реклама Делікат

На наступне засідання виконавчого комітету Черкаської міськради виноситься питання про закупівлю для міста 10 апаратів штучної вентиляції легень. Крім того, резервний фонд міського бюджету буде збільшено на 19 млн грн.

Бондаренко2

Про це у відеозверненні повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Крім того, керівники фракцій міськради пропонують залучити близько 100 млн грн і бюджету розвитку для цілей боротьби із коронавірусною інфекцією.

– Але справа не в тому, щоб залучити гроші, а в тому, що на сьогодні в нашій країні неможливо купити препарати і обладнання, які зараз потрібно доправити в наші лікарні, – зазначив Анатолій Бондаренко. – Крім того, в нас немає необхідної кількості лікарів анестезіологів, які будуть працювати на цьому обладнанні.

На переконання Анатолія Бондаренка, постачанням обладнання з інших країн має перейматися Кабінет Міністрів України.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 СОЛДАТ 02.04.2020 18:50
Цитую Ни стыда ни совести:
Поглумились заодно и над местным гербом и над иконой. Одному прапору пофиг. Симметрия. А у мера правый глаз - левый. Не к добру это. Как бы не заразился, болезный.

С симметрией все ясно.А все-таки как там нефть? рассеюшка еще в лидерах? или саудиты уже раком конкретно поставили? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Ни стыда ни совести 02.04.2020 17:56
Поглумились заодно и над местным гербом и над иконой. Одному прапору пофиг. Симметрия. А у мера правый глаз - левый. Не к добру это. Как бы не заразился, болезный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Ни стыда ни совести 02.04.2020 17:52
Чувака через зеркало снимают. Теперь избиратель может быть уверен, что городской главарь - хотя бы не вампир. Сильный пиар ход.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 СОЛДАТ 02.04.2020 16:01
Цитую Друг индейцев:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Лучший друг индейцев"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="ЗЮ"]Чому на куртці босс написано зправа на ліво.іслам прийняв?


ПРи чем здесь твоя родина-россия?Мештаешь по ночам о Фроське,пуская на стену белых лебедей.Думаешь что наградят Героем россии(возможно посмертно),а засраный казачок порохобот пороха.продался за украденый порошенко киевский торт(фабрика им к маркса),и гонишь на матушку россию между прочем-свою истрическую родину.Ты этнический русский-продавшийся за кусок сала и убиваший свих единоверцев-гореть тебе в аду.

Ты что-то возбудился ватан.Остынь.Ошибаешся часто. :lol: Так все-таки, как там нефть?...все пучком? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Друг индейцев 02.04.2020 14:01
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Лучший друг индейцев"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="ЗЮ"]Чому на куртці босс написано зправа на ліво.іслам прийняв?


ПРи чем здесь твоя родина-россия?Мештаешь по ночам о Фроське,пуская на стену белых лебедей.Думаешь что наградят Героем россии(возможно посмертно),а засраный казачок порохобот пороха.продался за украденый порошенко киевский торт(фабрика им к маркса),и гонишь на матушку россию между прочем-свою истрическую родину.Ты этнический русский-продавшийся за кусок сала и убиваший свих единоверцев-гореть тебе в аду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 СОЛДАТ 02.04.2020 12:33
Цитую Лучший друг индейцев:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ЗЮ:
Чому на куртці босс написано зправа на ліво.іслам прийняв?

Ну ти і баран ватний.Напиши собі на лобі слово ЙУХ і підійди до зеркала.Коди прочитаєш - зрозумієш, хто ти є насправді. :lol: :lol: :lol:

Солдат,ну ти ЧМО притрушене та укушене гуляй до АТО,где сидел или подсиживался на данбассе,крыса ФСБэшная.

"Друг индейцев" тоже написал себе на лбу упомянутое мною слово? Что-то не так? :lol: :lol: Как там нефть в рассеюшке продается?Очередь стоит? :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Лучший друг индейцев 02.04.2020 09:39
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ЗЮ:
Чому на куртці босс написано зправа на ліво.іслам прийняв?

Ну ти і баран ватний.Напиши собі на лобі слово ЙУХ і підійди до зеркала.Коди прочитаєш - зрозумієш, хто ти є насправді. :lol: :lol: :lol:

Солдат,ну ти ЧМО притрушене та укушене гуляй до АТО,где сидел или подсиживался на данбассе,крыса ФСБэшная.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Вгадав 02.04.2020 01:32
Солдате, для "ЗЮ" за щастя, щоб його так називали - це ж і його найбільший кумир так називається з подачі ультрас)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 СОЛДАТ 01.04.2020 21:52
Цитую ЗЮ:
Чому на куртці босс написано зправа на ліво.іслам прийняв?

Ну ти і баран ватний.Напиши собі на лобі слово ЙУХ і підійди до зеркала.Коди прочитаєш - зрозумієш, хто ти є насправді. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 ЗЮ 01.04.2020 19:28
Чому на куртці босс написано зправа на ліво.іслам прийняв?