реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Акція пенсіонерів та ветеранів силових структур Черкащани відбувається наразі на Соборній площі обласного центру біля приміщення ОДА на підтримку Всеукраїнської акції, яка відбувається в Києві та обласних центрах України. Ветерани силових структур вимагають перерахунку їхніх пенсій відповідно до сьогоднішніх стандартів соціального забезпечення працівників силових структур України.

241634082_3023891814495498_8905074736908601344_n

Всього на акції було 67 учасників.

– Коли було ліквідовано міліцію та створено національну поліцію, законодавство не визначило, що поліція є правонаступницею колишньої міліції, – сказав у коментарі «Прочерку» один з організаторів акції, пенсіонер МВС, голова громадської організації «Міська варта» Іван Мороз. – Таким чином пенсії колишніх працівників міліції практично вдвічі нижчі за пенсії поліцейських.

Черкащани ухвалять звернення на підтримку Всеукраїнської акції. Також їх погодився прийняти голова облради Анатолій Підгорний.

241397828_1268869463544403_4306966907192995766_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #35 Уголовикабмінуменше 10.09.2021 12:16
Цитую Ащоцеза мода:
Начальниик головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області-дохід за 2019 рік З/П 524154 грн,+ пенсія 90350 грнhttps://declarations.com.ua/declaration/nacp_4bf4cc27-1f2a-4a2d-b6bf-5e30a11bb6b9
Заступпник з/п за 2019 488 889 грн + пенсія 72229 грн за рік https://public.nazk.gov.ua/documents/2e0ff885-388d-48c7-96be-68cc220f0c0d



Зарплата більше 40 тисяч і пенсія. А принарахуванні військовим посилаються на Закон по запобіганню фінансового колапсу. Зробили закон з дірками ті ,хто пенсію нараховує.[/quote
Премьер-министр Денис Шмыгаль за 2020 год задекларировал около 664 тысяч гривен дохода, включая заработную плату в должности главы правительства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #34 Керзону 10.09.2021 08:40
Цитую Степанич:
[quote name="Пенсионер- силовик"][quote name="Степанич"]Под дурачка не коси. Просто скажи, какая у тебя сейчас пенсия, и какую ты хочешь. . Поддержки не ждите.


Була 100 тисяч хочу 300 тисяч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 ЮЗР 09.09.2021 18:36
Цитую Степанич:
Цитую Лейба:
Таки послали Степаныча на конец. :lol: Давно пора.
Лейба, тебе то чем "Степанич" не угодил?
Ладно, пускай ЮЗР, там личная обида :lol:

Слышь Ты Степашка Хренов 8) С чего ты взял что у меня на тебя обида? Тебя ****** ****** нада 8) что б людей здесь неза*бывал своим "остроумством" Прыгай лесом ДЕБИЛОИД!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #32 Степанич 09.09.2021 16:58
Цитую Пенсионер- силовик:
Цитую Степанич:
Под дурачка не коси. Просто скажи, какая у тебя сейчас пенсия, и какую ты хочешь. Тайна такая большая?
Да ты ваще обнаглел! Что ты ваще такое, чтобы я перед тобой отчитывался?
Если нет предмета разговора, нет цифр - о чем тогда говорить? Остается только посылать оппонента. Успехов, пенсионер-силовик. Поддержки не ждите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 Степанич 09.09.2021 16:55
Цитую Лейба:
Таки послали Степаныча на конец. :lol: Давно пора.
Лейба, тебе то чем "Степанич" не угодил?
Ладно, пускай ЮЗР, там личная обида :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Самшит 09.09.2021 14:07
Подивіться на пузатих голодуючих бізнесменів на сніданку у президента
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Це етап гібридної 09.09.2021 12:17
Цитую Сидоров.:
Ну силові структури досвічені , виб'ють собі високу пенсію. А що робити медикам , педагогам , бібліотекарям і др з пенсією нижче плінтуса. Мож треба і цим категоріями людей виходити та відстоювати своє право на гідне життя , а не животіння.


Війни, де ПФУ вносить роздор в ряди пенсіонерів. Одним перераховує іншим НІ.ОДНИМ по суду іншим за...ПФУ України Дуже не кваліфіковані посадові особи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Коли перестануть 09.09.2021 12:02
Призначати пенсії через суди та хабарі. Суд безпідставно, без норм Закону не може ухвалювати рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 Лейба 09.09.2021 10:06
Таки послали Степаныча на конец. :lol: Давно пора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Пенсионер- силовик 09.09.2021 09:18
Цитую Степанич:
[quote name="Пенсионер-силовик"]А шо тебе ишшо озвучить? Огласи весь список, любэзный! Может ты в лесу давно не был? Не стесняйся, я всё пойму.[/quote\] Под дурачка не коси. Просто скажи, какая у тебя сейчас пенсия, и какую ты хочешь. Тайна такая большая?
Да ты ваще обнаглел! Что ты ваще такое, чтобы я перед тобой отчитывался? Пшёл на ...! :lol: :lol: :lol: