реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Серед найбільш резонансних питань, які завжди привертають увагу і журналістів, і всього нашого суспільства, – здорожчання вартості проїзду в тролейбусах до 5 гривень. За такою ціною пасажирів перевозитимуть із 1 квітня.

Про це пише в «Фейсбуці» секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін.

162078014_1618584981672326_1285767766555363361_n

«Це, безумовно, непопулярне рішення. Їх приймати завжди складно, очевидно, було б легше відкласти чи ж банально уникнути цієї необхідності. Але ми не можемо закривати очі на зростання витрат підприємства та допустити крайнощів. Тим більше через карантинні обмеження кількість пасажирів у тролейбусах зменшилась у 2,5 рази (понад 8,8 млн у 2020 році проти 21,8 млн у 2019 році), що неабияк підвищує собівартість перевезень», – зазначив Юрій Тренкін.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Степанич 17.03.2021 12:45
Зважаючи на мізерну кількість тролейбусів і на переважаючу кількість чадних маршруток - людей працюючого віку більше цікавить підняття вартості проїзду саме в маршрутках!
Провал тролейбусної реформи - повністю "заслуга" Толі Бонда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Наблюдательний 17.03.2021 12:07
Ті хто приймає рішення про підняття тарифів в транспорті загального користування не їздять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 стабилизец 17.03.2021 08:39
30 лет не могли додушить тролепарк. а всего лишь надо было поднять цены до маршруточных.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Михась 16.03.2021 23:32
От і конкурента маршруток підкосили, все заради торби з "траншем". Погляньте лише на тренькін п'ятак і все одразу ясно-гниль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Антон 16.03.2021 20:28
Цитую ЮЗР:
ДЕБ..ДЫ! 8) Не возите в карантин бесплатно пеньсионеров! Из за них нельзя молодым сесть в тралик..и заплатить за проезд.. А они на халяву катаются..занявши места

ты де. бил не нахаляву а заработали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 тренкинм*к 16.03.2021 20:27
... тренкин поднятие незаконно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 ЮЗР 16.03.2021 19:56
ДЕБ..ДЫ! 8) Не возите в карантин бесплатно пеньсионеров! Из за них нельзя молодым сесть в тралик..и заплатить за проезд.. А они на халяву катаются..занявши места
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Головне 16.03.2021 19:39
Чому не проводиться трнспортна реформа? Не вигідний облік пільг та монетизація пільг.А як обіцяли... ну обіцяли. Одне радує, що тротуарна плитка буде поруч, коли революцію гідності будемо проводити в Черкасах, як лисянський в Києві.