реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на зустрічі зі ЗМІ зізнався, що дав собі слово рік не купувати одяг. Мовляв, через пандемію переоцінює життя, весь його зміст.

IMG_20200428_122821

Та й в цілому у карантині, каже, не відпочив з родиною, дітьми, бо постійно перебуває на роботі.

– Я б хотів, щоб вже не було карантину, взяти дітей, піти на пляж Пушкінський, скупатися з дітьми влітку, сфотографуватися з жителями міста, обійнятися і не думати, що ми одне одного когось заразимо, – зазначив мер.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Марк 29.04.2020 21:30
Невже в нудисти подався ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Да, Тролян 29.04.2020 20:43
Цитую Безім:
Тролі,фас (:

Это залёт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #9 Безім 29.04.2020 14:41
Тролі,фас (:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Светлана 29.04.2020 14:35
ААА! В ноябре выборы. Бондаренко, какой год? Он переосмыслил жизнь? Т.е. теперь толик пойдет учиться и честно получит диплом, а купленный выбросит на помойку истории. Землю в Сосновке заберет у брата и отдаст тому, кто заслужил. Уволит всю *свободу* из горисполкома. Отдаст тренкина правосудию. И сегодняшняя ужасная новость - не даст начать строительство казарянам 30 - метровой высотки возле *Дома природы*(вместо исторического дома). Разрешение бондаренко подписал в октябре 2019 года. Толик имел ввиду все это, или что - то другое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 007 29.04.2020 14:05
Щось не зрозуміло навіщо такі жертви?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Жил был бомж в Сосновке 29.04.2020 13:02
Он тоже ничо из одежды не покупал. Летом на пляже у купающихся её воровал. А труселя зимой стирал методом обшелашивания. Переодически выворачивал их то на одну то на другую сторону. Так шо Талян Омерику просто переоткрыл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Радик 29.04.2020 11:33
Обняться він хотів! Куда деньги дел от продажи участков земли в сосновке украденой? Сфотографируешь ся в тюрем скоро фас профиль! Ворюга лицемер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 бродяга 29.04.2020 10:57
Бедняга будет в латанных штанах и труселях ходить ! :sad: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Мавр 29.04.2020 10:53
Тобто каратин продовжуватимет ься рік?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Щука 29.04.2020 10:27
Да, запаси явно жмуть!