реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Про це під час сесій Черкаської міської ради заявив директор "Черкаситеплокомуненерго". Він пояснив, що водопостачання припиниться через нові умови договору з "Нафтогазом", пише "Про все".

За словами Павла Карася, про нові умови стало відомо увечері 23 квітня. Головні з них - повний розрахунок за наявні борги і 100% передплата.

Screenshot_3-50-640x394-1

- Я на таких умовах, зі штрафами й пенею у 60%, договір не підпишу. Наші споживачі невчасно сплачують за газ. Нам, місцевим підприємствам, заборонено нараховувати штраф і пеню за це, а заборгованість росте. На сьогодні борг черкащан - близько 160 млн за природний газ і близько 220 млн - заборгованість споживачів "Теплокомуненерго", - наголосив Павло Карась.

Депутати міськради проголосували за звернення до державної влади, аби вони повпливали на зміну умов договору.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Євген 28.04.2021 13:18
Керівник тепломереж має усім донести цю інформацію, адже зараз буде так, що це він винен у відсутності гарячої води. А якщо вартість суттєво зросте, то люди будуть просто відмовлятись від послуги і ставити собі бойлери. А стан наших електромереж всі й так знають...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Центр 28.04.2021 11:57
Цитую ЮЗР:
Цитую Жирний:
Карась хай йде людей лікує , а на тепло треба справжнього фахівця .

Он себя пончиками "ликуе" 8) и носит шапку как ...

Та ні, він не пончиками балується. Особисто мав можливість бачити як, йому машиною підвозили до мерії (в той час він там все розбудовував) з Макдональдса бургери і він вийшовши молотив їх прямо у машині поряд з водієм. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 ЮЗР 28.04.2021 07:57
Пиранья хр.новая 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Олексій 28.04.2021 06:43
На мою думку, потрібно вже давно пана Карася з тієї посли зняти. Підприємство комунальної власності, повинно працювати в інтересах громади, а не окремих особистостей, а за останні часи від нього самі негаразди для мешканців міста, а керівник дбає лише про власний інтерес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Зінченко 27.04.2021 22:07
Цитую Яна м:
Та тій владі нас»ать
Вони ж налупили такі ціни на тарифи, що звідти й борги:вибирати тепер треба- або комуналка, або їжа.

вони наведуть Вам вбивчий аргумент- подивіться, всі двори забиті іномарками і нові котеджі ростуть як на дріжжах, і нікому нічого не докажеш.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 ЮЗР 27.04.2021 21:19
Цитую Жирний:
Карась хай йде людей лікує , а на тепло треба справжнього фахівця .

Он себя пончиками "ликуе" 8) и носит шапку как ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Жирний 27.04.2021 17:08
Карась хай йде людей лікує , а на тепло треба справжнього фахівця .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Саме той 27.04.2021 16:04
Це Карась нас готує до того, щоб у вартість послуг гарячого водопостачання врахувати витрати підприємства по цій передоплаті!! І при чому, для «нормального» функціонування підприємства потрібно врахувати передоплату на місяців три, квитанції розділити на аркушів три і кольорові, та й норми споживання давно переглянути в бік збільшення!! А в кого бойлер і немає газового лічильника, то по Постанові втричі норму збільшити!! А, взагалі, якщо ще хтось буде проти таких «позитивних» змін, то це заколотники, яких фінансує ФСБ для розгойдування ситуації в країні!! СБУ вже працює в цьому напрямку, паралельно коригуючи конверти для таких КП!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Заносе хлопчіка 27.04.2021 13:43
Я на таких умовах, зі штрафами й пенею у 60%, договір не підпишу
Я....не підпишу.... :o :o
А може: ми... Теплокомуненерг о... не підпишемо???
Хто таке Карась без крісла??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Cокіл 27.04.2021 12:48
я с бойлером, тому така риба як карась мені і даром не сдалась!