реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міський голова Анатолій Бондаренко не підтримує запровадження карантину вихідного дня. Про це він заявив у відеозверненні на  своїй сторінці у соцмережі.

«Я готовий підтримувати будь-які рішення Уряду, але лише у випадку, коли місто отримуватиме підтримку від держави.

Бондаренко 091

Нині ж спостерігається інша ситуація. На 35% піднімається ціна на газ, зупиняється нормальна робота  малого і середнього бізнесу. Усе це призведе до мільйонних втрат міського бюджету. Місто може просто зупинитися.

Хочу нагадати, що коли навесні розпочався карантин, з міського бюджету ми виділили 104 млн.грн. на боротьбу з COVID. Наші медзаклади закупили усе, що було необхідно, натомість від держави Черкаси не отримали тоді жодної фінансової підтримки. Лише нещодавно держава спрямувала Черкасам 1 млн 700 тис.грн. на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

Завдання міської влади наразі – максимально забезпечити надання медичної допомоги усім, хто цього потребує. Але як ми зможемо лікувати хворих, якщо на це не буде коштів? Держава  ж фактично залишає місцеве самоврядування сам на сам у боротьбі з коронавірусом.

До того ж, карантин вихідного дня – недоречний для таких невеликих міст, як Черкаси. У вихідні наші люди здебільшого відпочивають на свіжому повітрі, в парках, за містом. Крім того, на мою думку, у великих супермаркетах існує набагато більший ризик заразитися, ніж у маленьких магазинчиках, які дотримуються необхідних санітарних норм. Тому такі міри не дадуть бажаного ефекту у боротьбі з хворобою, натомість можуть просто знищити дрібний бізнес. Тож наголошую: запровадження карантину вихідного дня – це велика помилка », - зазначає Анатолій Бондаренко.

Про це інформує прес-служба міськради

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #14 проти рабства 13.11.2020 11:54
Цитую Зінченко:
[quote name="Ольга"]Він що - медик? Може, це він буде пропонувати Степанову та Ляшко, що робити, а що ні? У ситуації, що склалася, треба взагалі зробити ПОВНИЙ локдаун, а малому бузнесу, за який так переймається наш "Наполеон", виділити грошову підтримку із бюджету. А гуляючи по парках та на вулиці (без масок) теж можна заразитися. Недарма ж у Китаї навіть на вулицю не виходили без масок і перемогла пандемію. До речі, тільки великі штрафи та суворі обмеження врятували й Австралію - там немає ковіду! Задумайтесь.[/quoteАвстралію врятувало її місцеположення і її клімат, а вже потім все інше....]


ти прям епідеміолог. Кожний неук повчає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Гоша 13.11.2020 01:33
Цікаво, а Епіцентр закриється на вихідний день?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 И вновь продолжается бой 12.11.2020 17:52
И сердцу тревожно в груди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Стам 12.11.2020 17:40
Цитую Зінченко:
[quote name="Ольга"]Він що - медик? Може, це він буде пропонувати Степанову та Ляшко, що робити, а що ні? У ситуації, що склалася, треба взагалі зробити ПОВНИЙ локдаун, а малому бузнесу, за який так переймається наш "Наполеон", виділити грошову підтримку із бюджету. А гуляючи по парках та на вулиці (без масок) теж можна заразитися. Недарма ж у Китаї навіть на вулицю не виходили без масок і перемогла пандемію. До речі, тільки великі штрафи та суворі обмеження врятували й Австралію - там немає ковіду! Задумайтесь.[/quoteАвстралію врятувало її місцеположення і її клімат, а вже потім все інше....]

По-перше : виділити не означає відкрити кран. і звідти кошти потечуть. Кран відкрити можна,от тільки в трубах пусто,розікрали . По-друге: а хіба для того,щоб люди вдягли маски,зберігали дистанцію,та й просто мили руки треба наказ? Ні.Достатньо розуму(якщо є)...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Яків Миколайович 12.11.2020 17:31
Цитую Зінченко:
Австралію врятувало її місцеположення і її клімат, а вже потім все інше....]

Аби в березні, замість жорсткого карантину для всієї країни, запровадили б жорсткий карантин для в'їжджаючих - країна і люди зекономили б мільярди, і не мали б клопоту. Але мажорам, що тинялися по курортах, не хотілося сидіти в карантині. Аби не розікрали в січні-лютому медичні запаси Держрезерву ,і забезпечили навесні народ масками за доступною ціною, не вводили б ідіотські заборони гуляти в парках - не було б саботажу карантину. Аби не розікрали на асфальтний дерибан корона-фонд, і на ці гроші закупили тести, кисень, обладнали ковідні лікарні, підготували для них персонал та обладнання - то й зростання захворюваності такого б не було, і місць в лікарнях би людям вистачало. І ще лишилися б 30-40 мільярдів на виплату допомог бізнесу та безробітним в разі необхідності локдауну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Бувший 12.11.2020 16:56
А вчора після засідання Уряду, до хворих напередодні Зеленського і Єрмака, добавились Розумков, Мендель та 11тисяч простих громадян. За логікою деяких,та за часів Сталіна цей Уряд треба розстріляти в дворі, а членів сімьї виселити в покинуті квартири в Чонобилі? Таке враження, що ця проблема тільки в нас, в Італії на вчора мільон захворілих. Просто через недбалість керівників держави втратили час і кошти. Не професійними їх назвати не можна, бо тільки у Степанова за даними декларації більше 20 міл. зберігається на депозитних рахунках, рещта теж не бідують, мьяко кажучи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 007 12.11.2020 15:56
Цитую Бувший:
Розумний мер говорить розумні речи,а обіцянки уряду знайти механізми відшкодування -то це вони про свій бізнес та своїх господарів. Хочу побачити закриті Епіцентри, Велюри та інші рибні місця.

Мер наш повний ід..т. Він 05.11. провів нараду з директорами дитсадків міста, де виступав без маски, а потім пішов в той же день на самоізоляцію у зв'язку з ознаками короновірусу. Ну не д,,,? І воно іще повчає уряд, як боротись з пандемією?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Зінченко 12.11.2020 15:33
[quote name="Ольга"]Він що - медик? Може, це він буде пропонувати Степанову та Ляшко, що робити, а що ні? У ситуації, що склалася, треба взагалі зробити ПОВНИЙ локдаун, а малому бузнесу, за який так переймається наш "Наполеон", виділити грошову підтримку із бюджету. А гуляючи по парках та на вулиці (без масок) теж можна заразитися. Недарма ж у Китаї навіть на вулицю не виходили без масок і перемогла пандемію. До речі, тільки великі штрафи та суворі обмеження врятували й Австралію - там немає ковіду! Задумайтесь.[/quoteАвстралію врятувало її місцеположення і її клімат, а вже потім все інше....]
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Бувший 12.11.2020 15:10
Розумний мер говорить розумні речи,а обіцянки уряду знайти механізми відшкодування -то це вони про свій бізнес та своїх господарів. Хочу побачити закриті Епіцентри, Велюри та інші рибні місця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #5 Азов 12.11.2020 14:15
Підтримую мера!!!!