реклама Делікат

Президент України Володимир Зеленський 16 березня провів зустріч з українськими олігархами, під час якої просив бізнесменів фінансово допомогти Україні боротися з коронавірусом. Журналісти стверджують, що у ході цієї зустрічі між підприємцями поділили області – хто і якою займатиметься у боротьбі з епідемією.

1302444

Розподіл передовсім відбувався за принципом того, у якому регіоні конкретний олігарх має вплив, розповів у своєму телеграм-каналі журналіст "Української правди" Роман Кравець, пише 24tv.ua

Як олігархи поділили області

  • Рінат Ахметов:
    Львівська, Івано-Франківська, Донецька і Луганська області, а також місто Кривий Ріг;
  • Віктор Пінчук:
    Дніпропетровська область;
  • Ігор Коломойський:
    Запорізька область;
  • Ігор Палиця:
    Волинська область;
  • Андрій Варевський:
    Полтавська і Кіровоградська області;
  • Юрій Косюк:
    Вінницька і Черкаська області;
  • Андрій Ставніцер:
    Одеська область;
  • Олександр Ярославський:
    Харківська область.

Зеленський просив помагати не тільки грошима, але й людьми. Мовляв, в олігархів у кожній області є великі підприємства, там професійні менеджери, тож нехай вони на місцях допомагають місцевій владі, – розповів один з учасників зустрічі.

Одразу після цієї інформації у ЗМІ повідомили, що Косюк направив підопічним областям 29 млн грн.

Гроші вже отримали дві області: Черкаська та Вінницька - у цих регіонах розташовані потужності його компанії МХП, пише УНН

У Черкаській області, де зафіксовано вже перший випадок коронавірусу, повідомили, що надана допомога дуже важлива для регіону, оскільки обласний та місцеві бюджети не в змозі впоратися самостійно з усіма потребами в сфері охорони здоров'я.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 мем 25.03.2020 22:33
Із найпопулярнішог о: Хто цю владу переживе, той в цирку не сміятиметься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Сіромаха 25.03.2020 22:19
От тобі, бабушка, і громадянське суспільство! Олігархат рулить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Рекс 25.03.2020 16:53
Незабаром Неньку поділять між бандами, як в старі добрі времена, даєш Гуляй-поле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Solid 25.03.2020 14:20
Поросенко Косюка підігрівав десятками НАШИХ мільярдів.
Пора вертати.
... ось порохня й тут .. писає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ірина С. 25.03.2020 14:18
Цитую бульба:
Цитую Черкащанка:
Буде що ділити чиновникам.

не язви, це тобі не бюджетні кошти пиляти, які доречі олігархи і отримують, за свої вони спитають, та і навряд чи хтось наважиться їхнього прихопити.

Косюк вже інтегрував своїх колег з внутрішньої служби безпеки МХП у новостворену організацію, що буде контролювати використання його спонсорських коштів. І так має бути!!! Бо інакше чинуші ОДА за звичкою розтягнуть по кишенях ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 Solid 25.03.2020 14:16
лі_Пєцький де?
Сухарі сушить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Solid 25.03.2020 14:15
Цитую СОЛДАТ:
НУУУУ - олігархів на фото наче видно.А де сам ЗЕпридурок?Щось я його за столом не бачу.Чи він ото справа далеко в вуглі примостився? :lol: :lol: :lol:

а порохопоти лі_Пєцькіни, взагалі, бачать тільки те, куди їх Свинарчуки з Пригожиним ткнуть.
А так - сидять неграммотні ВУглі і не "забруднюю повітря".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 СОЛДАТ 25.03.2020 13:47
НУУУУ - олігархів на фото наче видно.А де сам ЗЕпридурок?Щось я його за столом не бачу.Чи він ото справа далеко в вуглі примостився? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 картофан 25.03.2020 13:30
Цитую бульба:
О а де Петюнька? чи він не олігарх? Збіднів без президенства? ось вам і підтвердження патрійота Петюньки і його командочки приспішників.

Боятся ему доверять какую то область, а то он там сделает коммунизм и народ отвернется от тех кто распределял. Кстати, его на это действо запрошували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Петрович 25.03.2020 12:46
Зроблять на копійку, а здеруть на десятку.