реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

«Ми повністю підтримуємо Віктора Євпака в прагненні навести лад у місті. Розраховуємо, що з нашою підтримкою всі корупційні схеми в Черкасах будуть зруйновані і містяни отримають сучасного управлінця із зрозумілою стратегією розвитку.

WhatsApp Image 2020-10-27 at 19.02.38

Більшість програмних засад Віктора Євпака тотожні нашим, зокрема: новітні технології в управлінні містом, сучасну освіту, розвиток житлово-комунального господарства Черкас, підтримку ОСББ, діджиталізацію, впровадження системи «Безпечне місто». З іншої сторони ми маємо зробити все можливе, щоб закінчити з непрозорими тендерами, конкурсами, незаконною приватизацію земельних ділянок та хаотичною забудовою.

Тому закликаю наших прихильників підтримати у другому турі міського голови Віктора Євпака і залишити в історії знущання над містом та здоровим глуздом містян.

Сподіваємось, що пан Євпак виправдає довіру мешканців Черкас та зробить місто сучасним, комфортним та безпечним», - зазначив голова Черкаського обласного осередку партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

реклама

Коментарі  

 
-1 #26 Volodymyr Rebel 30.10.2020 07:25
Треба свіжу європейську кров у цей напівбандючий застій,бо ми навіть Польшу НІКОЛИ не наздоженем,але слуги народу тут явно недоречні,бо вся ця клоунада може затягнутись ще на роки!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Lopasergey@gmail.com 30.10.2020 01:00
... еще вроде небыло в мерах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #24 Яків Миколайович 29.10.2020 11:30
Судячи з тональнорсті коментарів, ЗоМБаки Бєні вже злилися в коаліційному екстазі з ЖОПЗЖ. Думайте,черкаща ни, думай-ТЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Яків Миколайович 29.10.2020 11:23
Цитую свій:
Керолайн Євпак буде царицей Черкасс. Вам это надо ? Знов хочете Улянок засланих в цариці.

А ВИ - хочете знову лисянського злодюжку Бондаренка з НЯшками, Яценка з тендерними махінаціями, та на додачу Бєню Коломойського, ВОНИ для Вас - СВОЇ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 свій 29.10.2020 11:16
Цитую Я черкащанин:
Цитую свій:
Керолайн Євпак буде царицей Черкасс. Вам это надо ?

У нас не монархічний, а республіканськи й лад. А в тому, що дружина можливого мера - англійка, не бачу жодних проблем.

Тут ще треба посмотреть хто з них глава а хто дружина. Занадто часто зараз всовують нам в Гетьмани тих, хто повернувся оттуда і повернувся не сам. Випадковість ??? навряд чи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 свій 29.10.2020 11:08
Керолайн Євпак буде царицей Черкасс. Вам это надо ? Знов хочете Улянок засланих в цариці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Бадыль 29.10.2020 10:58
А карту Черкасс себе в Лондонщине заказал распечатать? :lol: :lol: Куда оно лезет если до сих пор по карте в городе ориентируется?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #19 моя думка 29.10.2020 09:25
Повністю підтримую Романа з приводу зол. Цю політтехнологіч ну штучку з вилученням графи проти всіх, яку нам хитро втюхали треба терміново відмінити. Більше того, якщо голосування показуватиме, що проти всіх кандидатів, скажімо, 20% виборців то мають відбуватися повторні вибори без права висунення попередніх кандидатів. Таким чином нам не зможуть раз за разом втюхувати "неліквідний товар". Позиція, "ну всерівно треба когось вибрати" - це позиція приречених.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 На Манчестерщину его 29.10.2020 03:01
А чего ЕвПУК такой довольный?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Степанич 29.10.2020 00:59
Ух, как последователи Анатоля Бонда занервничали ))