реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Інцидент трапився 2-го вересня у Черкасах. Новоприбулі солдати та офіцери були змушені ночувати під навісом на автовокзалі, оскільки про їх прибуття у військовій частині нікого не попередили.

2

Про це повідомив в одній із соціальних мереж Черкащини невідомий користувач. У військовій частині факт підтвердили, пише Про все.

- Солдати приїхали вночі, частина не була поперджена про час прибуття. Вранці, як тільки було можливо, за ними виїхали автомобілі. Уночі намагалися знайти їм місце для ночівлі в Черкасах, але всі відмовили, - повідомив військовослужбовець Дмитро Московчук.

Разом із солдатами ночували під навісом автовокзалу офіцери та сержанти, які їх супроводжували.

- Після прибуття у частину всіх нагодували та оглянули лікарі, після чого надали час для відпочинку. З цього приводу в частині вже проводиться перевірка, - коментує військовослужбовець.

Дмитро Московчук пояснює: ситуація трапилася через те, що мобільними телефонами подібну інформацію розголошувати забороняється. А чому не доповіли про прибуття солдатів військовими засобами - невідомо.

- Недопрацювання було не тільки в частині, де приймали солдат. Посадові особи понесуть покарання, у тому числі й фінансові, - запевняє військовий.

Під навісом військовослужбовці провели всю ніч. Попри незручності, вони були забезпечені сухим пайком.

- Близько дев'ятої-десятої ранку солдати, офіцери та сержанти заїжджали в частину. Після того, як їх оглянули і впевнились, що нікому не потрібна медична допомога хлопців відправили відпочивати, - зазначає Дмитро Московчук.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #13 пацанів жалко 07.09.2020 15:24
та які військові? Ви шо? Зараз вибори до мерії,а це у нас завжди святе і свято (навіть до архіепіскопа ходити не треба)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Ветеран 05.09.2020 23:26
Цитую ЗЮ:
Это чьи то сыновья!!!! Суки в мин. Типа. Обороне вКиеве. Хватит красть.


Треба всімборотися за нашу землю,армію і віру. Чиновник це така пакость, яка боїться народного гніву та соцмереж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Перехожий 05.09.2020 22:31
Я у свій час служив у війську під Московою. Привезли потягом із Черкас, а автобус подали на Київському вокзалі майже під перон, відразу відвели в баню, перевдягли, а вже військових відвели в їдальню на вечерю. І ніяких мобільних телефонів і інтернету. А тоді в плані таємності напевно майор Романенко дав полковнику Шестакову телеграму: "Встречайте завтра дрова Знаменский 30 куб тчк"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 СОЛДАТ 05.09.2020 22:23
Судячи з фото-автовокзал біля залізничного вокзалу.До найближчоі військовоі частини де можна було переночувати на ліжку від сили 20 хвилин ходу.Не знали де розташована частина? На вокзалі чергують поліціянти, у них можна було запитати.Я взагалі дивуюся - для кого написана ця стаття? Може цим воякам (чиі речі розкидані по перону)ще треба було каву в постіль?Частину не повідомили про прибуття? По мобільному не можна звонити?Ну і що? Сухпай є, спальніки з собою,дощу нема?Шукай місце де можна переночувати.Перетворили армію в дитячий садочок.Сопельки ще побіжіть ім витріть. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 СОЛДАТ 05.09.2020 22:01
Цитую Сидоров.:
Гарний початок служби. Щось мені це нагадує часи януковича. Коли солдати сиділи на лавці біля прохідної в/ч і просили не сигарет , а хліба.

Часи януковича і часи "янелоха" нічим принципово не відрізняються.Та і свою кар"єру "клоун з Кривого Рогу" закінчить так само як "завгар з Єнакієво". Тільки вова буде набагато смішнішим бо він сцикун. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 ЗЮ 05.09.2020 14:01
Это чьи то сыновья!!!! Суки в мин. Типа. Обороне вКиеве. Хватит красть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 ЗЮ 05.09.2020 13:22
Гоу на Донбасс пешком командирам Под прицел снайпера. Скоты!! Это же чей то сын. :-* скоты в погонах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Старый Механик 05.09.2020 09:42
Повестка мне пришла как-то:
Что скоро в армию служить.
А с нею я пошел в сортир
И подотер свое очко.
Повестка как-то по фигу -
Ведь оптимист я по нутру
Но ночью звонят мудаки:
В военной форме и шнурках.
Подсрачников набили мне
Крича У нас тут недобор.
И вот в стройбате я служу,
Кирпич кладу и в сапогах.
Какая это благодать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Треба 05.09.2020 08:48
Повісити...хотя би фото начальства на автовокзал. І слідчим разом все буде ок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Де партія? 05.09.2020 08:42
Цитую Це злочин:
Як на парадах або при розподілі начальничків до біса. А як організувати прийом людей. то розуму не вистачає. Оце ККД начальника гарнізону і не під час бойових дій. Уявіть як він буде діяти під час бойових дій. Мобільники не працюють, та жодна група військових не виїджає без підтвердження. Позорище. Авторів злочину в ЗМІ.


Це їх заставили добиратися громадським транспортом.В той час ,як начальство гамселить десь.Сором за тилове начальство.