерхівок вчасно сплачували кошти за квартплату і в управителя немає потреби накопичувати більше коштів, ніж потрібно на поточні ремонти цих будинків.

Відтак в управлінській компанії запевняють, що перегляд тарифу і по іншим будинкам в Черкасах теж можливий. Але для цього потрібно, щоб мешканці вчасно сплачували за комунальні послуги.

Про це пише сайт міськради

perelik

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #15 Звпчайний 04.09.2019 12:40
Плату знизиди для невеликих будинків а також центр=де керівництво напрмклад Хрещатик221
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Холтофенко 04.09.2019 11:45
Цитую не зрозуміло:
Чому тендер виграло ТОВ "Сантехбудконстр укція", а послуги надає "Нова якість"? Де прокуратура?

Чому це крисотов взагалі надає послуги адже тендер рішенням сесії скасовано, а вето типу мера, накладене на рішення про скасування результатів тендеру відмінено рішенням суду. Ось в чому питання...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 юра 04.09.2019 11:31
За яких лохів потрібно тримати людей. Взяті зі стелі тарифи знижуються через вчасну сплату :o :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 не зрозуміло 04.09.2019 11:10
Чому тендер виграло ТОВ "Сантехбудконстр укція", а послуги надає "Нова якість"? Де прокуратура?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 ченчик 04.09.2019 07:01
Двірницькою мітлою всіх загнати в ОСЖБ- ось головна мета підвищення тарифів, так, як колись у колгоспи заганяли....А де ж наша люба депутатка зі Слуги народу?8mg
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Агафон 04.09.2019 01:01
Интересно, сколько ОСББ сейчас в процессе создания?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Бригада 03.09.2019 22:07
А "стрелка" где происходила, где они "домовылися"? Сколько терки шли? На чем сошлися? А то все про договор, про договор, а оказывается, что можно перетереть на стрелке и все путем? Нафига те тендеры :-* :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Іра 03.09.2019 18:54
Вони реально думають, що люди такі дурні і повірять у ці пояснення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #7 Черкасчанин 03.09.2019 17:35
Не удивлюсь ,если именно по этим адресам живет депутатский корпус черкасс и их прихвостни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #6 Холтофенко 03.09.2019 16:29
Хай краще пояснить в суді, і по вивезенню великогабаритно го сміття і по квартплаті, на підставі чого він взагалі хоче гроші отримати? Договір не заключали, рішення про тендер скасовано, вето типу мера на рішення про скасування судом відмінено. На підставі чого власне платити? Якими законодавчими актами (Назва, дата прийняття, стаття, пункт) ця крисоконторка керується у своїй роботі? Ким, коли, номер рішення встановлені відповідні тарифи за послуги? Якими актами прийому - передачі зафіксовано надання цих послуг, номера, дати актів? На підставі бажання мера з цим ненажерливим головою крисоконторки грошей на халяву отримати??? Не платив і платити не буду, немає ніяких законних підстав.