реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Депутат Черкаської міської ради звернувся до поліції із заявою про побиття. За даним фактом слідчі розглядають кримінальне провадження. Нападників встановлюють.

131977228_1028775104274689_8394300447536840532_n

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

17 грудня, близько 08:00 години ранку, до Черкаського відділу поліції надійшла заява від депутата Черкаської міської ради, про те що на вулиці Різдвяній на нього було здійснено напад. Троє невідомих осіб нанесли чоловіку легкі тілесні ушкодження після чого, втекли у невідомому напрямку.

Слідчо-оперативна група на місці вчинення правопорушення провела огляд місця події та опитала очевидців.

Наразі за вказаним фактом слідчими Черкаського відділу полії розпочате досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення відповідно ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #8 юзр 19.12.2020 20:20
ОК!! мендаль знайшла свого хероя...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 СОЛДАТ 19.12.2020 17:32
Цитую Недокраденный Йорик:
Со мной был случай ещё хуже. Похитили, обмазали кэтчапом и убили.

Ты забыл сказать что тебя еще и ********... :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Недокраденный Йорик 18.12.2020 20:32
Со мной был случай ещё хуже. Похитили, обмазали кэтчапом и убили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Леон 18.12.2020 19:51
Він насправді ну дуже вже нехороша людина! Постійно з кимось шепочеться,щось приховує,не щирий)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Знаючий, 18.12.2020 19:43
Так Гена Шевченко навпаки всім погрожує, а це напевне щоб опустився на землю копняка отримав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 семен 18.12.2020 18:14
#2 Артур 18.12.2020 15:04
Почув Дід Мороз моє бажання! Почув!!!

Там список длинный от нардепов из верховной зрады независимо от политического окраса судей прокуроров до жирующих руководителей коммунальных предприятий и аптекарей .Да скинули власть донецкую а получили власть .....кую только вот счёт за воду в этом месяце в 2 раза выше и за газ уже веселее стало греться.Молчат гордые козачьи потомки.Хоть Шевченка цитируй :Славних прадідів великих правнуки погані.Только ведь и его уже в антисемиты записали не один руководитель теперь к нему на могилу не ездит поклониться уже много лет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Артур 18.12.2020 16:04
Почув Дід Мороз моє бажання! Почув!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 1 18.12.2020 15:14
бьют -значит любят у нас депутатов.правда мало