реклама Делікат

Директор департаменту охорони здоров’я та медицини катастроф Олег Стадник прийшов на сьогоднішню сесію міської ради без захисної маски. При цьому більшість депутатів – у масках.

Безымянный2

На зауваження депутата Павла Карася, що керівник медичної галузі міста Олег Стадник і секретар міськради Ярослав Нищик прийшли у закрите приміщення із значним скупченням людей без масок, Олег Михайлович пояснив, що він здоровий, а отже захисної маски не потребує.

– Ви впевнені, що ви здорові? – запитав депутат Карась.

– Впевнений, – відповів Олег Стадник.

– Чому?

– Бо я кожного ранку проводжу термометрію.

– У мене більше запитань немає, – махнув рукою Павло Карась, вочевидь, маючи на увазі, що перед початком симптомів кононовірусної хвороби людина кілька днів може переносити і поширювати інфекцію.

реклама

Коментарі  

 
+11 #10 Пригадав. 24.03.2020 18:52
Коментуючи всі останні події що відбуваються ,Карась себе іменує не і наче як лікар. Цікаво,- що фахівець з медицини робить в Черкаситеплоком уненерго? Паша ти уже якось визначся: або теплоенергетик або ескулап????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Іван 24.03.2020 18:26
Скажіть, а коли черкеси місто засновували, теж тоді стадник медициною керував?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Медик 24.03.2020 18:21
Цитую Трамп:
Хоч одна адекватна людина в Черкасах - Стадник. Не багато...

Антибіотик -достав, і в нього все добре. В ніс вазелін , в роті цинк розжував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #7 юродивий 24.03.2020 17:37
Карасика - в мери!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Редька 24.03.2020 17:10
Цитую бульба:
ну а як же без Карася. В любе болото глянь а там Карась

Щось тривожно на душі, не чути та не видно заступника мера Юрка :cry: Сесія міськради і така тиша. От на сесії обласної ради, то там його талант розквітає, як вишні у травні :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Трамп 24.03.2020 16:49
Хоч одна адекватна людина в Черкасах - Стадник. Не багато...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 юра 24.03.2020 14:58
Цитую Сармат:
а де ту маску взяти????????????????????? адресу напишіть

Бачив у магазині де торгують водою на розлив - навпроти Гранду на Митниці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Сергій 24.03.2020 14:34
кожного разу, коли думаю, що ви сягнули дна, ви продовжуєте бурить)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Сармат 24.03.2020 14:12
а де ту маску взяти????????????????????? адресу напишіть