реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Нардеп від «Слуги народу» Любов Шпак у «Фейсбуці» інформує, що повертається до активної законотворчої та громадської діяльності після тривалого лікування внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Lyubov-SHpak

«Хочу перепросити за те, що тривалий час не мала можливості активно відстоювати позицію регіону! Дуже прикро, що ця дорожньо-транспортна пригода вивела мене на такий тривалий час від виконання моїх обов’язків. ДТП трапилася пізно ввечері 19 жовтня 2019 року неподалік Золотоноші на автошляху, коли я поверталася з Києва до Черкас. Внаслідок несприятливих погодних умов (темна пора доби, густий туман, обмежена видимість), та вкрай незадовільного стану дорожнього покриття – була відсутня розмітка і відповідні вказівні та попереджувальні дорожні знаки, автомобіль втратив керування і злетів з дороги у лісосмугу.

Деякі недобросовісні політичні опоненти поширювали про мене недостовірну інформацію. Зокрема про те, що нібито я перебувала за кордоном на довготривалому відпочинку. Ці повідомлення абсолютно не відповідають дійсності та є фейковими. Внаслідок ДТП я потрапила до лікарні, перенесла кілька операцій, увесь цей час проходила тривалий курс лікування та реабілітації.

Як голова підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству парламентського Комітету з питань бюджету з цього тижня планую брати активну участь в законотворчій діяльності», - пообіцяла виборцям Шпак.

Нагадаємо, нещодавно Любов Шпак купила автівку за понад мільйон.

Lyubov-SHpak

Lyubov-SHpak

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #10 Гарик 18.02.2020 19:40
Цитую ПДР:
несприятливих погодних умов (темна пора доби, густий туман, обмежена видимість), та вкрай незадовільного стану дорожнього покриття – була відсутня розмітка і відповідні вказівні та попереджувальні дорожні знаки, автомобіль втратив керування і злетів з дороги у лісосмугу.

Зверніть увагу, автомобіль не зїхав на обочину, а ЗЛЕТІВ з дороги аж у лісосмугу. А ще у правилах ПДР написано, що водій повинен вживати всіх заходів щоб уникнути ДТП. Якщо такі погодні умови, стан дороги, то чого летіти ніби навіжена що навіть автомобіль втратив керованість :cry: :o

Думала, що мандат дає недоторканість навіть від лісосмуги...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 ЮЗР 18.02.2020 19:34
Шпак туп*к 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 СОЛДАТ 18.02.2020 14:58
Цитую ПДР:
несприятливих погодних умов (темна пора доби, густий туман, обмежена видимість), та вкрай незадовільного стану дорожнього покриття – була відсутня розмітка і відповідні вказівні та попереджувальні дорожні знаки, автомобіль втратив керування і злетів з дороги у лісосмугу.

Зверніть увагу, автомобіль не зїхав на обочину, а ЗЛЕТІВ з дороги аж у лісосмугу. А ще у правилах ПДР написано, що водій повинен вживати всіх заходів щоб уникнути ДТП. Якщо такі погодні умови, стан дороги, то чого летіти ніби навіжена що навіть автомобіль втратив керованість :cry: :o

Ну може в лісосмугу вона не злетіла, а просто заіхала.Діло то молоде...а далі щось пішло не так..... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 ченчик 18.02.2020 14:54
ну і що? привели в порядок цю дорогу? проїдьте і подивитесь, але не дай бог на Золотоніському кільці направо повернути, на полтавську сторону- то там спочатку ямки, ямки... а потім яма на ямі аж до межі з Полтавською обл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 ПДР 18.02.2020 14:24
несприятливих погодних умов (темна пора доби, густий туман, обмежена видимість), та вкрай незадовільного стану дорожнього покриття – була відсутня розмітка і відповідні вказівні та попереджувальні дорожні знаки, автомобіль втратив керування і злетів з дороги у лісосмугу.

Зверніть увагу, автомобіль не зїхав на обочину, а ЗЛЕТІВ з дороги аж у лісосмугу. А ще у правилах ПДР написано, що водій повинен вживати всіх заходів щоб уникнути ДТП. Якщо такі погодні умови, стан дороги, то чого летіти ніби навіжена що навіть автомобіль втратив керованість :cry: :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 СОЛДАТ 18.02.2020 14:11
Цитую Старий Механік:
И лохматый слуга народа звёздно просит подкрепления
Чтобы прислали поскорее фанты,колу чипсов и печенья
Туалетную бумагу, с ароматом мандарина
Сытных бюргеров с индейкой
И жевательных резинок

Що це за придурок тут з"явився? Ти звідки "поет"? :lol: