реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У голови Черкаської ОДА Олександра Скічка буде новий заступник з питань діджиталізації. Про це він сказав в інтерв’ю каналу ВІККА.

«Тому що цифровізація, діджиталізація - той процес, який невпинно рухається в нашій державі», – зазначив Скічко, наголосивши і на інтернетизації села, і на цифровізації реєстрів.

677

«Найближчим часом плануємо затвердити цього заступника, отримати погодження з Кабміну, з Офісу президента і розробити програму діджиталізації Черкаської області», – каже Скічко.

Кандидата на посаду не назвав.

«Його ніхто не знає, він не місцевий. Давайте дочекаємося призначення», – сказав голова ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #9 МІСЦЕВИЙ 18.03.2021 19:11
Цікаво Хто підказав Скічку що йому потрібен саме цей спец?Роботи у Скічка нема. Тому може запросити лінгвіста для освоєння Марсу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Культ-привіт 18.03.2021 14:24
Цитую Кошова:
Цитую Колиска:
А коли буде заступник з гуманітарних питань - освіта, культура, спорт, молодь? Чи діджиталізація-смартфонізація важливіша за духовність і формування особистості людей?

Це - я.

Не чути і не видно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 черкасець 18.03.2021 12:01
а коли ж аеропорт будемо відкривать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Буль-буль 18.03.2021 02:03
Все зводиться до відосіків і пустослів'я. Це зараз такий комфортний і не пильний спосіб управління та підтримання рейтингу, хто краще нарозказує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Кошова 17.03.2021 21:57
Цитую Колиска:
А коли буде заступник з гуманітарних питань - освіта, культура, спорт, молодь? Чи діджиталізація-смартфонізація важливіша за духовність і формування особистості людей?

Це - я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Колиска 17.03.2021 18:46
А коли буде заступник з гуманітарних питань - освіта, культура, спорт, молодь? Чи діджиталізація-смартфонізація важливіша за духовність і формування особистості людей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Леон 17.03.2021 17:21
Почалось!
Торгівля посадами для папіков.
Прийде 23-річний суперспец і діджиталізує область.
Десь на 70-90 тис.в місяць.
З наших кишень.
Шевченко десь перевертається
Від таких щирих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Перехожий 17.03.2021 17:20
Вже один в село інтернет заводив та "Інтерсіті" запускав. Нехай ще пообіцяє, що Дніпро влітку не цвістиме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Cлушайте! Кому он нужен 17.03.2021 16:59
Где давно анонсированное толковое клоун-шоу Джокондочки и её подруги по конюшне?